2737
2734
عنوان

عکس رنگی رحم ( هیسترو سالپنگو گرافی )

| مشاهده متن کامل بحث + 1130938 بازدید | 9472 پست
من هم می خوام برم عکس رنگی بگیرم. اما روز 9 پریودم می شه جمعه. می شه روز 10 رفت؟اگه جایی تو مشهد سراغ دارین بهم معرفی کنین.و بگین قبلش چه مسکنی بخورم؟دکتر خودم چیزی بهم نگفت

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام مامان دانیال جون.شما دومین باره که عکس می گیرین؟ ایا شما می دونید چند دفعه میتوان عکس رنگی از رحم گرفت؟ وبعد چند ماه از عکس رنگی که گذشته باشه خوبه دوباره عکس بگیری؟ ممنون میشم اگر جواب بدین.
دیدن رنگین کمان فقط پاداش کسانی است که تا آخرین قطره ها زیر باران می مانند
2731
عسل جان من ی بار رفتم عکس گرفتم پری من 4روز خونریزی دارم 2روز لک.بعد روز 9 پری رفتم وبعد عکس 2روز خونریزی داشتم اگر پری شما هم این جوری به نظر من نرو ولی باز هم از دکترت بپرس ولی بهترش این که همین که پاک شدی بری. جون احتمالا فولی های اون ماهت ریزش کنند.بر اثر ماده ی حاجب بازم تاکید میکنم اگر پریت مثل من است نرو والا برو واون ماهو از دست نده.چون میدونم انتظار خیلی سخته
دیدن رنگین کمان فقط پاداش کسانی است که تا آخرین قطره ها زیر باران می مانند
2738

مامان دانیال قبلش معانیه کردی ببینی عفونت داری یا نه میگن هم باید معانیه بشی هم سونو از سه روز قبل هم باید آلتی بیوتیک بخورم درسته؟ عالیه شیوعی آروم تزریق کردن؟ میگن کأخ خیلی با فشار وارد میکنه اگه گرفتگی نداشتن باشی باعث پاره شدن میشه أینا درسته بنظرت؟
سلام دوستان.من هم این هفته عکس دارم.دیشب از استرس نخوابیدم.واسه شانس بدم کلی گریه کردم.اما الان با خوندن پست هاتون یک کم بهترم
سهم من از دنیا همسر مهربانیست به بزرگی تمام عشق هایی که دنیا تجربه کرده است....
2706