2733
2739
من بیست اردیبهشت تو هفته هشت سقط خودبخودی داشتم؛دکتر بعد سقط بهم قرص و آمپول داد تا بقایاش دفع بشه بعد اتمام خونریزی سونو بدم؛چند روز پیش سونو دادم همه چی نرمال بود اما رحمم کامل جمع نشده بود؛بعد از یک ماه و نیم هنوز لکه بینی دارم؛دکتر سونو گفت یا بخاطر جمع نشدن رحمته یا عوارض داروهاست؛از دلشوره جرأت نمیکنم برم پیش دکترم؛میترسم آخر کارم به کورتاژ برسه؛دوستان لطفا راهنمایی کنید؛کسی شرایط منو نداشته‏?‏
من و خداوند هر روز صبح فراموش میکنیم..‏?‏
او "خطاهایم‏"‏ را من "عطاهایش‏"‏ را.
وای عزیزم خدا خیرت بده یکم امیدوار شدم؛تو دقیقا چند روز داشتی‏?مال من دیگه داره از چهل روز میگذره و این نگرانیمو بیشتر میکنه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من که تا ٥ ، ٦ ماه لکه بینی داشتم انواع و اقسام قرصای جلوگیری رو هم بهم دادن دکترا ادامه داشت تا یه دکتر گفت احتمالا رحم التهاب داره داکسی سایکلین خوردم خوب شد بالاخره
اگه ادامه داشت برو دکتر دارو بده ضعیف میشی و مثل من کم خونی میگیری عزیزم
وقتی بقایا نباشه که کورتاژ نمیکنن
2731
نگارجون تو کی رفتی دکتر‏?یعنی بنظرت خطر نداره‏?ببخشید ولی رفتی دکتر معاینه هم شدی‏?راستشو بخوای سر زایمان اولم از معاینه خاطره های بدی دارم؛چون واسه طبیعی رفتمو نشد خیلی اذیت شدم؛واسه همین از اینکه بخوام معاینه شم وحشت دارم؛
من دکتر بهم گفت تا ٤٠ روز لکه بینی طبیعیه بعدش رفتم چند بار دکترای مختلف
معاینه نه سونو داخلی چند باری انجام دادم که سخت نیست
اگه بقایا نباشه خطرناک نیست اما حتما برو دکتر اگرم بقایا باشه دارو میده تا دفع شه
بقایا که تو سونو گفت نمونده همه چی طبیعیه؛حالا امروز شاید برم دکتر؛مرسی گلم از راهنماییت
2738
من دوروز بعد سقط رفتم دکتر گفت کارای خیلی سنگین نکن اما استراحتم لازم نداری؛اگه استراحت نکنی واسه روحیت هم بهتره؛