2726
عنوان

**** رژیم پسر دار شدن **** بیان تو

| مشاهده متن کامل بحث + 1127763 بازدید | 2536 پست
سلام من امروز رفتم دکتر -علاوه بر رژیم گرمی بهم قرص ویتمین e,fefole,vitcداد که روزی یه دونه خودم و شوهرم بخوریم.یه چیزی گفت از اولین روز پریود دم کرده کاسنی بخورم و یه چیز دیگه گفت از روز بعد پریود تا ده روز دم کرده رازیانه بخورم؟اینجاش برام عجیب بود راستی یه سوال بالاخره بادوم خوبه یا بد

در ضمن دکتر به من گفت حداقل باید 3-4ماه رژیم داشته باشی در ضمن برنج و نون و گوشت هم مصرف نکن حالا من موندم چی بخورم.مگه میشه 3ماه برنج و نون نخورد

تو دستورایی که دکتر به من داده یه سری کارها فقط واسه مرده مثلا نکشین سیگار-نرفتن به سونا-خوردن قهوه
گفته سه ماه دیگه برم تا روز تخمک گذاری و روزهایی که باید اقدام کنم بهم بگه
وخیلی رو خرما تاکید میکرد و کاسنی

بیتا

1390/7/28 10:01 ق.ظ

سلام به همه ماده عقابهای امیدوار.....
حنانه جون منم شنیدم رازیانه برای دخترزایی وتقویت کننده هورمون زنانه......واینکه کاسنی که هورمون مردانه داره وبرای پسرزایی وازائمه نیز روایت بسیارداریم.....درضمن دکترهااز طب گیاهی اطلاعات زیادی ندارند وبهتر با یک عطاری مشورت کنی ....ومن حدس میزنم به خاطر تحریک تخمکگذاری تجویز کرده ...که اونم اشتباه کرده برای تحریک تخمکگذاری وپسرزایی تخم هویج اثری فوق الاده دارد.
یاسی احتمال اینکه تو هم مثل من 2 تخمک ازاد کنی هست من با سونو فهمیدم وگرنه کیت کجا واین حرفها ودرضمن من هم تخم هویج مصرف کرده بودم.
برای حاجتم یه صلوات میفرستی خیلی ممنونم التماس دعا
لاله*مامان امیر علی*

1390/7/29 11:58 ق.ظ

سلام بچه ها
دکتر گفته چون احتمال بارداریت کمه باید در هفته 3 بار نزدیکی داشته باشی تا شاید بعد از چن ماه باردار بشی اگه هم نشد بیا تا از روش های دیگه استفاده کنیم ولی من با این همه میخوام ناز کنم تازه پسر هم داشته باشم.................
خیلی خسته و ناامیدم....... الان هم دارم دارو استفاده میکنم

دارو هایی هم که داده میزان قند خون رو پایین میاره ،

فک کنم وقتی میزان قند پایین بیاد احتمال دختر بیشتر میشه ،،،،،،،،،، حالا کلاً‌ گیجم اعصابم داره به هم میریزه برای این موضوع تنها چیزی که امیدوارم میکنه اینه که بچه اولم هستش با خودم میگم اگه نشد برای دومی میرم ivf !!!!!!!!!!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

به نظر من خواست خداست که به کسی پسر بده یا دختر
من هرچی که برای دختر دار شدن بود رو همیشه تا دلتون بخواد میخوردم
همسرم هم همینطور

ولی پسر دار شدم

البته ما نمیخواستیم تعیین جنسیت کنیم در کل این موارد خیلی استفاده میکردیم حتی روز نزدیکیمون هم روزی بود که احتمال دختر دارشدن 90% بود!!!!!

