2726
عنوان

**** رژیم پسر دار شدن **** بیان تو

| مشاهده متن کامل بحث + 1127762 بازدید | 2536 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آییریکا منم در حال رژیمم ... ولی خیلی سخت نمیگیرم ... میترسم نشه بعد دلم بسوزه !!!خخخخخخ

ماه پیش خیلی رژیمم رو سفت و سخت گرفتم ... اما تخمکم به علت آمپولهای پنی سیلینی که زده بودم ، آزاد نشد و همه برنامه هام بهم ریخت

اینه که دیگه نمیخوام زیاد سخت بگیرم که ضعیف بشم

ولی کماکان لبنیات رو کم میخورم و تقریبا هفته ای 2 بار پنیر ویه بار هم آش !
دلم شکسته ، دلم را نمیخری آقا ؟؟!! **** مرا به صحن بهشتت ، نمی بری آقا ؟؟ **** اگرچه غرق گناهم ولی خبر دارم **** تو آبروی کسی را نمی بری آقا *********السلام علیک یا علی بن موسی الرضا (ع)[smiley]l/l_17.gif[/smiley]
2728
من یه وقتا که خیلی نمیتونم رژیم رو رعایت کنم یه مقدار جوش شییرین توی آب حل میکنم و میخورم ... که بدنم قلیایی بشه ....

فلفل سیاه رو هم هرروز میخورم
دلم شکسته ، دلم را نمیخری آقا ؟؟!! **** مرا به صحن بهشتت ، نمی بری آقا ؟؟ **** اگرچه غرق گناهم ولی خبر دارم **** تو آبروی کسی را نمی بری آقا *********السلام علیک یا علی بن موسی الرضا (ع)[smiley]l/l_17.gif[/smiley]
وایی بهشت جون عجب کار خطرناکی !!!؟؟؟؟؟؟؟؟ وایی تورو خدا ازینکارا نکنید با خودتون ..عوارض جوش شیرین رو بخون واسه همین همون یکزره هم واسه ریختن تو نون مجازات داره ..تورو خدا هرکس هرچی تجویز کرد نخورید ..

شما هرروز خودت رو با جوش شیرین بشور حله ..فقط شستشو مثل افتابه ...تزریق فقط شب اقدام ....
مقدار برای شستشو یک ق چ خوری تو یه لیتر اب من تو ظرفای اب معندی پر میکنم میزارم تو دستشویی و بعد پری خودم رو میشورم خیلی کم ..زیادش خطرناکه ....

خواهش میکنم ایریکا جان ...
بدنت زیاد گرم باشه اسپرم نیمیره تو دمای بالا ..بنظر من هرچی خوردی بسه یکم استراحت بده به خودت
من رژیمم همینه لبنیات خیلی کم میخورم ...روزی یک قاشق عسل هم من هم همسر بخاطر گرمی و پتاسیم که داره ...
تو مواقع پری هم تا میتونم گرمی میخورم که جالبه فهمیدم این رژیم پسر دارشدن لطف بود در حقم خخخ ازین به بعد اصلا درد پری ندارم صدقه سر این گرمیا البته من تو پری و از یه شب قبلش میخورم ....مثل عسل و خرما و دلرچین و زعفرون و هل همین و چایی رو با نبات یا خرما میخورم ....بعد پری هم فقط یک روز درمیون روزی یه فنجون عرق کاسنی که برعکس تصور بعضیها که باید مرد بخوره ...من با اطمینان به نظر پزشکم خودم میخورم ....و اینکه روز اقدام از چند ساعت قبل چیزای قلیایی قوی میخورم مثل توت فرنگی یا انگور و یکساعت قبل هم شستشو با همون روش صفحه قبل ...بنظرم در همین حد کافیه ....

اینقدر گرمی نخورید دختر میشه بعلت اینکه اسپرم نر ضعیفتره و تو گرمای بدن زودتر میمیره ..بیش اندازه همیشه جواب عکس میده ...
بچه ها من همه مطالب رو تو تاپیک خودم نوشتم تو صفحات هست از اول بخونید و متوجه میشید اینجا حسش نیست بزارم دوست داشتید بخونید
http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=500721&PageNumber=16
سلام من هم یه مدتی هست رزیم برای پسر گرفتم حالا شبی میخام برم برای اقدام میخاستم در مورد شستشو با جوش شیرین راهنمایی کنید میزان جوش شیرین چقدر باشه مثلا بطری نوشابه خانواده اب چقدر جوش شیرین وچقدر قبل اقدام باشه چند دقیقا با بشینم تو جوش شیرین وبا سرنگ چطوری ممنون از همتون
خدایا خودت کمک کن
سلام من هم یه مدتی هست رزیم برای پسر گرفتم حالا شبی میخام برم برای اقدام میخاستم در مورد شستشو با جوش شیرین راهنمایی کنید میزان جوش شیرین چقدر باشه مثلا بطری نوشابه خانواده اب چقدر جوش شیرین وچقدر قبل اقدام باشه چند دقیقا با بشینم تو جوش شیرین وبا سرنگ چطوری ممنون از همتون
خدایا خودت کمک کن
خدایا خودت کمک کن
خدایا خودت کمک کن
روش مصرف جوش شیرین طبق نظر دکترم ......یکساعت قبل نزدیکی یک چارم ق چ خوری جوش شیرین رو تو یه لیوان اب جوشیده خنک شده بریزید و با سرنگ تو واژن بریزید شستشوی واژینال .....با اینکار ضرری واسه اسپرم نداره ..یکساعت قبل نزدیکی یادتون نره ....مقدارشم همون کم باشه ....

و اینکه واسه پسر موز و خرما عالین بخاطر سدیم و پتاسیم فراوانشون ...لازم نیست که حتما گرمی باشه ...من خودم روزی سه تا فلفل سیاه نکوبیده ناشتا هم میخورم ....همه اینارو از یه پری قبل بارداری بخورید کافیه ....
ترانه جان جدی میگی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟ خیلی ضرر داره یعنی ؟ کم میخورم ها .... با نوک قاشق چایخوری توی ظرف سالادم میریزم

نخورم ؟؟؟؟؟؟؟؟
2706