2726
عنوان

عکس رنگی رحم ( هیسترو سالپنگو گرافی )

| مشاهده متن کامل بحث + 1130659 بازدید | 9472 پست
سلام به همگی

میخواستم سوال کنم آیا عکس رنگی که کاخ می اندازه به همین صورت مقاله بالا انجام میشه یا به صورت دیگه ؟ و اینکه اگه بخوایم بیحسی برامون می زنند و به چه صورتی ؟ لطفا راهنماییم کنید
سلام من دیروز شیراز پیش خانم دکتر خورشیدی عکس رنگی گرفتم به نظرم خیلی وحشتناک بود البته من شخصا" از این لخت شدن و بقیه پوزیشنها زجر می کشم خیلی بدم میاد .البته موقع گذاشتن اسپکولوم هم خیلی اذیت شدم و همچنین موقع ریختن مایع حاجب البته علتش هم این بود که من مسکنها رو دیر خوردم همش یک ربع قبلش .فقط می دونم که خیلی گریه کردم دردش مثل درد پریود بود نیم ساعتی طول کشید ولی بعدش که پاشدم دردی نداشتم و راحت بودم ..........
خلاصه خدا بهمون رحم کنه که دیگه گذرمون به اینجور جاها نیوفته خیلی بده .....بی حیاییش از همش چندش آورتره

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

تقریبا همینجوری هست که مقاله را نوشته
ولی من هم یک توضیحی میدم
بهتر است قبلش یعنی ناهار سبک خورده باشید و اینکه مطمئن باشید حامله نیستید
و اگر هم خیلی میترسید یک مسکن نیم ساعت قبلش بخورید
عکس اول از داخل رحم شما انداخته میشه
یعنی شما روی تخت میخوابید بعد مثل زمانی که برای معاینه میرید اسپیکلوم را میذارند تا شما را معاینه کنند
بعدش به وسیله دستگه دیگه که مثل یک لوله نازک میمونه وارد رحم شما میشه که درون اون ماده حاجب ریخته اند
حتما باید مطمئن باشید که به این دارو حساسیت نداشته باشید
بعدش اون دارو به شما تزریق میشه تا اینجا دردی ندارید به محض ورود دارو به رحم شما ممککن است دردی احساس کنید
بعد در همون حالت از شما دو یا 3 تا عکس میگیرند بعد از اینکه عکسها ظاهر شد و وضعیت رحم شما را بررسی کردن مجددا 2 یا 3 عکس دیگه میاندازن در صورت عدم وجود مشکل دیگه میرید برای عکس بعدی
عکس دوم چیزی نیست چون شما بعد از عکس اول میرید دستشویی و نوار میذارید و یک ربع بعد از عکس اول انداخته میشه و شما صد درصد حالتون بهتر شده ممکن هست یک کم خونریزی داشته باشید که کاملا طبیعی هست
نگران نباشید عکس دوم از روی شکم شما هست و هیچی نداره
اگر سوال دیگه ای دارید من توی کلوب توی قسمت( نی نی جان بیا توی دلم) هستم
2728
با سلام
ممنون از لطفت منتظر دو قلو

میخواستم بپرسم قبل از عکس رنگی اگه بخواییم بی حسی موضعی لیدوکایین را برایمان می زنند؟ که درد اسپکولوم را زیاد حس نکنیم ؟ در ضمن سوال دیگری دارم قبل از عکس در رادیولوژی کاخ آمپول هیوسین هم باید تزریق بشه؟ آیا اخلاق دکتر رادیولوژی کاخ خوبه ؟ آیا اگه دردمون گرفت بداخلاقی می کنند؟

ممنون میشم راهنماییم کنید
سلام به همه دوستان عزیز
راستش من حدود یک هفته پیش عکس رنگی انجام دادم . من هم خیلی استرس داشتم و می ترسیدم ولی بعد از اینکه تمام شد تازه فهمیدم ترسم بی مورد بوده ، به خاطر همین به همه اوناییکه می خوان اینکارو انجام بدن مگم ک خیالشون راحت باشه و با آرامش یرای انجامش برن چون خیلی راحته.
بچه ها من اطلاعی در مورد آمپول بی حسی ندارم
مگه شما ها میرید دکتر زنان میخواهد معاینه تون بکنه آمپول بی حسی میزنه
فکر نمییکنم آمپول بی حسی بزنن چون اونقدر درد نداره
ولی ممکنه اگه درد زیاد داشته باشید براتون آمپول هیوسین بزنن
سلام بچه ها منم رفتم عکس رنگی گرفتم بلاخره 2 هفته پیش حالا یه سوالی داشتم میشه کمکم کنین من امروز روز 21 سیکلمه که خون اومد ازم چند قطره و فکر کنم که پریود شدم ولی هیشه سر 29 روز میشدم چرا الان شدم؟
سلام به همگی.من رادیولوژی مینا تو نیاوران عکس گرفتم خیلی خانم دکتر خوب و مهربونی بود و کلی درکم کرد. بهم هیچ دارو بی حسی نزد و هیچ دارویی برای کاهش درد نزد چون میگفت بدون دارو بهتره.البته خواهرم میتونست ازم عکس بگیره ولی گفت میترسم وبرای تو نمیتونم.بچه ها من شنیدم رادیولوژی کاخ خیلی خوبه.
من از اون موقعی که عکس گرفتم پریودیم بهم ریخته زود به زود پریود میشم ویکبار هم پریودیم 16 روز طول کشید و کلی با خواهش و التماس به خدا قطع شد.
بچه ها به نظر من دردش روحی و تلقینی است.من چون دکترش ازقبل باهام صحبت کرده بود درد نداشتم.بچه ها اصلا نترسید چون درد نداره
سلام به همگی

1 سوال برای من ایجاد شده امیدوارم کمکم کنید

برای تزریق ماده حاجب ابتدا سوند فولی را وارد واژن می کنند بعد از آنور سوند آمپول را تزریق می کنند تا به واژن برسه یا اینکه خود آمپول را به دهانه واژن تزریق می کنند لطفا توضیح بدهید کدام رادیولوژی رفته اید آیا دکترتون مهربون بوده ؟

ممنون میشم
سلام بچه ها میشه یک رادیولوژی خوب که خانم هم باشه به من معرفی کنید ترجیحاً غرب یا شمال تهران باشه من قراره این ماه بعد از پری برم عکس رنگی رحم بندازم ولی رادیولوژی خوبی که این کار رو انجام بده نمی شناسم ممنون میشم اگر راهنماییم کنید . به امید زود نی نی دار شدن همتون.
سلام میشه اطلاعاتی در مورد رادیولوژی کاخ به من بدید اینکه کجاست خانمه یا آقا هزینه عکس رنگی رحم چقدر می شه آیا قبل از گرفتن عکس باید وسیله خاصی رو تهیه کنم خیلی ممنون میشم اگر راهنماییم کنید .
2706