درحالی که زن داداشم عشق پسر داشت مدتهای زیادی هر دوشون روی رژیم بودن ولی آخر سر دخترشون شد

فقط فقط خواست خدا
Lilypie Premature Baby tickers
سن شروع عادت ماهانه مادر با جنسیت فرزند ارتباط دارد
مطالعات نشان می دهند که زنانی که در سن کم تر از دوازده سالگی برای اولین بار عادت ماهانه را تجربه کرده اند، با احتمال بالاتری صاحب فرزند دختر می شوند. دلیل، تفاوت میزان هورمون های زنانه در بدن این زنان است .
جنسیت جنین، اغلب موضوع جذابی برای والدین و اطرافیان آن ها است. اما آیا قبل از شکل گیری جنین می توان حدس زد که زنی دختر به دنیا خواهد آورد یا پسر؟ بر اساس مطالعات جدید، به نظر می رسد که این حدس چندان هم غیرممکن نیست.
به گزارش نیوساینتیست، میسائو فوکودا و همکارانش در موسسه بهداشت ام.اند.کی در هیوگوی ژاپن، ارتباطی بین جنسیت جنین و سنی که مادر برای اولین بار عادت ماهانه را تجربه کرده، پیدا کرده اند.
فوکودا و همکارانش در مطالعه خود از ده هزار زن، سنی که در آن برای اولین بار عادت ماهانه را تجربه کردند و جنسیت فرزندشان را پرسیدند.
نتایج مطالعه نشان می داد که فرزند 46 درصد درصد از زنانی که در سن ده سالگی برای اولین بار عادت ماهانه را تجربه کرده بوند، پسر است.
این رقم وقتی سن اولین تجربه عادت ماهانه در زن به دوازده سال می رسید، به 50 درصد پسر و وقتی سن اولین عادت ماهانه مادر به چهارده می رسید به 53 درصد افزایش می یافت.
برای مقایسه بهتر نتایج مطالعه را در زیر می بینیم:
سن اولین عادت ماهانه مادر فرزند پسر
ده سالگی چهل و شش درصد
دوازده سالگی پنجاه درصد
چهارده سالگی پنجاه و سه درصد

به گفته فوکودا، مطالعات قبلی نشان داده اند که میزان هورمون زنانه اوسترادیول در زنانی که قبل از سن دوازده سالگی برای اولین بار عادت ماهانه را تجربه می کنند، بالاتر است. شاید همین امر باعث از بین رفتن خود به خودی نطفه های پسر در بدن این زنان شود.

به اعتقاد والری گرانت از دانشگاه اوکلند نیوزلند، نتایج به دست آمده از این مطالعه قابل باور و پذیرفتنی است، زیرا ما می دانیم که جنین های پسر نسبت به عدم تعادل در هورمون ها آسیب پذیرتر از جنین های دختر هستند.

