2726
عنوان

چگونه خوش تیپ وشیک باشیم 6

| مشاهده متن کامل بحث + 1295798 بازدید | 13379 پست
سلااام
مینوشی عزیییییییییز ممنون از توجهت ببخشید زحمت اینهمه تایپ کشیدی و وقت گذاشتی و خیلی خیلی ممنون از اطلاعاتت باشه حتما فیس واش میگیرم و پور ریفاینر. ولی سالهاست از کرم و کرم پودر اویل فری استفاده میکنم. میکرودرم یکی از دوستام رفته اصلا اثر نکرده پس شما برا ویزیت یا لیزر باریک بین را پیشنهاد میدی؟؟؟ بدری، نخعی لطفی اینا نه؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام خانمهای خوش تیپ،روژان عزیز من هم بهتون تبریک میگم و براتون آرزوی خوشبختی دارم،دوستای گلی هم که دارن مامان میشن من صمیمانه بهشون تبریک میگم،یه سوال داشتم ازتون،این عطر را زیبارو زده 1950 هزار تومان یعنی نزدیک 2 میلیون تومان قیمت داره اینجا کسی این عطرو میشناسه؟میخوام ببینم ارزش این مبلغ را داره؟البته برند تام فورد خیلی معتبره اما این قیمت منو خیلی کنجکاو کرده که چرا این عطر اینقدر گرونه؟یعنی بوش خیلی خیلی خاصه؟
http://www.zibarou.com/Tom_Ford_Neroli_Portofino_EDP_250ml.html
Lilypie Pregnancy tickers http://ninicenter.com/
2728
من می خوام خوش تیپ بشم ولی نمی دونم چه جوری .مثلا درست کردن مو واسه زیر روروسری اصلاااااااااااااااا نمی دونم .یا نمیدونم چه مدل مویی بهم میاد.درکل واسه مو همیشه مشکل دارم.موهامم وزوزیه خیلیییییییییی بدحالته.
فکر میکنید موهای مصنوعی خوشکل میشن؟
ممنون میشم نظر بدید در مورد آرایش که چی خوبه
من لاغرم در کل ریزم.صورتمم سفیده موهام و چشم وابرومم سیاهه(نمیدونم کمکی می کنه یانه)
Lilypie First Birthday tickers
سپید

سلام خانمهای خوش تیپ،روژان عزیز من هم بهتون تبریک میگم و براتون آرزوی خوشبختی دارم،دوستای گلی هم که دارن مامان میشن من صمیمانه بهشون تبریک میگم،یه سوال داشتم ازتون،این عطر را زیبارو زده 1950 هزار تومان یعنی نزدیک 2 میلیون تومان قیمت داره اینجا کسی این عطرو میشناسه؟میخوام ببینم ارزش این مبلغ را داره؟البته برند تام فورد خیلی معتبره اما این قیمت منو خیلی کنجکاو کرده که چرا این عطر اینقدر گرونه؟یعنی بوش خیلی خیلی خاصه؟
http://www.zibarou.com/Tom_Ford_Neroli_Portofino_EDP_250ml.html

من دقیقا این عطرو نمیشناسم. ولى تام فورد معرکه است. بلک ارکید داشتم عالى بود شک نکن که تام فورد خوبه ومطمن باش که بوش خاصه در هر صورت برو یه جا بوش کن

درضمن این ٢٥٠ میل هست قیمت ١٠٠ میلش یک وخورده ایه ولى اگه خواستى بخرى زیبا رو بعضى وقتا بعضى چیزارو گرونتر میده الانم که دلار اومده پایین
. . . .
روژان جون من هم بهتون تبریک میگم و براتون آرزوی خوشبختی دارم

سها جون خوبی خوشحالم دوباره میبینم پستاتو. منم 1 ماه پیش رفتم دکتر بدری ، صبوری و آرامشش خیلی خوبه ولی از شیوه وقت گرفتنش اصلا خوشم نمیاد .به منم پیشنهاد Rf رو داد و گفت بهترین روش یرای سفت شدن و افتاددگی پوسته. اگه روش بهتری پیدا کردی به منم بگو

مینوشی جون بینیت چطوره راضی هستی ؟ کسی از آنیتا خبر داره؟
سلام به همگی
بالاخره پاییز شدا
امیدوارم که همگی هفته ای عالی کنار هم داشته باشیم

فریبا جون
عکست رو واسم یا یکی از بچه ها مثل مانا؛ روژان یا مگی بفرست واسه رنگ مو
به به آقای شوهر
سلام

وای چه روزهایی خوبیه

هل هل جون

مانا جون

مامان رونیکا

تبریک مادر شدنتون انشا.. همیشه به شادی و سلامت بیان در آغوشتون.

** روژان جون تبریک مزدوج شدنتون

کاش پست ها رو پاک نمی کردید من از تبریک دوستان متوجه شدم خوشبخت بشی عزیزم که لایقش هستی..
2706