2737
2734
عنوان

عکس رنگی رحم ( هیسترو سالپنگو گرافی )

| مشاهده متن کامل بحث + 1130845 بازدید | 9472 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
سلام بچه ها منم این ماه میخوام برم برای عکس رنگی ولی قبلش میخوام سه جلسه برم بادکش رحم برای همین عکسم می افته برای روز 12 پری به نظرتون دیر نیست چون میگن بعدشم آدم خونریزی پیدا میکنه میترسم زمان تخمک گذاری رو از دست بدم
فاالله خیر حافظا" و هو الرحم الراحمین
2738
آره عزیزم همون شب روز دوازدهم دو تا 5000 هزار باهم زدم. تاریخ پری بعدی تقریبا 4 اردیبهشته، بهت خبر می‌دم

مرسی فرناز جون، من یه لوله‌ام چسبندگی داشت یه لوله هم به سختی مایع ازش رد شده بود که دکتر یه سری دارو آمپول داد که انشالله مشکل لوله‌ها رفع بشه ، حالا امیدوارم این ماه نتیجه بگیرم
برام دعا کنید

دیروز حرم حضرت عبدالعظیم بودم، برای همه نی نی سایتی‌ها دعا کردم که خدا زودتر دامنشونو سبز کنه
چون خیلی ببخشید بعد از ن ز د ی ک ی از واژنم باد خارج میشه وقتی پاهامو بالا میگیرم و همه محتویاتش خارج میشه تو طب سنتی نوشته بود این حالت برای کساییه که رحمشون سرده
مامان دانیال من از اون حلوای میتی هم دوماهه دارم میخورم ولی فعلا که نتیجه نداده اما از من وقتی خوابیدم هم با اون بادی که گفتم همش با فشار میپاشه بیرون برای شما هم همینطوره فکر نکنم این طبیعی باشه!!!!!!!!!
2706