این محققین چنین نتیجه می گیرند که زنانی که در سن کم تر از دوازده سالگی برای اولین بار عادت ماهانه داشتند، با احتمال بالاتری صاحب فرزند دختر می شوند.
دخمل ناز من 9 تیر 93 به دنیا اومد .خدا جونم خودت همیشه مواظب روشا جونی من باش .
2728
سلام بچه ها تو رو خدا من رو راهنمایی کنید چون دارم دیوانه می شم انگار جنون افتاده تو وجودم .از وقتی که فهمیدم باردارم تازه بعد از یک سال به جای این که خوشحال باشم استرس افتاده تو جونم که خدایا جنسیت بچه چیه؟ اخه خیلی سختی کشیدم دیگه این اخری ها بریده بودم اما تنها کاری که کردم واسه جنسیت فقط یک بار اقدام داشتم ١۵پری اخر شب و چهار روز از نزدیکی امتناع کرده بودیم و یک رژیم دست و پا شکسته هم داشتم و شوشو هم از داده بود که دکتر گفت خیلی خوبه همون شب اقدام هم ۵ ساعت قبلش رفتم سونو گفت یه فولی تو تخمدان چب داری ٢٠میلی و احتمالا سحر ازاد بشه من هم همون روز صبحش کیت گذاشتم مثبت مثبت شده بود حالا بگید احتمالش چه قدره که به هدفم برسم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
مامی جون اینقدر استرس نداشته باش . خوب نیست واسه نی نی . ایشالله که پسر گلم . منم که پسر دوووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووست !
دخمل ناز من 9 تیر 93 به دنیا اومد .خدا جونم خودت همیشه مواظب روشا جونی من باش .
-مهمترین دلیل کسالت صبح همان افزایش بلغم ( رطوبت ) در بدن است که حسنا جون بارها بارها در موردش توضیح دادند. این افراد نه تنها در صبح احساس خستگی میکنند بلکه حالتی مثل کوفتگی و کوبیدگی اعضاء و ماهیچه های بدن نیز دارند. آدمهای بلغمی در صبح و آخر شب خیلی کسل هستند با اینکه اصولا زود برای خوابیدن به رختخواب میروند ولی از آن طرف صبح هم دیر بیدار میشوند . گاهی در طول شب آب دهنشان روی بالش میریزد. در موارد شدیدتر دست و پادرد و معده درد هم به آنها عارض میشود. اصطلاحا می گویند کمی که از صبح میگذرد یخ این افراد باز میشود. این جور آدمها در مناطق مرطوب مثل شمال ایران خیلی مشکلشان بدتر میشود. حالا راه درمان این افراد:
1- خوردن دم کرده زنجبیل هر روز
2- پرهیز از مواد غذایی مرطوب مثل : خیار-کاهو - بیشتر غذاهای دریایی - هندوانه - کدو حلوایی - گوجه فرنگی - آلو بخارا - کیوی- شیر گاو ( شیر شتر برای این افراد خوب است ) - ماست - دوغ
3- استفاده دائم از : عسل - دارچین - زنجبیل - خرما - گردو - زعفران - جین سینگ ( خصوصا این مواد بهتر است در شب استفاده شود )
4- بهره گرفتن از نور خورشید ( آفتاب گرفتن )
5- افراد مذکور به هیچ عنوان در طول روز نباید بخوابند
- اگر کسالت صبحگاهی همراه با تلخی و خشکی دهان باشد این نشانه افزایش صفرا است که این افراد معمولا علاوه بر کسالت دلشوره هم دارند
در مورد غذاها و پرهیزات صفراوی ها اگر خواستید به تفصیل صحبت میکنیم هر چند که حسنا جون قبلا خیلی در این مورد مطلب گذاشته اند.
- دلیل دیگر کسالت صبحگاهی میتواند اختلال هورمونی خصوصا اختلال غده تیروئید در بدن باشد که در این صورت حتما باید اسکن انجام شود . چند تا از علائم کم کاری یا پر کاری تیرویید از این قرار است:
1- گودی و کبودی غیر عادی دور چشم
2-بیرون زدگی چشم
3- برجستگی گردن در ناحیه قرار گرفتن غده تیرئید
4-عصبانیت دائم و از کوره در رفتن بی دلیل
5-لرزش بدن خصوصا دست در زمان عصبانیت
6-بی قراری و اضطراب
7- پریدن لقمه یا حتی آب و یا آب دهان در گلو به شکل مکرر
8-لاغری یا چاقی ناگهانی بدون تغییر رژیم غذایی
- دلیل دیگر کسل بودن در صبح شوک عصبی یا یک ناراحتی عمیق است و این عکس العمل بدن در واقع شروع یک افسردگی است.
یماریهای شایع در بلغمی ها:
عطسه های زیاد آسم سینوزیت مزمن شب ادراری ام اس پارکینسون فراموش و آلزایمر و...از بیماریهای شایع در بلغمی هاست..اینا هم عین سودایی ها بیشتر زمینه ابتلا به افسردگی رو دارن
رسوب بلغم در مغز باعث ام اس میشه همین بیماری لاعلاجی که بیماران مبتلا به اون میلیونی خرج میکنن اما هیچ نتیجه ای نمیگیرن در حالی که طب سنتی با رژیم ضد بلغم درمانش میکنه

حفظ سلامتی برای بلغمی ها:
معمولا سیستم گوارشی ضعیفی دارن پس قدم اول ترک پرخوریه
ورزش و فعالیت باعث پخته شدن بلغم و تبدیل شدنه اون به خون میشه پس براشون خیلی مفیده
خوابیدن تا لنگه ظهر باعث افزایش رطوبت بدن میشه پس بلغمی ها خیلی نفع میبرن اگه بعد از نماز صبح دیگه نخوابن!!....
بی تحرکی یه جا نشینی تنبلی براشون خوب نیست ...بلغمی ها اصولا /ادمای بی تحرک و تنبلی هستن باید خودشون رو به ورزش وادار کنن

