2733
2734
عنوان

**** رژیم پسر دار شدن **** بیان تو

| مشاهده متن کامل بحث + 1128043 بازدید | 2536 پست
الی جون سلام.من خودم میخوردم تو شربت میریختم با چیزای دیگه ولی اینجا بچه ها میگن مرد باید خوره یعنی مهمه تو کتاب ریحانه بهشتی هم نوشته مردا بخورن
بلند بخوان؛درشت بنویس؛آویزه ی گوشت کن که :«تقوا» آن نیست؛که با یک «تق»، وا برود.
.
السلام علیک یا علی بن موسی الرضا* روزی اگر بناست فدای کسی شوم* سوگند می خورم که فدای تو می شوم* ناراحتم خدای نکرده ولم کنی* من تازه دارم از فقرای تو می شوم* شبهای قبر منتظرم ایها الرئوف* بیهوده نیست اینکه گدای تو میشوم* السلام علیک یا علی بن موسی الرضا Lilypie Pregnancy tickers http://lbdf.lilypie.com/by1wp4.png

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
من دوشنبه یعنی هفتم مهر وقت دارم برای سونو داخلی تا ببینم فولیکولام چندن و اگه مناسب بود آمپول ازاد سازی تخمک رو بزنم من تحت نظر یه ماما هستم که کار تعیین جنسیت میکنه نمیدونم نتیجه میده یا نه امیدوارم که نتیجه بده چون دیگه خوردن موز و کشکش و خرما عذابم میده از همشون متنفر شدم از بس یا جلو چشام بوده یا خوردم
راستی بگم که من و همسرم بیشتر آب انگور میخوریم تا خود انگور اینجوری بهتره البته یکن دردسر داره هرروز باید با مخلوط کن اینکار رو بکنم ولی شما هم همین کارو کنید تا بهتر نتیجه بگیرید.من شبا اب نمک میخورم بهم نخندید چون همش فک میکنم در طول روز زیاد نمک نخوردم .ماما بهم گفت اینکه ورزشکارم خیلی موثره پیشنهاد میکنم حداقل روزی چندتا دراز نشست برید .اگه زود حامله شدم و پسر بود حتما بهتون خبر میدم تا امیدوار شید
2706