2737
2734
عنوان

عکس رنگی رحم ( هیسترو سالپنگو گرافی )

| مشاهده متن کامل بحث + 1130962 بازدید | 9472 پست
سلام.من دوسال ازدواج کردم .تنبلی تخمدان داشتم.الان یه ساله اقدام کردم.تا الان چندین بار آمپول زدم الان سه ماهه متفورمین میخورم
خدایا شکرت.دوستای منم به حاجتاشون برسون......آمین
یه بارم حاملگی ناموفق داشتم یعنی بتا شد 55درد زیر شکم زیادی داشتم.وبعد چند روز بتا صفر شد. بعد از اون دکترمو عوض کردم بهم متفورمین داد و آمپول ردم. تعداد فولیکولم عالی بود شوشو هم ویتامین میخوره.اما این ماهم باردار نشدم.احتمالا این ماه دکترم عکس رنگی بنویسه برام

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عکسو انجام بدم؟؟؟من تا حالا حتی معاینه ساده هم نشدم خیلی میترسم.چیکار کنم.تازه خونمون زاهدانه و میترسم که اینجا تجربه کافی نداشته باشن.
2728
سهیلا جون دکترت بهتر میدونه برات بنویسه یا نه به نظرم شما یه بار لقاح انجام شده،یعنی لوله هات باز بودن.فکر نکنم نیاز باشه.حالا باز با دکترت مشورت کن
راحیل خانوم خوشگلم 26 فروردین 95 به دنیا اومد و زندگی من و بابایش رو 100 برابر شیرین کرد,خوش اومدی عزیز دلم
دررادیوگرافی ساده دراستخوان ها ونسج نرم ناحیه true pelvisضایعه ای دیده نمیشود.پس از ترزیق ماده حاجب از راه سرویکس رحم حاجب شده ودرخط وسط قرار گرفته است.اندازه کاویته رحم درحد طبیعی است.ضایعه فضاگیردرکاویته رحم وکانال سرویکال دیده نمشود.لوله های فالوپ درطرف حاجب شده.دیامتر نرمال دارندوspillageانهابداخل حفره لگن دیده میشود.تجمع موضعی ماده حاجب درناحیه پری تیوبال چپ مطرح کننده peritubal adhesionمیباشد
2738
http://old.ninisite.com/clubs/chat.asp?clubID=28343&ChatDate=8-4-1394&PostID=66973632#66973632 خوشحال میشم بیاین اینجا
بعد از ۸ سال معجزه ی خدا رو دیدم.١3 شهریور 98 روز تولد همسرم, فهمیدم حاملم,کادوی تولدش بی بی چک مثبت بود.از اسفند ۱۴۰۱ در حال اقدام برای بچه ی دوم هستم.
سلام ،من این ماه عکس رنگی از رحم گرفتم،الان بیست وشش پری هست،خط دوم بی بی چک به صورت یک هاله خیلی کمرنگ دیده شد،نمیدونم دلیلش چیه؟آیا مربوط به کیست تخمدانه یا واقعا خبریه،هر دوتا بی بی چک دو خطه شد،اما خط دوم خیلی کمرنگه،من ماه اول اقدام هستم،پلی کیستیکم، این ماه کلومیفن خوردم و آمپول گونال اف و فوستیمون هم داشتم
خب بسلامتی مامان شدی دیگه بذار دو روز بگذهر بی بی بزن پررنگ میشه
بعد از ۸ سال معجزه ی خدا رو دیدم.١3 شهریور 98 روز تولد همسرم, فهمیدم حاملم,کادوی تولدش بی بی چک مثبت بود.از اسفند ۱۴۰۱ در حال اقدام برای بچه ی دوم هستم.
خوشحال میشم به وبلاگم سر بزنین http://bikarantanha2.blogdoon.com/
سلام کیتی جان،دکترم در جریان پلی کیستیکم بود،اما همون جلسه اول گفت باید خیالم راحت شه،ببعد از سونو،واسه همسرم و خودم همه آزمایشها رو کامل نوشت به اضافه عکس رنگی واسه من
2706