پرهیزات غذایی:
غذاهای سرد و ترو رو با مصلح مصرف کنن
مثلا شیر رو با...
ماست رو با...
ترشیجات کمتر مصرف کنن
بیشتر غذاهای گرم و خشک مصرف کنن مثلا هر چند وقت یه بار خصوصا زمستونا گنجشک بخورن!!..ادویه براشون مفیده
درست برعکس صفراوی ها که ادویه براشون مضره

بسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیم

سَبِّحِ اسْمَ رَبِّکَ الأعْلَى 1 الَّذِی خَلَقَ فَسَوَّى 2 وَالَّذِی قَدَّرَ فَهَدَى 3 وَالَّذِی أَخْرَجَ الْمَرْعَى 4 فَجَعَلَهُ غُثَاءً أَحْوَى 5
َ
سَنُقْرِئُکَ فَلا تَنْسَى 6 إِلا مَا شَاءَ اللَّهُ إِنَّهُ یَعْلَمُ الْجَهْرَ وَمَا یَخْفَى7 وَنُیَسِّرُکَ لِلْیُسْرَى 8فَذَکِّرْ إِنْ نَفَعَتِ الذِّکْرَى 9

سَیَذَّکَّرُ مَنْ یَخْشَى 10وَیَتَجَنَّبُهَا الأشْقَى 11 الَّذِی یَصْلَى النَّارَ الْکُبْرَى 12 ثُمَّ لا یَمُوتُ فِیهَا وَلا یَحْیَا 13قَدْ أَفْلَحَ

مَنْ تَزَکَّى 14وَذَکَرَ اسْمَ رَبِّهِ فَصَلَّى 15بَلْ تُؤْثِرُونَ الْحَیَاةَ الدُّنْیَا 16 وَالآخِرَةُ خَیْرٌ وَأَبْقَى 17 إِنَّ هَذَا لَفِی الصُّحُفِ

الأولَى 18 صُحُفِ إِبْرَاهِیمَ وَمُوسَى

=================================================================

قبل ار هر چیز:
خوندن 27 بارآِه 33 سوره الرحمن روی خرما برای قبل از اقدام رو اضافه کن خیلی مهمه و خواندن سوره نور
===============================

رژیم پسر

ممنوعیات:
1 نخوردن لبنیات (کره مجازید) 2- نخوردن ترشیجات شامل: ترشی و آبلیمو آبغوره سرکه و هر چیزی که طعم ترش داشته باشه از غذا گرفته تا میوه
واجبات:
!.خوردن روزانه کاهو 2. خوردن ناشتا فلفل سیاه نکوبیده(اینجا یه اختلاف افتاد که با آب سرد رحم سرد میشه! یعنی با آب گرم بخوریم؟
4.خوردن خرما.موز .پسته وکشمش مویز .زنجبیل.دارچین. کنجد.بقیه گرمی جات رو به جناب همسر بدید مثل عسل.گردو.بادام
5 شربت گلاب و زعفرونو (1چوب)دارچین (2تا)هل (خانومایی که تنبلن میتونن از صبح توی فلاکس بریزن تاشب هرموقع خواستن گرم میمونه تازه خوب هم دم میکشه)
6. کاسنی(بین علما در خوردن کاسنی توسط شوشو اختلاف افتاده)
7. توت فرنگی
هویج (البته زیادش خوب نیست حتی در دوران بارداری مضره) یکی از دوستان یک روز در میون نصف لیوان میخورده الان نی نی داره
گلابی وخریزه در همه رژیما مشترک بوده
8.عذاهایی مثل بادمجون و سیب زمینی پخته (با پوست بهتره)(فقط خانوم).ماهی.میگو
9.سیر و پیاز هم واسه اسی ها هم تخمک خوب هستن
10.انجیر خشک .برگه زردالو.تخمه آفتابگردان.تخم خربزه
11. کلم برولکلی
12.نمکککککککککککککک
13.زیتون شور بدون سرکه .روغن زیتون
14.سبزیجات تازه +تربچه فراوون(بسیار قلیایی)
15.نخود لوبیا(خانوما که لبنیات نمیخورن نخود کلسیم داره و برا نی نی پسملی هم خوبه )
16.قاووت
17.آدامس ترک سیگار ==به شدت بدن رو قلیایی میکنه و برای استفاده خانوم ها مفیده.
"
تو معجون شوشو کاکائو هم بریزم
خودم اصلا" دانه های روغنی و اجیل نخورم
روزی نیم استکان عرق کاسنی بخورم ولی شوهرم نخوره
دوران پری روزی یه استکان عرق خارخاسک بخورم
گوشت قرمز و تخم مرغ حداکثر هفته ای یه بار بخورم
کندر هم یه روز در میون بخورم موز روزی یه دونه بخورم
یه روز در میون چیپس بخورم خیار شور و شور بخورم

