2726
عنوان

عکس رنگی رحم ( هیسترو سالپنگو گرافی )

| مشاهده متن کامل بحث + 1130632 بازدید | 9472 پست
اگه چسبندگی های جزئی باشه همون سری اول با عکس باز میشه! اما اگه انسداد وجود داشته باشه با عکس برطرف نمیشه!
به این موضوع فکر نکنید ... ان شاء الله که همین ماه به نتیجه میرسید و نیاز به اقدامات دیگه پیدا نمی کنید
♥ فقط برام دعا کنید ♥

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مرمر جان فقط سعی کنید هیچ وقت استرس نداشته باشید... عزیز خوده استرس بدترین حالت ممکن برا این مسائل هس ... با آرامش پیش برید ان شاء الله که به نتیجه هم میرسید و هر چه زودتر صاحب فرزند سالم و صالح بشید / الهی آمین
♥ فقط برام دعا کنید ♥
2728
سلام حسنا جون هستین؟راستش تو اینماه بعد از عکس رنگی اقدام کردم و امروز 22 پری منه اما از 3 روزپیش من درد سینه دارم . من همیشه تقریبا از یک هفته قبل از پری درد داشتم اما این بار زودتر بود و اشتهام هم خیلی زیاد شده ..میشه اینا نشونه خوبی باشه انشاالله.. در ضمن من شنیدم بهترین زمان نزدیکیاز14 تا 21 پری هست..ایا این درسته..؟فواصل نزدیکی بایدچندروز باشه؟بازم ممنونم عزیزم..انشاالله عاقبت به خیر باشید که به ماها جواب میدین
سلام زندگی جان ... این علائم اختصاصی نیستن اما ان شاء الله علائم خوبی باشن برات ... برا بارداری معمولا 3 روز قبل تا 3-4 روز بعده تخمک گذاری زمان خوبی هست ... فواصل تقریبا هر 36 ساعت یکبار که تقریبا همون یک روز در میان میشه
♥ فقط برام دعا کنید ♥
ان شاء الله که همین ماه نتیجه داده باشه... مراقب خودتون باشید و اگه پری نیومد حتما آزمایش خون بتا بدید (ده روز بعده بارور شدن تخمک نتیجه این آزمایش واضحه)
♥ فقط برام دعا کنید ♥
روبی جان، بله دیدم و جواب دادم؛

دوستان ایمیلی که اینجا نوشتم ، ایمیل اصلی من نیست بنابراین خیلی کم و به ندرت پیش میاد که بهش نیگاکنم اگه سوالی بصورت خصوصی داشتید یا ازطریق سایت پیام خصوصی برام بذارید و یا یه جایی بگید که ایمیلم رو چک کنم ... چون امروز دیدم که قبلا هم دوستان سوالی به ایمیلم ارسال کردن که من با تاخیر دیدم ...
♥ فقط برام دعا کنید ♥
حسنا جون سلام،،، من چندروزیه تخمدان درد سمت چپ که هرزگاهی میزنه به تخمدان راستم دارم رحمم باش درد میکنه سینه دردم هرزگاهی دارم ممکنه بخاطرعکسی که رفتم باشه؟؟
نگاهم به آسمان است ... خدا مرا اجابت خواهد کرد ...من مطمئنم روزی که بسیار نزدیک است فرشته ای برایم خواهد فرستاد تا بگوید ان مع العسر یسری...و آن روز خدا آرام نجوا میکند اکنون نوبت توست ..... مادر باش. دخترم بهار به زندگیه منو بابا خوش اومدی
الانم که الانه درد میکنه
نگاهم به آسمان است ... خدا مرا اجابت خواهد کرد ...من مطمئنم روزی که بسیار نزدیک است فرشته ای برایم خواهد فرستاد تا بگوید ان مع العسر یسری...و آن روز خدا آرام نجوا میکند اکنون نوبت توست ..... مادر باش. دخترم بهار به زندگیه منو بابا خوش اومدی
2706