2726
عنوان

روش pgd و هزینه های آن

79411 بازدید | 203 پست
کسی تجربه بارداری با روش pgd داره؟ چندتا سوال دارم ازش.
1. کجا برای این کار بهترینه؟
2.هزینه اش چقدر میشه؟ هم ازاد و هم با بیمه تامین اجتماعی و تکمیلی سینا؟
3.این روش چگونه است یعنی مراحلش چیه؟
4.برای شما بارداری موفقی بوده و بچه سالم بدنیا آوردید؟خودتون سالم و راحت بودید؟
5.داروهایی که استفاده میشه چیه و چقدر میشه؟
ازتون متشکر میشم اگه پاسخ بدید

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
صارم انجام میده
اولینبار تو ایران اونجا اوردن
مراحل گرفتن نطفه دقیقا همون ای وی افه فقط یه بخش تشخیصی داره که ربطی به شما نداره یعنی دارو مصرف نمی کنید شما و بخش کاشتش هم همون ای وی افه
بیمه به نظرم قبول نمیکنه
هزینه هم زنگ بزن صارم بپرس
CafeMom Tickers
بچه های من هردو سالم بودند ولی به طرز مشابهی از بین رفتند. تا 4.5 همه چیز خوب پیش میرفت ولی از اون به بعد رشد بچه کم میشد و من در هفته 23 متوجه میشدم که مردند.
خودم کم خونی دارم و تو آزمایشاتم معلوم شد که عاملی بغیر از کم خونی ام در خون من وجود داره که پزشکم نتونست تشخیصش بده چون باردار بودم و نمیشد عکس بگیرم. گلبوهای قرمز خونم شکلهای مختلفی داشتند ولی بقیه سلولهای خونم خوب بودند و در ضمن آهنم هم خیلی بالا بود.
نمیدونم این چه بیماریه؟؟؟
میترسم برا دفعه بعد هم این مشکل پیش بیاد.
مرزی جون رویان انجام میده ولی هزینه پی جی دیش 3تومنه یعنی اون مرحله آزمایشگاهی جنین منظورمه.چون قبل ازپی جی دی مراحل خاص خودش رو داره اول یه سری آزمایش ازخانوم وآقامیگیرن بعدیه سری آمپول واسه تحریک تخمک گذاری به خانوم میدن وقتی سایزتخمکها به حدکافی رسیدطی بیهوشی سبکی تخمکهارومیکشن البته قبلش ازآقانمونه اسپرم میگیرن بهد به مدت 76ساعت اسپرم وتخمک ر و داخل آزمایشگاه میذارن تا لقاح پیدا کنه تبدیل به جنین یک روزه بشه جنینهاتعداد وکیفیتش بستگی به تعدادتخمکها داره این مراحل خودش 5تومنه.ازاین مرحله به بعدپی جی دی شروع میشه که جنینهارومیبرن آز مایشگاه که ببینن کدومشون از لحاظ کروموزومی وزنتیکی سالمه.دوسه تاازاونایی که سالمن روبراتون انتقال میدن وبقیشون رو فریز میکنن واسه بارداری های بعدیتون. وشما بعداز 14روز آزمایش بارداری میدیدکه انشاالله مثبت میشه
من هنوز علت مرگ بچه هام رو دقیق نفهمیدم. میترسم اینقدر هزینه کنم آخرش مثل دوتای قبلی تو 23 هفته از بین بره.
کسی بوده که رفته باشه رویان. بهشون اعتماد دارید؟ کارشونو خوب انجام میدن یا نه؟

بنظرتون دکتر پاکروش برای حل این مشکل من دکتر مناسبیه یا برم همون رویان؟ آخه چند نفر بهم گفتن برو پیش پاکروش درمانت اونجاست.
2706