2733
2739
عنوان

**** رژیم پسر دار شدن **** بیان تو

| مشاهده متن کامل بحث + 1128061 بازدید | 2536 پست
.
درمان واریکوسل به شیوه طبّ سنتی

واریکوسل بر اساس دیدگاه طبّ سنتی ایران، حاصل تجمع سودا در سیاهرگهای بیضه است – چنانکه در مورد واریس پا و هموروئید نیز همین تئوری مطرح است – بنابراین راه درمان آن، رفع تجمع سودا در این منطقه است و هر کاری به جز این، ناموفق یا دارای اثری موقتی خواهد بود. اصول درمانی واریکوسل مانند سایر انواع واریس و ... به شرح زیر است:

?- خاکشیر جوشانده: روزی یک قاشق مرباخوری خاکشی را در یک استکان آب جوش ریخته کمی شیرین کرده میل کنید. اگر خاکشی را نیم کوب کرده و نیز بگذارید به اندازه ?-? قل بجوشد، اثر درمانی آن افزوده خواهد شد. این کار را بهتر است ?-? ماه ادامه دهید.

?- رفع یبوست: اغلب، با مصرف خاکشی جوشانده، یبوست احتمالی بیمار نیز رفع می شود؛ ولی در غیر این صورت، نسبت به درمان یبوست بیمار اقدام کنید.

?- ماساژ: برای این کار، روی کیسه بیضه ها و به خصوص قسمتهای بالای آن را روزی یکی یا دو بار و به مدت حداقل یکی دو ماه، با روغن زیتون تصفیه نشده یا روغن کنجد یا مخلوطی از این دو ماساژ دهید. ماساژ را به آرامی انجام دهید و آن را تا وقتی که روغن کاملاً جذب پوست بیضه شود ادامه دهید.

?- سایر داروها: در صورتی که تمایل به مصرف داروی دیگری داشتید؛ از داروهای ضد سودا استفاده کنید. راحت ترین کار استفاده از دم کرده گل گاوزبان، سنبل طیب(با دو عدد لیمو یا عناب) است.

?- زالو اندازی: اما مؤثّرترین و قاطع ترین روش درمان واریکوسل، زالو انداختن است. حداکثر ?-? نوبت زالو انداختن روی بیضه، به فاصله ??-?? روزه، واریکوسل را به کلّی درمان خواهد کرد. این کار به قدری ساده است که در صورت ضرورت، بیماران خودشان نیز می توانند اقدام به این کار کنند؛ خود من هم معمولاً به بیماران آموزش می دهم که خودشان، اقدام به این کار کنند که معمولاً هم با موفقیت همراه است.

تذکّر ?: زمانهای ذکر شده برای درمان واریکوسل، زمانهای حداکثری هستند و بیمار چند روز پس از شروع درمان، علائم بهبودی را احساس خواهد کرد.

تذکّر ?: ماساژ بیضه ها با روغن زیتون تصفیه نشده را به تمام مردانی که مشکل ناباروری دارند توصیه می کنم؛ حتی اگر در اقدامات تشخیصی انجام شده، مشکلی نداشته باشند. این کار، کیفیت ساخت اسپرم در بیضه ها را به نحو مطلوبی بالا می برد.
برای حاجتم یه صلوات میفرستی خیلی ممنونم التماس دعا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=109539&PageNumber=30
~حسنا~

1390/12/22 2:14 ب.ظ

عرق گل همیشه بهار: صبحها ناشتا یک قاشق غذاخوری /////// اینو انجام لده

عرق بومادران عصر ها یک استکان

عرق رازیانه بعداز صبحانه یک استکان /////// رازیانه رو با مریم گلی قاطی کن یک قاشق غذاخوری سر پر بزار بجوشه و نوش جون کن با عسل یا خرما بخور ...

قطره ویتاگنوس نیم ساعت قبل از صبحانه 40 قطره /////// اینایی که استفاده میکنی کفایت میکنه ... اینو اگه میخوای استفاده کنی بومادران رو حذف کن ...

