2737
2734
عنوان

عکس رنگی رحم ( هیسترو سالپنگو گرافی )

| مشاهده متن کامل بحث + 1130835 بازدید | 9472 پست
وای تروخدا ادرس دوجا رو برای من بگو رحم من انقدر داغونه که دکتر دلش میسوزه برام عکس رنگی بنویسه خدا خیرت بده ایشالله به هر چی میخوای برسی ادرس قم و تهران رو بهم بگو با اسمشون ایشالله خدا نینی های خوشگل تپل مپل بهت بده
سلام دوستان شرکت درختم قرآن توکل به خدا.... http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1037439&PageNumber=1 الهی به امیدتو.....
دوستای گلم اسمم فرشته هستش*خداجونم شکرت که کاشکی مامان بشم مامان شد* (خدایا منو ببخش اگه خواسته هام ازت زیاده...) ،عشقمو همیشه در پناهت حفظ کن ،خدایا نگهدار همه ی بچه ها باش ،حالاکه بهم این نعمتو دادی واسم تاآخرحفظش کن. ***** یاامام رضا*****

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

با اجازه http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1046776&PageNumber=1
فروش کیفهای تمام چرم طبیعی دست دوز به سفارش شما و قیمت توافقی لطفا سر بزنید آدرس وبلاگ http://charmdokht.blogfa.com آدرس نی نی سایتی http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1048772&postID=41363155
حسنا جون سلام من 33 سالمه و 6 ماهه تو اقدامم و ینتیجه اول اینکه یه پسر 3 ساله دارم که با اولین اقدام باردار شدمش ولی این یکی فعلا نیومده حالا یه سوال ماه قبل دکتر دو تا hcg زد روز 12 پری که یه فولی سایز 16 داشتم که بنظر خودم برای اون سایز آمپول زود بود 8 سال هم هست ازدواج کردم میخوام این ماه بگم برام عکس رنگی بنویسه میخوام ببینم پیشنهاد خاصی نداری برام . اینکه امروز روز اول پری هستم فردا میتونم برم آزمایشهای عادی قبل بارداری رو بدم چون میخوام جوابش تا هفته دیگه آماده بشه بنظرت اینکه پری هستم تاثیری تو جواب نداره؟
2728
استرس از همه چی بدتره الی جون منم فکرکنم این ماه بعد عکس رنگی تخمک گذاری نداشتم چون 12 روز بعد از عکس رنگی پریود شدم! همیشه موقع تخمک گذاری درد دارم که این ماه خبری نبود تازه دکتر من گفت این کیت ها خیلی دقیق نیستند و فقط استرس تو رو زیاد می کنند استفاده نکن به جاش تعداد نزدیکی رو بیشتر کن
سلام دوستان من امروز عکس رنگی گرفتم رادیولژی کاخ با این که خیلی می ترسیدم و قبل از من کسی رفت و حسابی جیغ و داد کرد ولی خیلی راحت بود نا گفته نماند من خیلی دردهای پریودی دارم یکبار هم معاینه رفتم و اصلا اجازه معاینه ندادم نتونستم ولی عکس رنگی با چیزهایی که شنیده بودم اصلا سخت نبود خواستم تجربه خودم رو بگم تا بقیه با آرامش راهشون رو ادامه بدن انشاا... همه منتظرها به زودی زود مامان بشن *آمین*
همین ماه، بله بله همین ماه مامان می شم یالا بگو ایشا...
سلام سبز انگشتی جون میشه درمورد عکس رنگی بیشتر توضیح بدی؟میتونی تو زمان پریودیم انجامش بدی؟یا بعد پریودی؟من که ازش وحشت دارم واقعآ زیاد سخت نیست؟ولی من شنیدم درد زیادی داره
2738
