2737
2734
عنوان

عکس رنگی رحم ( هیسترو سالپنگو گرافی )

| مشاهده متن کامل بحث + 1130941 بازدید | 9472 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
سلام دوستان ه سوال دارم، کسی میتونه کمکم کنه؟ من هفته پیش عکس گرفتم و الان یکم سوزش و ترشح زرد دارم! معمولا همیشه عفونت دارم قبل از عکس داکسی سایکلین خوردم 5 روز و به دکترم گفتم معاینه کنه ولی اون گفت لازم نیست و همین داکسی کافیه! بعد از عکس هم 5 روز خوردم و روز 6 نزدیکی داشتم الان سوزش دارم میترسم! یعنی ممکنه عفونت با مایع حاجب وارد لوله ها شده باشه و مار رو بدتر کنه؟
خدایا هزاران بار شکرت، این حال خوب من رو نصیب همه منتظرا کن و گل پسر من رو در پناه خودت صحیح و سالم نگه دار، الــــهی آمین
کار* آخه شمیدم اگه عفونت داشته باشی بدتر چسبندگی میگیری!!!
خدایا هزاران بار شکرت، این حال خوب من رو نصیب همه منتظرا کن و گل پسر من رو در پناه خودت صحیح و سالم نگه دار، الــــهی آمین
خانوما کسی میدونه این یعنی چی اتساع نامنظم در قسمت پروگزیمال فالوپین تیوپ راست دیده میشود.ادامه لوله نمای تقریبا طبیعی دارد ولی spillage ماده حاجب در این سمت نسبت به طرف مقابل کم و با تاخیر و لوکال است که وجود چسبندگی های پریتوبال را مطرح میکنه
2738
چهارساله ازدواج کردم یکسال ونیم اقدام کردم خردادماه شوشوواریکوسل عمل کردوجواب آزخوب بود تنبلی تخمدان داشتم دوماه کلومیفن وآمپول هاش سی جی مصرف کردم وجواب نگرفتم یکماه هم لتروزول و هاش ام جی وبازهم نتیجه ای نداد هفته پیش عکس رنگی انداختم و دکترگفت لوله هات بسته بوده و یکی از لوله ها بازشده وبرای این ماه دارویی تجویز نکردوبرای ماه بعد لتروزول وهاش ام جی تجویزکرد دعاکنیدهمین ماه بشم من عاشق بچه ام........
2706