2737
2734
عنوان

چگونه خوش تیپ وشیک باشیم 6

| مشاهده متن کامل بحث + 1295798 بازدید | 13379 پست
***** مــــــجله مــــد پایــــیزی و زمســـــــــــــتونی *****
http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=582435&PageNumber=16
کوروش کبیر: من برای متنفر بودن از کسانیکه از من متنفرند وقتی ندارم، زیرا گرفتار دوست داشتن کسانی هستم که مرا دوست دارند

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام.من خواننده خاموشم مرسی از اطلاعاتی که شیر میکنید.من یه سوال دارم .به نظرتون با پالتوی قرمز چی ست کنم؟چی بگیرم که شیک باشه باهاش؟نمی هوام جلو پالتو رو ببندم.یه چیزه شیک برا زیرش.

و دیگری با پالتوی کالباسی چه قشنگه؟
الانم چه رنگ مویی مده؟
مرسی
بچه ها من این پالتو رو که عکسش رو گذاشتم میخوام. جایی ندیدید؟
کوروش کبیر: من برای متنفر بودن از کسانیکه از من متنفرند وقتی ندارم، زیرا گرفتار دوست داشتن کسانی هستم که مرا دوست دارند
2731
سلام به همگی. امیدوارم خوب باشید...

می‌نوش جون

از توضیحاتت راجب منافذ باز پوست خیلی استفاده کردم ممنونم.

یک سوال دارم که برام مهمه خیلی

پایین هر دو چشمم دو تا خط نسبتا عمیق دارم، راستش از وقتی یادم میاد اینا بودن نمیدونم ارثی هست یا دلیلش چیه؟

حالا اینا درمان دارن؟ با چی؟ کدوم دکتر؟ چقدر هزینه؟

کلا میشه اگر اطلاعات داری راهنمایی کنی؟

ممنون دوستم
2738
آره دنیز جون خدارو شکر جواب داد به داروها..
نمی دونی چقدر خوشحال شدم ذره ای آمادگی برای کورتاژ تو وجودم نبود..
مرسی که به یادم بودی عزیزمممم

و یک توصیه به همه
داروهای هورمونی که برای پوست و مو تجویز میشه مثل اسپیرونولاکتون و غیره
برای مصرفش حتما حتما با پزشک غدد یا زنان مشورت کنین.. غدد بهتره باز به نظرم..
تا این بلایی که سر من اومد سر شما نیاد...
زندگی نسبت به کسی که افسانه شخصی اش را دنبال کند بخشنده است . (پائولو کوئیلو)
سوفیا جان یادمه دکتر یه سری محصولات اوریاژ رو برات تجویز کرده بود، ازشون راضی بودی؟
سلام به همگی. دنیز جون شما گفتین رفتین مرکز لاله که نمایندگی کیف دیویدجونز داره؟بنظرتون کیف برای اداره دیوید جونز بهتره یا بوفالو سفید. دیویدجونز کفش هم داره؟بوفالوسفید بجز پاساژ صفویه کجاها نمایندگی داره؟
پرنسس جان من هر روز از 7تیر رد میشم چندتا مانتوفروشی که سرراهمه دیدم مانتوهای پاییزه آوردن. پالتو هنوز ندیدم
2706