سلام دوستان میشه لطفا عکس رنگی منم تفسیر کنید ماده حاجب وارد حفره رحم و لوله های رحمی هردو طرف شده است ، حجم و شکل کاویته رحم و کالیبراسون لوله ها طبیعی می باشد. از هردو طرف ماده حاجب به فضای صفاقی تخلیه شده است دکتر گفت لوله هات گرفتگی داشته که با عکس رنگی باز شدن ولی هنوز چسبندگی دارن .3 دوره واسم کلومیفن تجویز کرده ، گفتن اگه بعد از این 3 دوره باردار نشدی باید لاپرسکوپی بشی تا چسبندگی لوله هات رفع بشه .خیلی نگرانم نظر شما چیه دوستان ؟
عاطی جون تو قم 115 شد هزینه عکس و 150 هم جدا برای بیهوشی میگیرن اول کار تو یه اطاق دیگه دکتر بیهوشی رگ گیری کرد و آنژیوکت(فکرکنم اسمش همینه موقع سرم زدن هم می زنن) زد بعد اومدم بیرون و نشستیم تا نوبتم بشه بعد در اطاقی که عکس رنگی میندازن یه پارچه یکبار مصرف دادن انداختم رو پاهام و دکتر بیهوشی اومد و بیهوشی رو از همون آنژیکت تزریق کرد و بعدش من هیچی نفمیدم همراهت رو میگن باید تو اطاق باشه برای اینکه مواظب باشه در حین بیهوشی پاهات نیفتن همسرم بود و گفت که برات ماسک اکسیژن زدند و دکتر بالاسرت بود و نبضت رو چک میکرد خوشبختانه همون پارچه هم رو پاهام بود و آبروی آدم جلوی دکتر بیهوشی و همراه نمیره بعد که کار عکس تموم شد کمی که هوشیار شدی به کمک همراهان از روی تخت منتقلت می کنن به یک تخت روان! و میبرنت به یک اطاق دیگه اونجا که سرحال شدی و تونستی از رو تخت بیایی پایین لباست رو عوض می کنی و میری خونه (بعد عکس یه شلوار یکبار مصرف پام کرده بودند) کل این فرآیند یک ساعت شد فکر کنم . چند نفر هم قبل و بعد از من بودند که با همین روش عکس گرفتند. جواب عکس هم با پست فرستادن. هزینه اونم جداست البته بازم به دوستای گلم میگم که بیهوشی عوارض داره اگر واقعا مجبور شدین سراغش برین
سلام دوستان http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1037439&PageNumber=1 ختم کامل قرآن الهی به امیدتو...
دوستای گلم اسمم فرشته هستش*خداجونم شکرت که کاشکی مامان بشم مامان شد* (خدایا منو ببخش اگه خواسته هام ازت زیاده...) ،عشقمو همیشه در پناهت حفظ کن ،خدایا نگهدار همه ی بچه ها باش ،حالاکه بهم این نعمتو دادی واسم تاآخرحفظش کن. ***** یاامام رضا*****
سلام تابستونی خانمی به نظرم بسپر به دست پزشکت تا اون تصمیم بگیره! اگه دکتر عکس نمینویسه ، تو هم اصراری بر این کار نداشته باش! بالای 30 سال ، ما بالای 6 ماه اقدام رو برا بارداری و تایید ناباروری در نظر میگیریم که تازه در شما 6 ماه شده! و این هم در نظر بگیرید که در هر دوره فقط 20-25 درصد احتمال بارداری وجود داره درمورد آزمایشات نمیدونم دقیق منظورتون کدوما هس! اما اگر برا بررسی هورمونا باشه باید در روز خاصی که پزشک میگه انجام بدید چون برخی شون در روز 3، برخی 5، برخی 14 مثلا انجام میشه! اما اگر آزمایشات روتین مدنظرتون هس معمولا اشکالی وارد نمیکنه اما بهتره که در طی خونریزی نباشه مخصوصا در مورد کم خونی!
♥ فقط برام دعا کنید ♥
2706