عرق فراسیون یک استکان قبل از خواب ///////// این عالیه حتما استفاده کن

جوشانده پونه + عسل یک روز درمیان در طول روز خورده شود. //////// جوشونده ی پونه + آویشن ... هم میتونی به جای چای بخوری هم بشینی توش بیست دقیقه

سیاهدونه + عسل در طول روز یک قاشق غذا خوری //////// بله دو قاشق چای خوری ... سیاهدونه رو نیم کوب کن کاملا آسیاب نکنش ...

روزی سه عدد فلفل سیاه در طول روز با آب خورده بشه مثل قرص //////// اینایی که مصرف میکنی خودشون خیلی گرم هستن ... بهتره که روی غذاهات کمی فلفل سیاه بپاشی نه انقدر که بسوزی ...

حالا میخوام ببینم این پونه که گفتی باید حتماً پونه کوهی باشه یا پونه معمولی هم میشه؟؟ و اینها رو چه مدت مصرف

کنم؟ ///////// پونه ی کوهی و آویشن شیرازی اعلا هستن ولی اگرم این نوعش رو نیافتی عیبی نداره .... همیشه و همیشه میتونی مصرف کنی ... جوشونده ی جو با پوست یا همون ماءالشیعر خانگی هم خوبه ... جوشونده ی زنجبیل هم خوبه ... اینارو با تنوع خاصی استفاده کن ... دفع عفونت میکنن ...

رازیانه رو باید از چندم پری شروع کنم و تا چند روز بخورم؟ //////// فراسیون مریم گلی رازیانه بومادران ویتاگنوس رو تو پریودی مصرف نکن ولی بقیش رو عیبی نداره ...

به امید بهبودت ... سال 92 بی شک سال پرباریه ... با قاطعیت بهت میگم ... شک نکن نتیجه میگیری ... سال خاصیه ...

موفق باشی عزیزم

************درمان عفونت واژن*************

از کتاب عسل درمانی........... نوشته جمشید خدادادی

این بیماری با رعایت مسائل زیر براحتی حل میشه:

1- قطع کلیه غذاهای حیوانی

2- عدم استفاده از غذاهای حاوی قند و شکر

3-استفاده از غذاهای ملین برای جلوگیری از یبوست

4- یه لیوان آّب را جوشانده و بعد از ولرم شدن یه قاشق غذاخوری عسل طبیعی در آن حل کرده و با نصف لیوان از این محلول صبح قبل از صبحانه و با بقیه، شب قبل از خواب واژن را شستشو دهید.

5- یه قاشق غ خ پونه و یه قاشق غ خ نعنا را به سه لیوان آب جوش در قوری چینی به مدت 30 دقیقه دم کرده و در طول روز با عسل نوش جان کنید (یک روز در میان)

6- چهار عدد لیمو عمانی را خرد کرده و با سه لیوان آب جوش در قوری چینی به مدت 30 دقیقه دم کرده و در طول روز با عسل نوش جان کنید

7- نرمش و ورزش

8- بعد از بهبودی تا دو هفته از غذاهای گوشتی و قند و شکر استفاده نکنید

9- رعایت بهداشت شخصی

10 - جوشاندن لباس زیر و اتو کشی آن

11 - در صورت مصرف فرآورده های حیوانی بهتر است از گوشت سفید به مقدار کم استفاده کنید

اینجا رو هم ببین:

http://www.widenet.ir/2011-09-13-08-53-12/2334-%D9%85%D8%B9%D8%B1%D9%81%DB%8C-%DA%A9%D8%AA%D8%A7%D8%A8-%D8%B9%D8%B3%D9%84-%D8%AF%D8%B1%D9%85%D8%A7%D9%86
.http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=125603

