2733
2739
عنوان

**** رژیم پسر دار شدن **** بیان تو

| مشاهده متن کامل بحث + 1128014 بازدید | 2536 پست
ترنم جون فقط روز تخمک گذاری 24 ساغت قبل وبعدش فک کنم باشههههههه برا پسر
http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=348513&postID=18923527#18923527
برای حاجتم یه صلوات میفرستی خیلی ممنونم التماس دعا
http://kidi.persianblog.ir/post/3
تعیین جنسیت نوزاد

زندگی شیرین
http://saboo.persianblog.ir/post/57/

http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=361855&PageNumber=1
تو دوران بارداریتون از انجام ندادن چه کار یا رفتارى پشیمونید هم واسه خودتون هم نینیتون؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

...نم چند تجربه از دوستایی که پسر دار شدن بخونید جالبه

.مصرف پتاسیم برای پسردارشدن خیلییییییییی عالیه ودکتررزیمی به دوستم گفته که بعدازپاکی هرروز صدگرم تخم هویچ رابکوب وباعسل بخورتاروز نزدیکی فوق العاده است از پتاسیم وهمچنین تخم کاسنی همازروز11تا18پریودی بخوره اون همخیلی برای پسردارشدن موثره

مصرف سدیم باید بالا برود در غذاها باید نمک بیشتری استفاده شود و از غذاهای صنعتی استفاده شود مانند کراکت ها و تن ها و سوسیس خیار شور و زیتون

پتاسیم بالا برود و پتاسیم بالا در : مواد گوشتی - غلات - حبوبات - چای - میوه های خشک مانند - آلو - انجیل - خرما - کشمش - پرتقالب - نارنگی - خربزه - توت - خیار - هویچ - موز - کلم - لبو - تره - شاهی - شلغم - زیتون - نخود فرنگی - کگوجه فرنگی و................

شیرینی و ماد قندی زیادی مصرف شود

حدالامکان مواد لبنی کلسیم دار مصرف نشود

سلام مامان های آینده. منم هنوز مامان نشدم.با این شماره تماس بگیرید. تلفن گویاست هم برای دختر شدن و هم برای پسر شدن نی نی راهنماییتون می کنه و برای هر بار تماس هم فکر کنم 200 تومان میاد روی قبض تلفن. 9099070059- نه بابا گویا نیست مشاور گوشی رو ور می داره

....یکی از همسایه های مامان می گفت صبح ها وقتی پریود هستین خرما رو تو روغن محلی سرخ کنین بخورین و دم کرده تخم هویچ من که تا حالا نشنیده بودم

..دختر عموم رفته بود دکتر بهش گفته بود شربت گلاب با نشاسه فراون درست کن و مرتب هم خودت بخور هم بده شوهرت اونم اینکارو کرده و حالا 2 تا پسر داره سر بچه دومی که هنوز ماههای اول بوده و رفته دکتر یه دکتر دیگه به دکتر که گفته اینجوری چیزی خوردم دکتر گفته پس تو هرچی باردار بشی همش پسر هست

تازه توی همین سایت خوندم یه نفر رفته پیش دکتر برا تعیین جنسیت و نوشته بود که فولیک اسید از قبل از بارداری بعث دختر شدن بچه میشه.نظرتون چیه

جوجو جان لبنیات اصلاً نخور یا خیلی کم بخور اگه دلت پنیر خواست پنیر شور بخور غذاهات نمکش زیاد باشه میگو بخور انگور - توت فرنگی - خربزه - خرما- عسل و موز حتماً تو مواد غذایی روزانه ات باشن

..روز تخمکگذاریتو حتماً با تست ال اچ مارک مکس 14 حتماً تعیین کن و اگه تستت مثبت شد برو سونوگرافی که مطمئن تر بشی شوشو اصلاً سیگاری نباشه ماءالشعیر نخوره به هیچ وجح ، عرق کاسنی بده بهش بخوره شوشو 4 مغر زو بده بهش بخوره معجون براش درست کن و بخوره قبل از نزدیکی هم باید با محلول جوش شیرین واژینال شسشو داده بشه

مثلا به من گفتن که اگه روز تخمک گذاری باشه حتما پسره ولی خوب من که نمی دونم که تخمک آزاد میشه

