2737
2734
عنوان

عکس رنگی رحم ( هیسترو سالپنگو گرافی )

| مشاهده متن کامل بحث + 1130962 بازدید | 9472 پست
سلام به همه دوستان. من هم ماه پیش عکس گرفتم. دروغنباشه درد داشتم و تجربه خوبی نبود. اما واسم خوب بود و همون ماه باردار شدم. تو عکس هم 1 لوله بسته نشون داده شده بود. اما خوب دک به من گفت خطا این عکسا زیاد است و به خاطر درد لوله بسته به نظر رسیده
من فقط یه نصیحت خواهرانه برای همه اونایی دارم که هنوز با وجود تجویز پزشکشون یا با اینکه یکسال از اقدام برای بارداریشون میگذره هنوز نرفتند عکس بندازند:
به هیچ عنوان دست دست نکنید ، مطمئن باشید تمام دردی که کشیده میشه ( که بنظر من اصلا هم درد خاصی نداشت ) میارزه به این که زودتر به نتیجه دلخواهتون برسید .
پس اگه وقتشه که عکس بندازید سریع اینکار رو انجام بدید قول میدم پشیمون نمیشید
کاش می شد زندگی را هم عوض کرد٬ مثل «چایی» وقتی که سرد می شود…

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مامی بانا جون
تبربک میگم انشاءا... خدا فرزند صالح و سالمی بهت بده . من در حال حاضر یه فرزند دارم و برای بار دوم میخوام باردار بشم ولی با وجود اینکه یک سالی هست اقدام می کنم هنوز جوابی نگرفتم . دکترها عقیده دارند iui کنم ولی خودم مایل نیستم دوست دارم به طور طبیعی این اتفاق بیافته .
2731
لام بچها

من الان نیم ساعت اومدم خونه از عکس رنگی‌ تو بیمارستان صارم......

حالم کاملا خوبه انگار نأنگر اتفاقی‌ افتاده موقعی‌ انجام عکس‌ام هیچ دردی احساس نکردم تورو خدا استرس ناداشته باشید و با خیال راحت برید برای عکس و پیشنهاد می‌کنم برید صارم هم بیحسی میزنن هم پرسنل مهربونی داره هم فوق‌العاده تمیزه

بخند و بگو به کدامین دلقک بیشتر می خندی تا نقاب او را به چهره زنم و بخندانمت.......ای اندوه همیشگی من

http://tvihng.blogfa.com سلام این ادرسه یه ساتیه برای کسب درامد اینترنتی که اصلا نیاز به سرمایه مالی نداره امیدوارم به دردتون بخوره و چون هیچ نوع خرجی براتون ندارم مطمئنن ارزش امتحان کردنو داره
2738
سلام من چهار شنبه گذشته عکس گرفتم قبلش خیلی استرس داشتم حتی نزدیک بود عکس با بیهوشی رو انتخاب کنم اما تو سایت که اومدم و بحثا رو خوندم دلم آروم شد راستش موقع تزریق درد داشتم ولی نه اونقدر که جیغم در بیاد قابل تحمل بود بعدشم با یه مسکن خوب شدم و دیگه دردی نداشتم لکه بینی هم دو روز بعد کامل خوب شد اصلا نگران نباشید و برای گرفتن عکس رنگی دست دست نکنید
منم امروز ظهر عکس رنگی گرفتم..در مورد دردش چیزی نمیگم چون ظاهرا در مورد افراد مختلف فرق میکنه..جواب عکسمو شنبه میدن..من الان درد دارم..دوستانی که عکس رنگی گرفتن تا چند روز بعد لک بینی و درد داشتن و آیا اون ماه که عکس گرفتن برای نی نی هم اقدام کردن یا نه؟؟؟؟؟؟
سلام
راستش به نظر من حتما تحقیق کنید که دکتر مهربون باشه و بیحسی هم داشته باشه
من کلا ناز نازی نیستم
ولی وقتی اومدم بیرون میخواستم بزنم زیر گریه
نه از شدت درد بلکه از شدت بداخلاقی دکتر
سلاممو که جواب نداد هیچی... اون وسیله رو مثه بیل زد تو بدنم
انگار دعوا داشت از همون اول
من با معاینه دکتر زنانم مشکل ندارم ولی اونجا کلی دردم اومد و بعدشم کلی خون اومد ازم
هنوزم که یک هفته میگذره درد دارم و لکه بینی
من بیمارستان سینای مشهد رفتم و به همه مشهدیای عزیزم توصیه میکنم اونجا نرین
دکتر اگه مهربون و با آرامش باشه هیچ دردی نداره
به امید سلامتیه همتون

هر تصمیمی میگیری ، بگیر . ولی یا با تمام وجود پاش بمون ، یا کاملا بیخیال شو! دودل بودن ، آدمو نابود میکنه.
سلام بچه ها، من تازه از عکس رنگی خلاص شدم،خیلی استرس داشتم اما بلاخره تمام شد.هانی جون واقعا حرفاتو درک می کنم.اگه دکتر با منم اینطوری که با تو رفتار کرد رفتار می کرد سکته کرده بودم اما دکتر من واقعا بهم روحیه داد و برام خیلی راحت گذشت.حالا که دردش رو کشیدیم امیدوارم لااقل نتیجه خوبی بگیریم.
هانی جون توروخدا نترسونمون منم قراره فردا این عکسو بگیرم .بچه های دیگه میگفتن دردش اونطوری که میگن نیست.من کلی با خودم کلنجار رفتم تا استرس نداشته باشم ولی با حرفای تو دوباره هول کردم
2706