معجون شو شو با خرما و عسل درست میکنم بدون شیر و شبی یه قاشق میخوره به من گفته پسته رو دوبرابر مغزهای دیگه بریزم
و هر روز تخمه زیاد بخوره البته شوشو رو میگم مخصوصا" تخمه کدو کشمش رو هم زیاد تاکیید داشت برای هر دومون

=================================

واسه دختر دار شدن

کاهو و سبزیجات نخوریم
رژیم مشترک : ماست و دوغ ترشیجات و گوشت گاو و گوسفند زیاد مصرف کنیم
غذاهای دریایی ممنوع
شیر و پنیر و کره و تخم مرغ کم میل کنیم
رژیم شوشو:سردی بخورد
مااشعیر و دلستر و شراب و آبجو

==================*************************========================
رژیم دکتر همتی

رژیم برای داشتن فرزند دختر

هر زمانیکه تصمیم به حامله شدن گرفتید یک ماه رژیم غذایی گرفته بعد از یک ماه جلوگیری به عمل نیاید ولی رژیم که شروع شد آنقدر ادامه یابد تا حاملگی صورت گیرد

رژیم شوهر

شوهر سردی بخورد ، گرمی نخورد ، سردی یعنی هر چیزی که نه شیرین است نه چرب ، سرد است بیشتر بخورد . اگر اهل نوشابه است ماءالشعیر ، دلستر بلا مانع و پپسی و کانادا ممنوع ، اگر اهل مشروب است شراب و آبجو بلامانع و ویسکی و عرق ممنوع

رژیم زن

خود و شوهر کاهو ، سبزیجات میل نشود

رژیم مشترک

1_ خود و شوهر گوشت گاو یا گوسفتد یا مرغ و شتر مرغ زیاد میل شود ولی غذاهای دریایی میل نشود . هر دو ماست و دوغ و هر چیز ترش بیشتر میل نمایید . شیر و پنیر و خامه و کره و تخم مرغ کم میل شود .

2_ خیلی خیلی مهم : رابطه سر شب ، قبل از خواب باشد و بهتر است قبل از رابطه با ورزش یا پیاده روی خود را خسته نمایید.

3_ نیم تا دو ساعت قبل از رابطه یک قاشق چایخوری سرکه در یک لیوان آب ولرم ریخته در حالت خوابیده به اندازه یک سرنگ 10 سی سی داخل واژن ریخته پنج الی ده دقیقه استراحت شود
===============================================================

اعمال شب اقدام نی نی پسر

خانوم: کاهو فراووووووون شربت گلاب شستشو با جوش شیرین (محلول جوش شیرین 1 ق چ در یک لیوان آب ولرم با سرنگ 5 سی سی چند بار واژن رو شستشو بدید.) هنگام نزدیکی خمیر عسل و دارچین را کنار لثه بگذارید تا آب شود قورتش ندیداااا. یک آدامس ترک سیگار هم بخورید عاله
شوشو: معجون قهوه تلخ کمپرس یخ روی قلی خان
مشترک: موز انگور خرما سیب .خربزه و گلابی هم اگه گیر اومد
خانم توت فرنگی.
شام: ماهی میگو
خانم میتونه سیب زمینی با بادمجون پخته بخوره
آقا اگه گیر اومد چند ساعت قبل به بخوره تا نی نی خوشگل بشه
2ساعت قبل سیر له شده با آب قورت بده