گیاهان بازکننده قاعدگی .... خوردن دم کرده بابونه بسیاررررررر موثره .... خوردن دم کرده برنجاسف 10 تا 15 گرم درروز مخصوصا ناشتا موثره ... خوردن بادرنجبویه (( عرقشم هست )) میتونی عرقشو بگیری با عسل شربتش بکنی بخوری. .. خوشمزه هم هست ... سیاهدونه با عسل ... مریم گلی رو دم کن بخور .... آب پز شده سیر هم قاعده آوره .... دم کرده جعفری .... دم کرده پرسیاوشان .... دم کرده رازیانه ... یا عرقش .... جوشانده برگ سداب هم بسیاررررررررر موثره .... پودر خشک گلپر هم بسیاررررررررر موثره و مسقط جنینه ... زعفران ... زیره .... پونه ... سکنجبین .... بومادران .... مریم نخودی .... بذر یونجه .... تره .... شوید .... شاهی .... عزیزم تمام اینا قاعده آوره ... و گرم هم هستن ... اگر یه وقت باردار باشی اینا مضرن برات .... خیلی حواست باشه ... اینا فقط واسه کسایین که میخوان پریود شن .... صبح ناشتا گل همیشه بهار بخور ... طرز مصرفشو تو همین یکی دو صفحه ی اخیر گذاشتم ... بومادران رو فراموش نکن و سعی کن خام خواری کنی حداقل تا 40 روز تا بدنت پاکسازی بشه ...
http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=139155
http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=120073
http://www.ninisite.com/clubs/detail.asp?clubID=10258
http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=120073
2728
http://tarfandhayemadarane.blogfa.com/
ترفندهای مادرانه

دستور حلوای سیاه دانه
http://ninimaman.blogfa.com/post-31.aspx

..** این دستور حلوای سیاه دانه رو عسل جان رو گفتن و برای تقویت رحم هستش.

2 پیمانه سر خالی سیاه دانه
1 پیمانه آرد
3 پیمانه آب
عسل شکر یا نبات برای شیرینی
زعفران

آرد را بو می دهیم تا مثل بقیه حلواها کمی تیره شود بعد سیاه دانه را با آسیاب خرد میکنم به صورتی که کاملا پودر نشود و هنوز دانه درسته داشته باشد(پودر شدن زیاد باعث تلخیه حلوا میشود) سپس سیاه دانه را روی آرد میریزیم تا کمی بو بخورد (زیاد لازم نیست 1-2 دقیقه)
حالا روغن اضافه میکنیم (لازم نیست کاملا روغن اندود شود به اندازه 4- 5 قاشق)ظرف را روی زمین میگذاریم و آب را به تدریج اضافه می کنیم و دائم هم میزنیم تا گلوله نشد
دوباره روی گاز میگذاریم تا به جوش بیاید در حین جوش آمدن شیرینی را اضافه میکنیم چند جوش که زد زعفران را اضافه میکنیم هم میزنیم و از روی شعله بر میداریم

من به جای روغن معمولی از روغن حیوانی استفاده میکنم
برای شیرینی هم یا نبات یا عسل استفاده کردم
من نصف این مواد و درست میکنم و از روز 5 تا 14 یا 15 پریودی می خورم.
نبات وگلاااااااااااب رو بجوشون باهل وزعفرون دمش کن

وباچاییت مخلوط کن اگه خواستی دارچین بریز

وبا خرما یا عسل به عنوان صبحونه بخور
این دستور صبحانه من دراین 5 تا6 ماه بود

برای تنبلی تخمدانت هم همین دو عرق و عرق کاسنی رو بخور ...

برای تقویت تخمدان قبلا دوستان گفتن ... مصطکی رو بگیر آسیاب کن مثل نمک بپاش رو قلوه کباب شده گوسفند ...

البته نسخه زیاد دادم قبلا اینم خیلی عالیه ...

شما جوانه گندم رو فراموش نکن ... بسیارررررررررررررررررررررررررررر موثره .. تخمدانها رو بسیار تقویت میکنه ... اگر بتونی خودت گندم بگیری و مثل سبزه اندازه یه بند انگشت که جوونه زد تو سالاد با روغن زیتون بخوریش حرف نداره .... فوق العاده برات خوبه ...

سمنو رو با بادام بخور برات خوبه ..

چهار مغز رو حتما استفاده کن ...

مواد مقوی کبد بخور .. قبلا همرو توضیح دادم ...

