2703
2553
عنوان

عکس رنگی رحم ( هیسترو سالپنگو گرافی )

| مشاهده متن کامل بحث + 1130120 بازدید | 9472 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456
منتظر جان نداشته باشی بهتره چون احتمال عفونت هست
یوسف میدانست که تمام درها بسته هستند اما به خاطر خدابسوی درهای بسته دوید و تمام درها برویش باز شداگر تمام درهای دنیا برویت بسته بود, بدو, چون خدای تو یوسف یکی هست !!!
2714
سلام دوست های عزیز

منم آذر ماه عکس رنگی از رحم انداختم. دکتر تیر ماه برام نوشته بود ولی از بس توی اینترنت در موردش خوندم که درد داره و این حرف ها ترسیدم و شش ماه عقب افتاد !
بر خلاف اون چیزی که فکر میکردم و میترسیدم دردش قابل تحمل بود و خیلی نبود. انگار یه دل درد شدید مثل دردهای پریود داری! فقط وقتی مایع رو تزریق میکرد زیر دلم درد می گرفت که دکتر می گفت با دستت زیر دلت رو ماساژ بده تا دارو پخش بشه و منم این کار رو انجام میدادم و دردش کمتر میشد.
تقریبا یه ربع تا بیست دقیقه هم طول کشید !
هیچگونه مُسکنی هم استفاده نکرده بودم به جز قرص های چرک خشک کنی که از سه روز قبل عکس خورده بودم.
بعدش هم اومدم خونه سُر و مُر و گنده. نه دردی داشتم نه لک بینی. تازه مهمون هم داشتم !
هزینه اش هم برای من حدود 150 تومن شد با داروها و بدون بیمه (اراک زندگی میکنم)
جواب عکس رو هم فردای همون روز دادن و خداروشکر هیچ مشکلی هم نداشتم. فقط آزمایش خون که داده بودم مشخص شد که کم کاری تیروئید دارم و فعلا باید دست نگه دارم و اقدام نکنم
شنیدم خیلی ها بعد از عکس رنگی باردار شدن ، اینجا هم کسی اینطور بوده؟ چه مدت بعد باردار شده؟
بچه ها یه سوال کسی بوده اون ماه که عکس انداخته تاخیر پری داشته؟
اینم حاصل زندگی زناشویی من: دوبار بارداری خارج از رحمی.... 😞 برداشتن یکی از لوله هام....😞 بارداری سوم با ای وی اف منتها👇 سقط دخترم تو هفته ی بیست بارداری، علت سندروم داون دخترم😞 توروخدا دیگه ازمن نپرسین باردارم یا نه! بچه دارم یا نه! ندارم، والله ندارم😩😩😩
یعنی عکس رنگی رو تاخیر پری تاثیر داره؟نظمش رو به هم میزنه یا نه؟
اینم حاصل زندگی زناشویی من: دوبار بارداری خارج از رحمی.... 😞 برداشتن یکی از لوله هام....😞 بارداری سوم با ای وی اف منتها👇 سقط دخترم تو هفته ی بیست بارداری، علت سندروم داون دخترم😞 توروخدا دیگه ازمن نپرسین باردارم یا نه! بچه دارم یا نه! ندارم، والله ندارم😩😩😩
2706