2737
2734
عنوان

**** رژیم پسر دار شدن **** بیان تو

| مشاهده متن کامل بحث + 1127977 بازدید | 2536 پست
انشااله که باشم . چون اصلا دیگه نمیتونم رژیم بگیرم ...
منم ماه پیش عفونت داشتم و نشد برم اقدام . دکتر رفتم و دارو استفاده کردم ... و اینماه رفتم اقدام ...
شما خیلی خوب زمان تخمک گذاری رو رعایت کردی . من همش حس میکنم بچه شما پسره ... خیلی دقیق پیش رفتی
دلم شکسته ، دلم را نمیخری آقا ؟؟!! **** مرا به صحن بهشتت ، نمی بری آقا ؟؟ **** اگرچه غرق گناهم ولی خبر دارم **** تو آبروی کسی را نمی بری آقا *********السلام علیک یا علی بن موسی الرضا (ع)[smiley]l/l_17.gif[/smiley]
ایشالله که بارداری عزیزم . می دونم رژیم مزخرفه واقعاً .
منم اینقدر لبنیات نخورده بودم داشتم از دست می رفتم . الان خودمو بستم به شیر و ماست و دوغ .
خدا از دهنت بشنوه عزیزم ولی بازم همش دست خداست . خیلیا هم کارا رو کردن ولی خب ، نشده .
ایشالله شما هم به خواسته دلت برسی . نی نی اولته ؟
دخمل ناز من 9 تیر 93 به دنیا اومد .خدا جونم خودت همیشه مواظب روشا جونی من باش .

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه یه دختر دارم . گفتم که سر بارداری اولم هم ،هی ترش میکردم ... وای اگه بازم اونطوری بشم می میرم ... ترش کردن خیلی بده ... نه میاری بالاکه راحت بشی نه تموم میشه معده درد و ترش کردن

ببین کنار نافم ، سمت چپ میسوزه . نمیخوام الکی امید به خودم بدم .. کاشکی راهی بود که زود مطمئن بشم که هستم یا نه .... اگه نیستم دوباره سفت و سخت رعایت کنم ...
نمیخوام ریسک کنم . رژیم سخته ولی سختتر اینه که اینهمه رعایت کنی و اونی که میخوای نشه !

انشااله که خدا برامون بخواد
دلم شکسته ، دلم را نمیخری آقا ؟؟!! **** مرا به صحن بهشتت ، نمی بری آقا ؟؟ **** اگرچه غرق گناهم ولی خبر دارم **** تو آبروی کسی را نمی بری آقا *********السلام علیک یا علی بن موسی الرضا (ع)[smiley]l/l_17.gif[/smiley]
من که به دلم افتاده بارداری . ایشالله که نینی هست و پسملی هم هست .
آره واقعاً ستمه ! منم مدت زیادی رژیم بودم اینو بخور اونو نخور . آدم قاطی می کنه . ایشالله که خدا اینهمه تلاشو بی جواب نذاره .
2728
ممنون افسون جان. خدا از دهنت بشنوه

سلام باران جان ... بگو چه کمکی از دستم برمیاد ؟
2738
بچه ها سه ما از کیت لایف سینگ استفاده کردم روز 17 18دو خط میشد(البته پری هام منظم بود)
دو ماه پیش روز 12 و 15 رفتم سونو فولی 16 بود دکتر گفت فردا و پس فردا اقدام کن که من یک شب بیشتر اقدام نکردم
بعدپری شدم
این ماه هم اقدام نداشتم
الان باید پری میشدم که یک هفته تاخیر افتاده
دیگه نمیخوام برم سونو
باید چیکار کنم با توجه به اینکه چند ماه پری هام نا منظم شده؟
خب اگه کیت بهت جواب می ده ازش استفاده کن. روی من اصلاً جواب نمی داد منم استفاده نکردم و فقط سونو می دادم . البته هیچی مثه سونو دقیق نیست .
2706