گوشت زیاد نخور ... تخم مرغ زیاد نخور اگرم میخوری محلی بخور ...

ورزش کن ...

میتونی رازیانه رو با مریم نخودی بجوشونی و مصرف کنی بسیار برات خوبه ..

زیره .. هویج .. گزنه .. شنبلیله .. تخم کرفس .. شاهی .. خیلی برات خوبن ...

در مورد رازیانه اصلا همچین چیزی نیست ... مشکلی نداره ... بعد از باردار شدن اگر مداوم مصرف شه احتمال اینکه بچه دختر شه هست ... اگر کسی قصد پسردار شدن داره نخوره

.......7 ساله ازدواج کردم 7سال جلوگیری طبیعی داشتم و تنبلی تخمدان هم داشتم ...... 4 ماه اقدام بودم اما رشد فولی ها بیشتر از 11 نمیشد یعنی تخمکگذاری نداشتم ماه 4 با اولین مصرف 5 عدد کلومیفن و 1 آمپول هاش سی جی روز 16 سیکل (رشد فولی روز 14 به 13 میل رسیده بود) و 18 روز مصرف 3 عدد قرص متفورمین در روز همون ماه باردار شدم الان هم 7 ماهمه....یه دخمل ناز....

اقدامات خودم =پیاز درمانی / مصرف بیشتر گرمیجات(خرما موز حلوا ارده)حذف سردی(لبنیات و...... / مصرف روزانه معجون دارچین عسل و هل /چای زعفران / شربت گلاب روزی یه استکان بخور
آب گریپ فروتم خوبه فولیکول رو تپل میکنه
خرما و پسته هم خوبه
. – آدامس ترک سیگار ==به شدت بدن رو قلیایی میکنه و برای استفاده خانوم ها مفیده ...
http://tandorosti.akairan.com/health/taghziyeh-salem/sigar01.html
شیر و پنیر و کره و تخم مرغ کم میل کنیم .

.کاسنی معتدل وخون رو حسابی قلیایی میکنه این عرقها زیاد تاثیر نداره بهتر ریشه وخود گیاه کاسنی رو بخری بشوری 1 ساعت خیس کنی و15 دقیقه دم کنی ومصرف کنی وخیلی هم بد مزه میشه ولی ارزشش رو داره

من رفتم سونو گفت فولی جان دوم هم ازاد شده من هم اندفعه نامردی نکردم رفتم داروخانه هم ادامس ترک سیگار خریدم هم قرص فلوکونازل والان هم میخواهم مصرف کنم.......ببینم میدونیدکسی تا حالا ازشدت قلیایی شدن مرده یانه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=117627&PageNumber=105
ادامس ترک سیگار برای قلیایی شدن خیلی مناسب فقط قبل نزدیکی 1 بخورید کافیه
2738
سلام و خسته نباشید. می خواستم بدانم درمان مرتب شدن قاعدگی در طب سنتی چیست؟ من نه کیست تخمدان دارم نه هورمونهایم نا متعادل است. عفونت خاصی هم ندارم. دو سال و نیم است که ازدواج کرده ام و قصد بارداری دارم. البته قبلا قرص هورمون می خوردم که به دستور پزشک نمی خورم. نمی دانم مشکل از کجاست. ممنونم.
پاسخ : باتشکرازمشاوره:در علم طب سنتی یک زن دو ویژگی دارد، یکی وجود جسم همانند همه آدمها و دیگری دنیای اختصاصی با داشتن رحم در خانمهاست. رحم وتخمدانها و عادات ماهیانه دارای طبیعت مخصوصی هستند که بایستی در مجموعه های علمی بیشتر شناخته شوند. منظم بودن سیکل ماهیانه و خون روشن وشفاف و بی بو به معنی سلامت این عالم خاص زنانه است،جلو افتادن به معنی گرمی و تاخیر آن و تیرگی آن به معنی سردی رحم است .
اگر تاخیر و نامنظمی در ماهیانه دارید،پیشنهادمیشود.
1-مصرف دمکرده رازیانه روزی 3 استکان .
2-میوه تمرهندی شیرین روزی 2 عدد میل شود.
3-انجیر شبی5 عدد میل شود.
4-عرق شاهتره روزی یک لیوان میل شود.
5-صبحانه مفصل وشام سر شب و نهار نصف شود.
6-بادکش گرم وخشک ناحیه کمر و تخمدانها شب درمیان 7 جلسه انجام شود.انشاءالله خوب است.
http://www.tabib-khorasan.com/news-i392.html
شیمبر

