2733
2734
عنوان

عکس رنگی رحم ( هیسترو سالپنگو گرافی )

| مشاهده متن کامل بحث + 1131485 بازدید | 9472 پست
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
سلام من تمروز رفتم عکس رنگی گرفتم بچه هاااا خیلی استرس داشتم اما توکل به خدا کردم اصلا اونجور که تصورم بود نبود زیاد درد نداشت فقط وقتی مایعو وارد رحم میکنه مثل پری زیر دلمو‌پاهام درد گرفت خداروشکر جواب عکسم هم خوب بود انشالله با توکل به خدا هممون مامان نی نی های سالم و تپلی میشیم
خدا جونم شکرتتتتتت
سلام .تو جواب عکس من نوشته بودن که رحمم به عقب برگشتگی داره .کسی میدونه درمان داره یا مانع بارداری میشه یا نه؟
زندگی زیباست ؛تماشاییست.. چرا زیبا نمیبینیم؟ چرا گاهی به پای این همه خوبی نمیشینیم ؟ چرا با هم نمیخندیم؟ مگر دنیا چه کم دارد؟ ببین آسمان آبی ست.. ببین دنیا آکنده از پاکی ست.. و خوبی تا ابد پاینده میماند.. تو باور کن!!! همین کافیست!
2738
من پریود شدم اونم با 5 روززودتر تا حالا امکان نداشته تو عمرم 24 پری بیاد اخه من 28 روزه هستم این ماه عکس انداخته بودم کسی بوده مثله من بشه پری زود بیاد لطفا راهنماییم کنین
کوکیا اخه من اصلا پریود 24 روزه نداشتم دیگه کم ترینش 26 روزه بوده که اونم قبل از سقط اینجوری بود الان 7 ماهه که پری 28 روزه میاد این یعنی چی که این قدر زودتر اومد به نظرت دکتر برم
2706