خوردن خرمایی که روی آن 27 بار آِیه 33 سوره الرحمن خونده شده، سوره نور

اقدام سجده ای خانوم اول ارضا بشه یا باهم . 10 دقیقه به هم متصل بمونن و بعد هم حالت مکش تا نیم ساعت تا 2 ساعت لنگ در هوا
========== ================================================

برای پیدا کردن زمان اقدام

1- دمای پایه بدن که هرروز باید قبل از خروج از رختخواب باید با دما سنج صورت بگیرد. روزی که دمای بدن افت می کند نزدیک به زمان تخمک گذاری و وقتی دمای بدن بالا میرود پایان زمان پسردارشدن هست.
2- استفاده از کیت: کیتهای مدی اسمارت وکلیر بلو دقیقتر هستند اما کیت مکس 14 هم خوبه بعد از 24 تا36 از دو خط شدن کیت تخمک گذاری اتفاق میافتد.
3- استفاده از سونو : با استفاده از سونو سایز فولیکول خود را دنبال کنید تا بالغ شده و آزاد شود فولیکول 20 به بالا بالغ هست و احتمال آزاد شدن آن نزدیک است.
* عده ای هم هستند که هنگام تخمک گذاری درد را در ناحیه پهلوها احساس میکنند که پایان درد نشان دهنده آزاد شدن فولیکول می باشد.
دقیقترین روش سونو می باشد
=============================================================

=================================================================

نکات

آناناس:عصاره میوه نرسیده آن مسهل است ولی خانمهای باردار نباید استفاده کنند
بادام برای خانمهای باردار خوب هست جای نینی رو محکم میکنه
برای جلوگیری از سقط : لوبیا سبز - بادام - سس سویا
================================================================

تجربیات مهسون عزیز که با رژیم پسر صاحب یک دختر ناز شده

سلام
اومدم خبر بدم که نی نی ام علی رغم رژیمی که گرفته بودم دخملی شد
فقط خواستم اطلاع بدم
========
تو همون اولین اقدام باردار به لطف خدا باردار شدم نزدیک 6 ماه لبنیات نخوردم روزی یک میوه از هر نوع می خوردم(سیب موز خیار میوه های فصل مثل هلو پرتقال و...)
البته نزدیک اقدام قرصهای فیفول و آهن و فولیک می خوردم
وقتی کیت مثبت شد سه شب اقدام کردم
راستی تنها کاری که نکردم خودمو با جوش شیرین نشستم چون می ترسیدم واسه جوجوم خدایی نکرده اتفاقی بیفته
ولی شما نا امید نشید
به امید خدا به راهتون ادامه بدین
تعداد اسپرم شوهرم هم فکر کنم خوب بود چون همون بار اول باردار شدم نمیدونم البته این نشون می ده یا نه
ان شاالله همگی موفق باشید واسه سلامتی نی نی منم دعا کنید
===========================
تجربیات شادی عزیز که با رژیم پسر صاحب یک پسرناز شده

فرشته جان من نی نی پسمل میخواستم و خدا لطف کرد و بهم داد
میخواستم به دوستان بگم آنقدر برای. تغذیه خود سونو اذیت نکنن فقط اوا و اخر خدا بعد هم تخمک گذاری و دریابن

شوشوی من شب اقدام کلی ماست خورده بود
من شستشو ندادم
ارضا هم نشدم
فقط دقیقا با آزاد شدن تخمک بود
سپرم شوشو هم ضعیف بود 24میلیون

ولی حدود ده شب امتناع و نزدیکی خییییییییههیییلی عمیق داشتی

راستی تخم هویج هم خورده بودم

نزدیکی بعد خواب. نیمه شب بود
من سه ماه قبل تخم هویج خوردم باعث میشد ترشحات خیلی زیاد شه و درد تخم گذاریم بیشتر یعنی فولیکولم تپل مپل می