1392/3/30 3:26 ب.ظ
مامی امیر شوشو منم یکم ضعیف بود باید خیلی تقویت کنی حالا من یه چیزی بهت میگم حتما بگبر بهش بده بخوره برو عطاری پودر لگاح بگیر خوده خانم دکتر بهم گفت عالیه تو یه ماه اسپرمو میکشه بالا واسه پسرررررررررر

لگاح چیست
لگاح یکی از فرآورده های درخت نخل است.در فصل بهار درخت های نخل نر و ماده ی بالغ خوشه می دهند.این خوشه ها درون غلافی به اسم لگاح تشکیل می شوند و بعـد از این که لـگاح شـکـافته شد خوشـه هـا بـیـرون می آیند.لگاح بسیار معطر و خوشبوست و از آن عرق می گیرند.عرق لگاح که به آن تارونه هم می گویند دارای طبیعتی خنک است و یک لیوان شربت آن در گرمای تابستان حسابی آدم را سر حال می آورد.اگر این روزها از کنار نخل های خوشه داده عبور کنید ؛ بوی لگاح را احساس می کنید.بو بکشید و لذت ببرید.

http://ahvaz-city.blogfa.com/post/300
عامل کاهش قدرت باروری در آقایان
در ناتوانی جنسی آقایان عوامل بسیاری اعم از ژنتیک و یا مشکلات جسمی نقش دارند. اما در کنار اینها گاه مشکل جسمی قابل توجهی وجود ندارد بلکه این سبک زندگیست که موجب پایین آمدن قدرت باروری میشود. شما با مهمترین عواملی که موجب کاهش توانایی جنسی و همچنین قدرت باروری میشوند در این مقاله آشنا میشوید.
برای بالابردن سطح باروری در آقایان راههایی وجود دارد که میتوانند تا حد زیادی به بهبودی کیفیت و کمیت اسپرمها کمک کنند. این راهکارها بسیار ساده هستند و با کمی جدیت و پشتکار میتوان ظرف مدت کوتاهی باروری را تا حد قابل توجهی افزایش داد

1. درجه حرارت بیضه ها
اینکه بیضه های آقایان مانند تخمدانهای خانمها داخل بدن نیستند به یقین بی دلیل نیست. برای اینکه بیضه ها بتوانند اسپرمهای سالمی تولید کنند نیاز به درجه حرارتی بین 33 تا 35 درجه سانتیگراد دارند. از آنجا که درجه حرارت طبیعی بدن 37 درجه است، به همین دلیل اسپرمها در داخل محیط شکمی تولید نمی شوند، بلکه پائینتر از آن قرار دارند. پوشیدن شورتها و بخصوص شلوارهای تنگی مانند جین ها باعث میشود که بیضه ها به بدن بچسبند و درجه حرارتشان به درجه حرارت بدن و گاه بیشتر از آن برسد. به همین خاطر توصیه میشود از پوشیدن شلوارهای تنگ و همچنین لباس زیرهای نایلونی که حرارت بیضه ها را بالا میبرند به شدت خودداری کنید. نکتۀ مهم دیگر خودداری از گذاشتن لب تاپ روی رانها ست. حرارت لپ تاپ اگر موجب گرم شدن بیضه ها شود روی پروسۀ تولید اسپرم سالم تاثیر منفی خواهد گذاشت.

2. مصرف سیگار و مواد مخدر
دخانیات و مواد مخدر به نحو قابل توجهی روی کاهش باروری مردان تاثیرگذارند. نه تنها موجب میشوند که از تعداد اسپرمها کاسته شود، بلکه میزان تحرک اسپرمها و همچنین تعداد اسپرمهای سالم به نحو چشمگیری کاهش می یابد. ترک سیگار و مواد مخدر تا حدود سی درصد میزان باروری را افزایش میدهد.

