2737
2739
عنوان

عکس رنگی رحم ( هیسترو سالپنگو گرافی )

| مشاهده متن کامل بحث + 1130940 بازدید | 9472 پست
روشش مثل ای یو ای هست ماده حاجب از طریق کاتتر تزریق میشه

بدون حضور خدا جایی نرو به خیالت که به آبادی میرسی؟ نه رفیق! چراغی که در سیاهی میدرخشد چشم گرگ است...!!! خدای مهربونم اجازه بده منم مادر شم...خواهشا...برام دعاکنید

سلام بچه ها من هم دیروز عکس رنگی گرفتم. ساعت 3 مطب دکتر بودم نوشت و ساعت 6 رفتم عکس چون میدونستم برگردم خونه بشیمون میشم مثل 2 بار قبل. یه ساله نی نی میخوام ولی نشده لوله راستم نوشته انقباض شدید. انسداد؟ خیلی درد داشتم تا الان که حدود 12 ساعت از عکس میگذره دیشب از درد شکمم نخوابیدم دکتر رو اسباسم و انسداد شک داشت بیشتر نظرش به اسباسم بود بچه ها من تقریبا همیشه تو تخمدان راستم تخمک بالغ دارم در حالی که اگه مشکل خدای نکرده انسداد باشه این به معنی اینه که اصلا راهی برای رسیدن اسبرم به اون تخمک بالغ لوله فالوب راست نیست؟لوله چبم باز ولی از 9 سونو گرافی فقط 2 بار در تخمدان چب فولی بالغ د اشتم خواهش میکنم کسی میتونه راهنمایی کنه؟ شماها که میگید درد نداشید احتمالا خدا رو شکر مشکلی نداشتید ولی اونایی که مثل من مشکل دارن درد دارن دکتر رادیولوزی گفت اگه دکتر تشخیص بده باید دوباره عکس بگیری تحت بیهوشی انجام میدیم راستی این عکس ضرر نداره؟ من اگه دوباره عکس بندازم مشکلی بیش نمیاد؟
رَبِّ هَبْ لِی مِن لَّدُنْکَ ذُرِّیَّةً طَیِّبَةً إِنَّکَ سَمِیعُ الدُّعَاء .....پروردگارا، از جانب خود، فرزندى پاک و پسندیده به من عطا کن، که تو شنونده دعایى*ال عمران-38

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام بچه ها. منم قبلا عکس رنگی گرفتم. که خدارو شکر جواب داد و 3 ماه بعد باردار شدم. الان ماه دوم بارداری هستم. خاستم بهتون بگم که اصلا نترسید خیلی مفیده و معمولا 3 تا 7 ماه بعد باعث بارداری میشه. من 10 روزبعد از شروع پریودم گرفتم. چون گفتن نباید حتی لک بینی داشته باشی چون احتمال عفونت داره.
خدا جونم شکرت. دوستای نی نی سایتیم هم منتظر نذار
2728
روزی زنگ بزن دوباره ببرس اصلا روز دوم نمیشه دختر اشتباه شنیدی
رَبِّ هَبْ لِی مِن لَّدُنْکَ ذُرِّیَّةً طَیِّبَةً إِنَّکَ سَمِیعُ الدُّعَاء .....پروردگارا، از جانب خود، فرزندى پاک و پسندیده به من عطا کن، که تو شنونده دعایى*ال عمران-38
به منم گفتن اصلا لکه بینی هم نباید داشته باشی از یه هفته قبل هم نزدیکی نداشته باشی
2738
سلام دوستان من امروز میخوام برم کاخ برای عکس رنگی بچه ها باید قبلش آب زیاد بخورم یا ربطی نداره میشه سریع جوابم رو بدید
خدایا شکرت انشالله ابان 95 منو و عشقم ثمره عشقمون رو بغل میکنیم . آمین خدایا حکمتت رو شکر
2706