2733
2734
عنوان

عکس رنگی رحم ( هیسترو سالپنگو گرافی )

| مشاهده متن کامل بحث + 1130937 بازدید | 9472 پست
رویان با بیمه شد 165 تومن با دارو و همه لوازمش
مردم عوض شدن، زمونه عوض شده، میدونی ؟ این روزا وقتی با یه نفر دست میدی باید انگشتات رو هم بشماری و ببینی که هر 5 تارو پس گرفتی یانه............

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پری جون اگه واقعا بچه میخوای برو حتما عکس رو.منم پشت گوش انداختم چند ماه نرفتم بعد پشیمون شدم.بالاخره که باید رفت.خیلیم درد نداره.
خدایا مراقب دخمل توی دلم باش😍👧
2731
سلام . من از گرفتن عکس منصرف شدم . خیلی هم دوس دارم پسر داربشم . هرراه کاری که بلدین به من بگین. کلومیفن و لترزول و گلوکوفاژ مصرف میکنم . دوباری که ای یو ای کردم نشد. میخوام طبیعی اقدام کنم . هرچی میدونین بهم بگین ممنون میشم.
السا جان حتما قرص هاتو بخور و مرتب و قطع نکن ایشالله نتیجه میگیری . من الکی چند ماه پیش قرصهامو قطع کردم و شروع به روش سنتی کردم و بدتر شدم . شما کار من رو تکرار نکن چون وقتت تلف میشه . معلومه که تنبلی تخمدان داری و کیست و تخمکگذاری نداری . گلوکوفاژ روزی به سه عدد برسون . و فکر روش دیگر رو فراموش کن . یکی از آشناها وضع باردار شدنش از من خیلی بدتر بود و فکر نمی کردم زودتر از من نتیجه بگیره اما مصمم بود و قرصهاشو میخورد و مثل من از این شاخه به اون شاخه نمی شد. الان پنج ماهشه و من هنوز که هنوز دارم چوب روشهای الکیم رو می خورم . دکتر هم به من گلوکوفاژ داده و اچ دی . دارم مصرف میکنم . عکس رنگی هم گرفتم مشکل حادی نداشتم . تنها مشکل من تخمدانهامه که کیست فراوان و تنبل هستن.
2738
السا جان من یه پسر دارم بچه اولمه نمی دونم ایا روش من باعث شد پسردار شم یا بنظرم همه چیز و قسمت دست خداست . من دو ماه قبل از بارداری خودم و شوهرم خیلی خرما میخوردیم و موز و فلفل سیاه تو غذا وو سالاد با سس و قرص فولیک اسید به شوهرم میدادم . الان هم برام فرقی نمی کنه دومی چی باشه فقط سالم باشه البته اگر هم پسردار شم بازم حال میکنم
معمولا گروه غذایی برای پسردار شدن باید سرشار از پتاسیم و سدیم باشه مثل موز-کیوی پرتقال- خیارشور- زیتون - خرما- سس - عسل - ارده... و به هیچ وقت تو این مدت لبنیات نخور- ماست پنیر-کشک- شیر کاملا حذف بشه.
نزدیکی باید در زمان آزاد شدن تخمک انجام بشه. یعنی اگر امپول اچ سی جی زدی بعد 24 ساعت نزدیکی کن . یکی از روشهای خیلی موثر برای پسردار شدن که اصلا حرف نداره خواندن سوره یاسین و سوره حضرت محمد هر روز به این نیت در اون ماه هست .
سلام دوست های خوبم، من امروز ٢٦ پریودیمه از ظهر تا حالا سمت چپ زیر شکمم بدجور درد می کنه تا حدی که مسکن خوردم شما می دونین دلیلش چیه؟ یعنی ممکنه حامله باشم؟؟؟
متجلی شدن معجزه ها همیشه ممکن است، من به رحمت پروردگارم ایمان دارم و امیدوارم
2706