3. وزن
نه تنها وزن خیلی بالا ، بلکه به همان اندازه وزن خیلی پائین روی کیفیت اسپرمها تاثیر قابل توجهی میگذارد. وزن ایده آل خود را حساب کنید و سعی کنید خود را به آن وزن برسانید.

4. تغذیه
سویا و محصولات ساخته شده از سویا حاوی استروژن گیاهی می باشند. از آنجا که استروژن هورمونی زنانه است نباید در مردانی که مشکل باروری دارند به میزان زیاد مصرف شود. مصرف زیاد الکل نیز باروری را تاحد بسیار زیادی کاهش میدهد.
به عکس مصرف ویتامینهای C, E, B6,B12 و همچنین مصرف روی، اسید فولیک و اسیدهای چرب امگا 3 اگر به میزان زیاد در مواد غذایی باشند به بالابردن سطح باروری کمک شایانی میکنند. بهتر است بجای مصرف قرصهای شیمیایی حاوی ویتامینها از موادغذایی متنوع در برنامۀ غذایی روزانه استفاده شود، زیرا مواد غذایی طبیعی تاثیر بیشتر، بهتر و سالمتری هم بر باروری و هم بر سلامت اسپرمهای تولید شده دارند.
5. ورزش
ورزش و تناسب اندام روی کیفیت اسپرمها تاثیر خوبی میگذارند. با تمرینات ورزشی نه تنها سلامت عمومی بدن تامین میشود بلکه سطح تستوسترون (هورمون مردانه) در خون بالا میرود.
شایان ذکر است که ورزشهای سنگین و استقامتی تاثیر معکوس روی میزان تستوسترون و میزان سلامت اسپرمها دارند و سطح باروری را پایین می آورند. همچنین هورمونهایی که برای عضله سازی در بدن سازیها استفاده میشوند نیز میزان تولید اسپرم را پایین می آورند چرا که به دلیل تزریق خارجی تستوسترون، بیضه ها از تولید تستوسترون تا حد زیادی میکاهند و گاه متوقف میکنند و نتیجۀ آن ناباروری خواهد بود.

6. نشستن مداوم و طولانی
افرادی که به دلیل شرایط شغلیشان ( مانند راننده ها و یا کارمندان ادارات) مدت زمانی طولانی در حالت نشسته هستند با مشکل بالارفتن حرارت بیضه ها و کاهش میزان اسپرم مواجه میشوند. بهتر است در این حالت سعی کنید در مواقعی که مقدور است بایسیتید و یا قدم بزنید و در هنگام نشستن پاهای خود را از هم باز نگهدارید تا بیضه ها تا حد ممکن کمتر گرم شوند.

7. رابطۀ جنسی
مطمئن باشید که رابطۀ جنسی کمتر کمکی به ذخیرۀ اسپرمها نمی کند بلکه به عکس ماندن طولانی مدت اسپرمها در بدن باعث میشود که کیفیت آنها پایین بیاید.

8. استرس و فشارهای عصبی
فشارهای عصبی مداوم قدرت باروری اسپرمها را میکاهد. سعی کنید با تغییر سبک زندگی و یا حداقل با تغییر دیدگاه خودتان به مسائل از میزان استرس و فشار عصبی خود بکاهید تا بتوانید قدرت باروری بالاتری داشته باشید.
دخمل ناز من 9 تیر 93 به دنیا اومد .خدا جونم خودت همیشه مواظب روشا جونی من باش .
*:*:*:*:*:*:*:*::*:*:*:*:*:*:*::*:*:*:*:*:*:*:
مزاج خوراکیهایی که میخوریم چیه

انلاین و دقیق
http://foods.tabaye.ir/Ingredients.aspx?id=2

:*:*:*:*:*:*:*::*:*:*:*:*:*:*::*:*:*:*:*:*:*:
2706