2726
عنوان

عکس رنگی رحم ( هیسترو سالپنگو گرافی )

| مشاهده متن کامل بحث + 1130663 بازدید | 9472 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
سلام به همه دوستان
رونیلای عزیز توکل به خدا یادت نره اون بخواد مشکلی نیست فقط خداااااااااااا.قربونت برم خدا.یا فاطمه زهرا شرمندم کردی
عاقبت در یک شب از شب های دور/کودک من پا به دنیا مینهد/آن زمان برمن خدای مهربان/نام شور انگیز " مادر " می نهد.
رونیلا جان ناراحتی نداره منم مثل شمام یکی از لوله هام بسته است اما با یه لوله هم میشه باردار شد خیلیهارودیدم با یه لوله باردار شدن اما باید اون تخمدانی که لولت بازه فعال باشه دیگه مشکلی نیست ایشالا به زودی باردار میشی اگه وقت کنی بری پستهای قبلی و بخونی می بینی که بچه های چی نوشتن .
اما میدونید من به یه چیزی اعتقاد دارم به نظر من بسته شدن لوله و نداشتن فولیکول و چه میدونم هزوارو یه موردی که باعث میشه زنا نتونن باردار بشن اینا همه حرفه باید اول اون بالا سری بخواد اگه اون بخواد در کمال تعجب و ناباوری آدم باردار میشه من چیزهایی دیدم و شنیدم که همینطوری موندم مثلا یه مورد یکی از دوستام بعد 3تا سقط تو 5 سال دکتر بهش گفته بود که متاسفانه دیگه باردار نمیشی در کمال تعجب خودش و دکترش ماه بعدش طبیعی دوقلو باردار شد الان هم بچه هاش صحیح و سالم هستن 1 سالشونه .
سلام پاکدامن جون من این ماه باردار میشدم دیروز بتام 35 بود اما به خاطر ورزش سنگینی که کردم نموند امروز پری شدم دکترم گفت نباید میکردی وگرنه باردار بودی ولی باز شکر میکنم که فهمیدم رحمم اماده باروریست.ایشالله همه منتظرا زود باردار میشن امین
عاقبت در یک شب از شب های دور/کودک من پا به دنیا مینهد/آن زمان برمن خدای مهربان/نام شور انگیز " مادر " می نهد.
2706