2737
2734
عنوان

عکس رنگی رحم ( هیسترو سالپنگو گرافی )

| مشاهده متن کامل بحث + 1130917 بازدید | 9472 پست
بله عزیزم توکل برخدا ... همه چیز دست اون هست ... خدایی که انسان و جهانی به این عظمت رو آفریده مسلما نرمال کردن این شرایط براش کار سختی نیست ان شاء الله که در پناه حق همیشه سالم و تندرست باشید و به آرزوهاتون برسید / الهی آمین
♥ فقط برام دعا کنید ♥

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

والله من از مراکز تهران اطلاعی ندارم ... اما اینجا برخی تفسیرا رو دیدم که تقریبا مشابه هم هستن و من احتمال میدم که همشون در یه مرکز گرفته شدن! اون مورد هیدورسالپینکس قبلی هم فک کنم توکاخ انجام داده بود! درمورد زمان انجام هم اصولا باید بعد پری و قبل از تخمک گذاری باشه! و بهتره که دو روز بعد از اتمام خونریزی پری باشه! با این شرایط روز نهم ایده آل هس اما اصولا این موارد نباید رو نتیجه به این شکل تاثیر بذاره و تداخل ایجاد کنه! در مرکزی که من کار میکردم بیش از 90 درصد رو نرمال گزارش میدادیم یعنی واقعا هم نرمال بودن حالا از سایر مراکز اطلاع ندارم
♥ فقط برام دعا کنید ♥
2731
سلام در مورد داروهای ناباروری اطلاعات داری؟ بیا اینجا اطلاعاتت رو به اشتراک بگذار http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadid=984139&postID=38561979
ربّ هَب لی من لدنک ذُرِیهً طیبهً اِنّک سمیعُ الدعاء، ربّ لا تَذَرنی فرداً و أنت خیرُ الوارثین
فاطمه جان من به طور گذرا که چن تا منبع رو نیگا کردم برا درمان هیدروسالپینکس روش جراحی مطرح شده که البته براساس میزان و محل درگیری پزشک تصمیم میگیره که آیا جراحی رو انجام بده یا نه! اما در کل اول باید بیمار از نظر بیماری های عفونی و التهابی لگن بررسی بشه و تحت درمان قرار بگیره و بعد در مورد برطرف کردن مشکل اون قسمت هم تصمیم گیری میشه! یه جا هم دیدم که وقتی خفیف باشه (یعنی انسداد کامل وجود نداشته باشه) با برخی داروها از جمله داروهای گیاهی این میتونه برطرف بشه! و طول درمانش فک کنم 2-3 ماه نوشته بودن.
♥ فقط برام دعا کنید ♥
2738
سلام حسنا جون ببخشید من دوباده مزاحم شدم. من امروز رفتم عکس رنگی خیلی دردم میومد و سه بار اومد هی اون لوله را جابه جا کرد که من نمی دونم اصلا چه کار می کرد بار آخر که دیگه جیغ زدم و گفتم پس چرا تموم نمیشه گفت لوله ات بسته است و باید باز بشه!!!وقتی تموم شد ازش پرسیدم لوله ام بسته بود؟!گفت بسته بود بازش کردم!ولی توی گزارش عکسم همه چیز را نرمال نوشته و هیچ اشاره ایی به این نکرده که لوله ها انسداد داشته و بازشون کرده!!! سوال من اینه مگه نباید این را توی گزارش ذکر می کرد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟یا ممکنه به من از الکیگفته که لوله هات بسته بود بازش کردم؟؟؟؟؟!!!!
سلام زندگی جان الحمدالله که جوابش نرمال بود آره گاهی که چسبندگی های جزئی وجود داره با تزریق همون ماده حاجب برطرف میشه، خب بعد از باز شدن هم دیگه نرمال گزارش میشه نحوه نوشتن گزارش هم از مرکزی به مرکز دیگه متفاوته
♥ فقط برام دعا کنید ♥
به احتمال زیاد به خاطر همین چسبندگی، درد رو بیشتر احساس کردی که خدا رو شکر برطرف شده به نتیجه اش فکر کن که الحمدالله نرمال هست! حالا نرمال بود یا نرمال شد زیاد فرقی نمیکنه ما هم گفته ایشون رو بر صدق و راستی میذاریم :))
♥ فقط برام دعا کنید ♥
2706