=======================================================================

آراسته

بچه ها این حلوای پسر سازههههههههههههههههههههههههههههه

یه پیمون ارد سفید رو رو حرارت بو میدی(تفت)تو یه ظرف دیگه یه پیمونه و نیم شکر رو با سه پیمونه اب میجوشونی تا شکر حل بشه بعد یه مقدار زعفرون ساییده هم بهش اضافه می کنی...
.بعد به اردت که تغییره رنگ داده (قهوه ای کم رنگ)اینا رو اضافه می کنی.... فوفل.قرص کمر.بابونه ساییده.دارچین....هر کدوم نصفه قاشق غذاخوری... با یکم فلفل سیاه و زیره...یه کم دیگه رو حرارت میذاریش تا بوی اینا هم دربیاد...
بعد چند قاشق روغن (بهتره محلی باشه)بهش اضافه می کنی...
بعد هم کم کم اون اب و شکر و اضافه می کنی و همین جور هم می زنی تا شکله حلوا بشه...
بعد مغز بادام .پسته.فندق رو ریز خورد می کنی و با پودر نارگیل بهش اضافه می کنی....یه کم هم نبات می کوبیو خوب ریز می کنی...وقتی که خاموش کردی زیرشو بهش اضافه می کنی...
معجزه می کنه این حلواهه....ا تا قبل از اقدام بخور....احنمال پسر شدن نی نی هم هست....بعد دیگه نمی خوری تا ایشالا ایشالا زایمان کنی...دوباره بعد از زایمان تا 10 روز هر روز صبح می خوری...
بسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیم

سَبِّحِ اسْمَ رَبِّکَ الأعْلَى 1 الَّذِی خَلَقَ فَسَوَّى 2 وَالَّذِی قَدَّرَ فَهَدَى 3 وَالَّذِی أَخْرَجَ الْمَرْعَى 4 فَجَعَلَهُ غُثَاءً أَحْوَى 5
َ
سَنُقْرِئُکَ فَلا تَنْسَى 6 إِلا مَا شَاءَ اللَّهُ إِنَّهُ یَعْلَمُ الْجَهْرَ وَمَا یَخْفَى7 وَنُیَسِّرُکَ لِلْیُسْرَى 8فَذَکِّرْ إِنْ نَفَعَتِ الذِّکْرَى 9

سَیَذَّکَّرُ مَنْ یَخْشَى 10وَیَتَجَنَّبُهَا الأشْقَى 11 الَّذِی یَصْلَى النَّارَ الْکُبْرَى 12 ثُمَّ لا یَمُوتُ فِیهَا وَلا یَحْیَا 13قَدْ أَفْلَحَ

مَنْ تَزَکَّى 14وَذَکَرَ اسْمَ رَبِّهِ فَصَلَّى 15بَلْ تُؤْثِرُونَ الْحَیَاةَ الدُّنْیَا 16 وَالآخِرَةُ خَیْرٌ وَأَبْقَى 17 إِنَّ هَذَا لَفِی الصُّحُفِ

الأولَى 18 صُحُفِ إِبْرَاهِیمَ وَمُوسَى

=================================================================این سوره رو وقتی از حیض پاک میبشی همون
ماه اول بارداری
شوشو بر پهلوی راستت بنویسه
اگه جمعه باشه با وضوویاد خدا بهتره..به خودکار بیرنگ یا معمولی
نذر کنی اسمش رو محمد بزاری
از مجربااااااااااااااات است به تعداد زیاد تجرببه شده
ماه اول بارداری
***************************888888888888888888888888888888888888888888888888888888888888
http://www.ninisite.com/clubs/chat.asp?clubID=11987&ChatDate=28-11-1391&PageNumber=1
سانی که برای تعیین جنسیت به روش سنتی یا آزمایشگاهی در حال اقدام هستند یا میخواهند اقدام کنند بیایید به هم کمک کنیم
http://www.ninisite.com/clubs/detail_old.asp?clubID=11987
http://www.unknown.ir/index.php?module=cdk&func=loadmodule&system=cdk&sismodule=user/content_view.php&cnt_id=1516&ctp_id=1&id=502&sisOp=view
خارخسک، ناتوانی جنسی‌تان را درمان می کند
2706