مثلا .....همین که روز تخمک گذاری نزدیکی داشته باشی...خودت و شوشو گرمی زیاد بخورین مخصوصا خرما و موز..هرچی که پتاسیم و سدیم زیاد داره بیشتر بخوری...زمان نزدیکی زن هم ارضا بشه مخصوصا اگه قبل از مرد باشه بهتره...بعدش زیر کمرت بالش بذاری یا پاهات رو بالا بگیری...مرد نیم ساعت قبل نزدیکی یک فنجون قهوه بخوره(البته نه بیشتر چون خوب نیست)...و یکسری موارد دیگه...انشااله خدا نی نی سالم و صالح و باهوش و زیبا و عاقبت به خیری به هممون بده عزیزم...

.......سلام جوجو جون من الان 1 پسر 6 ماهه دارم 1روز درمیان بد از peryodam نزدیکى داشتم خیلى زیاد شیر موز یا موز khorma va مى خوردم قصد من پسر نبود یا دختر فقط baardari بود و چون زیاد سوزشِ ادرار میگرفتم در mahloole نمک و joosheshirin هم زیاد نشستم و بده ها وقتى فهمیدم چه چیزهاى بچه را پسر میکنه گفتم eeemibini من nadaneste همه karhae را کردم که بچه پسر میشه من هم نمى دانستم کى tookhmak goozari دارم فقط یک روز در میان nazdeki کردم و البته damay بدنم را هر روز میگرفتم و تغییر کرده بود
2731
سلااااااااااااام

من از خرداد ماه رژیم گرفتم

ولی منه کله خراب تیر ماه فقط یه دفعه یه ذره دوغ خوردم ولی

اینم بگم مواد پتاسیم و سدیم دار و زیاد میخورم

حالا چیکار کنم من ؟؟؟؟؟

مرداد میخوام اقدام کنم

عزیزم من خودم هم رژیم پسر دارم چند ماهه . یه ذره که اشکال نداره . سعی کن مواد پتاسیم دار و سدیم دار بیشتر مصرف کنی . دوست من سر بچه اولش کلی لبنیات می خورد . عشق شیر و بستنی بود . بچش پسر شد . حالا چقدر نخوردن لبنیات تاثیر می ذاره خدا داند ؟ اگه دختر زایی رو بیشتر می کنه پس چرا خیلی ها هم می خورن و پسر می شه بچشون ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
دخمل ناز من 9 تیر 93 به دنیا اومد .خدا جونم خودت همیشه مواظب روشا جونی من باش .
2738
توصیه های مفید برای افزایش اسپرم آقایون
نوصیه های زیر به تولید اسپرم سالم کمک می کند:
مصرف غذاهای سرشار از ویتامین ث و سایر آنتی اکسیدانت ها:
ویتامین ث از احتمال نقص اسپرم می کاهد و حرکت آنها را افزایش می دهد که خود باعث زیاد شدن شانس باروری می شود.مصرف 90 میلی گرم ویتامین ث روزانه برای آقایان توصیه می شود. در صورتی که شما سیگار می کشید این مقدار باید به 120 میلی گرم در روز افرایش یابد.
مصرف کافی زینک(روی) :

تحقیقات نشان می دهد که کمبود روی(زینک) در مردان باعث کاهش حجم آب منی و همچنین هورمون مردانگی تستسترون می شود. روزانه 11 میلی گرم زینک (روی) برای پدران آینده توصیه می شود. منابع سرشار از روی عبارتند از: صدف، گوشت لخم گاو، لوبیا چیتی و قسمت تیره گوشت مرغ.
مصرف فولیک اسید:
مانند خانمها مصرف این نوع ویتامین ب برای آقایان نیز ضروری می باشد. برای اینکه میزان 400 میلی گرم مورد نیاز خود را تامین کنید، علاوه بر مصرف غذاهای سرشار از این ویتامین مانند: سبزیجات سبز، غلات، حبوبات و پرتقال، می توان از قزصهای مکمل نیز استفاده کرد.
مصرف ویتامین د:
مصرف روزانه 10 مایکرو گرم ویتامین د می تواند شانس باروری مرد را افرایش دهد.
ندا جون سعی کن مرتب به شوشو ( اسید فولیک - زینک - ویتامین ث که خیلی واسه تحرک اسپرم خوبه و ویتامین ای) بدی . نگران نباش ایشالله به خواستت می رسی عزیزم .
2706