2733
2734
عنوان

عکس رنگی رحم ( هیسترو سالپنگو گرافی )

| مشاهده متن کامل بحث + 1130963 بازدید | 9472 پست
نه عزیزم هستم اما سایت برا من دیر لود میشه ...
نه درست نیس ... چون اون نهایتا واژن رو بی حس میکنه و فقط شاید گذاشتن اسپکولوم رو احساس نکنی در حالی که درد عکس به دو دلیله
یکی موقع ورود کاتتر به دهانه رحم یعنی وقتی میخان اون شلنگ مانند رو از دهانه رحم عبور بدن و دومی موقعی هست که ماده حاجب وارد رحم میشه و دلیل این هم اینه که در حالت عادی در فضای لگن مایع وجود نداره بنابراین وقتی این ماده وارد میشه ایجاد درد میکنه و چون جای نداره که بره تا زمان پخش شدن یخرده باعث ناراحتی میشه که اگه فرد نرمال باشه زود برطرف میشه اما اگه انسداد وجود داشته باشه بیشتر
♥ فقط برام دعا کنید ♥

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

لی لی حوضک جان تا جایی که من میدونم هیچ مرکزی نباید بدون نسخه پزشک این کار رو انجام بده... پس اول باید به پزشک مراجعه کنی بعد اگه لازم دید تجویز میکنه ... بعد از قطع شدن خونریزی پریودت به یه مرکز تصویربرداری مراجعه می کنی ...
و درخواستت رو انجام میدن! پس باید بعده دوره پریود و قبل از زمان تخمک گذاری باشه و نزدیکی هم صورت نگرفته باشه! معمولا روز 7-10 انجام بشه!
♥ فقط برام دعا کنید ♥
2731
2738
2706