2733
2739
عنوان

عکس رنگی رحم ( هیسترو سالپنگو گرافی )

| مشاهده متن کامل بحث + 1130962 بازدید | 9472 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

با اجازه حسنا جون نگاره جون نگران نباش عزیزم همونجا که عکس ومیگیرن بعدش توضیح میدن طبیعیه تا سه روز خونریزی ولک داشته باشین.
هوس کرده ام که تو باشی٬من باشم وهیچکس نباشد٬آنگاه داغترین آغوشها از تنت وشیرینترین بوسه ها را از دستانت بیرون بکشم،به تلافی تمام روزهایی که میخواهمت ونیستی پدر.....
2728
نگاره جان من تا سه روزشو شنیدم مشکلی نیست لکت زیاده؟
هوس کرده ام که تو باشی٬من باشم وهیچکس نباشد٬آنگاه داغترین آغوشها از تنت وشیرینترین بوسه ها را از دستانت بیرون بکشم،به تلافی تمام روزهایی که میخواهمت ونیستی پدر.....
به نظرمن نگران نباش دیدی ادامه داره که بعید میدونم, بهشون زنگ بزن وپیگیرشو اما تا الان امروز جای نگرانی نیست دو روز که کاملا طبیعیه منم تا دو روز لک داشتم روز سوم خیلی خیلی کم بود وبعدشم تموم شد.
2738
میشه منم دلداری بدین؟؟؟توروخدا دردش قابل تحمله؟؟؟یا شدیده؟؟؟ من قبلش دوتا شیاف میزارم یه مسکن میخورم وای خیلی میترسم
نگاهم به آسمان است ... خدا مرا اجابت خواهد کرد ...من مطمئنم روزی که بسیار نزدیک است فرشته ای برایم خواهد فرستاد تا بگوید ان مع العسر یسری...و آن روز خدا آرام نجوا میکند اکنون نوبت توست ..... مادر باش. دخترم بهار به زندگیه منو بابا خوش اومدی
من حدود پنج ساله ازدواج کردم بعد سه سال جلوگیری که رفتم برا اقدام دوماه بعد اقدامم بچم شد ولی 6 هفته سقط شد خود ب خودی والان 8 ماهه اقدام هنو موفق نشدم که دکتر برام نوشته دوشنبه انجامش میدم
نگاهم به آسمان است ... خدا مرا اجابت خواهد کرد ...من مطمئنم روزی که بسیار نزدیک است فرشته ای برایم خواهد فرستاد تا بگوید ان مع العسر یسری...و آن روز خدا آرام نجوا میکند اکنون نوبت توست ..... مادر باش. دخترم بهار به زندگیه منو بابا خوش اومدی
عزیزم البته چون سنت کمه و درواقع الان هشت ماهه که اقدامی زیاد از نظر باروری و بارداری مشکلی نیست و معمولا تا یک سال هم بدون مداخله صبر میکنن اما چون مدت زمان زیادی هست که ازدواج کردی و یه سقط بدون علت داشتی بهتره که بررسی بشه تا خدایی نکرده از نظر انسداد و آناتومی رحم برا بار دوم مشکل نداشته باشی ...

درمورد عکس رنگی احتمالا شرایطش رو بهت گفتن اما بطور خلاصه اینکه اولا باید بعد از قطع خونریزی پریود و قبل از تخمک گذاری، این عکس گرفته بشه که معمولا روزهای 7-10 انجام میدن! و همچنین اینکه نباید نزدیکی صورت بگیره!

در مورد درد، یکی اینکه آستانه درد و تحمل افراد متفاوته! خودم به شخصه دیدم افرادی که حتی راحت تر از یه تزریق آمپول براشون تموم شده و یه آخ هم نگفتن ! و یکی هم اینکه نباید بی خودی استرس داشته باشی به نظره من اگه از فرایند این کار آشنا بشی همه چیز رو طبیعی میدونی و تحمل درد برات راحت تره! من همیشه تعریف درد هیسترو رو برا مراجعه کننده به ترس یه بچه از آمپول تشبیه میکنم خب آمپول زدن انصافا درد داره و بچه هم میترسه اما بزرگترها میگن که درد نداره کمه الان تموم میشه و این حرفا! هیسترو هم همینطوره!

درحالت کلی، درد دو جا وجود داره! یکی زمانی که بعد گذاشتن اسپکولوم میخان یه لوله باریک رو از دهانه رحم عبور بدن تا وارد رحم بشه! که البته درد این جزئی هست و قابل تحمل! (برا زن جماعت که انواع دردها رو تحمل میکنن چیزی نیس)

دومین درد زمانی هست که ماده حاجب از طریق این لوله باریک وارد فضای رحم و لوله ها میشه! خب همانطور که میدونیم درحالت عادی در ناحیه لگن مایعی وجود نداره پس وقتی این ماده وارد میشه به علت حضور این مایع درد احساس میشه! یه چیزی شبیه انقباضات رحمی در دوران پریود ! اما شدت این درد در افراد مختلف متفاوته ولی درکل قسمت دردناکش بیش از دو دقیقه نیس! اگه نرمال و بدون چسبندگی باشه چون این مایع زود در ناحیه لگن پخش میشه بنابراین دردش هم زود برطرف میشه! اما اگر چسبندگی وجود داشته باشه برا فرد بیشتر دردناکه! چون این مایع راه سریع برا پخش شدن نداره و باید به تدریج پخش بشه !

درمورد دارو و مسکن، احتمالا خوده مرکزی که میری بهت مسکن بدن!
تومرکزی که من قبلا بودم برا مراجعه کننده ها ایبوپروفن و هیوسین تجویز میکردیم همراه سایر مواردی که بایستی میخرید! و یدونه از هرکدوم رو میخورد بعده بیست سی دقیقه میرفت برا عکس

اما به یاد داشته باشه که مهمترین مسئله، آرامش خودته

اگه آرام نباشی... اگه استرس داشته باشی ... بیخودی بدنت رو سفت کنی ... همش به ضرر خودت تموم میشه چون هم درد رو بیشتر احساس میکنی هم اینکه اون فردی که داره برات انجام میده دست و پاش رو گم میکنه ... هم بدنت فرآیند طبیعی مایع رو انجام نمیده و مشکلات خاص خودش رو داره
پس نترس! اینم یه فرآیندیه مثل بقیه تشخیصای پزشکی! این همه آدم رفتن انجام دادن تو هم یکی ... پس نگران نباش بعده اتمام هم سعی کن اون روز استراحت کنی و زیاد پیاده روی نکنی / ان شاء الله که یه فرایند راحت و نرمالی رو تجربه کنی

♥ فقط برام دعا کنید ♥
مرسی حسنا جون واقعا ممنونم بخاطر راهنمایی خوبت خیلی تشکر اره بقول خودت باید استرس نداشته باشم ایکاش اونی که برام انجام میده باید مهربون باهام رفتارکنه تا ارامشمو حفظ کنم
راسی من لگن درد یطرفه چپ دارم حدود 4پنج ماهی میشه که دردش تا پاهام میزنه نمیدونم دیگه به رحمم مربوط میشه یانه
2706