2726
عنوان

عکس رنگی رحم ( هیسترو سالپنگو گرافی )

| مشاهده متن کامل بحث + 1130612 بازدید | 9472 پست
دوستان خوبم درسا جون و سیما جون و ثنا جون نمی دونم به خدا خودمم گیج شدم درسا جان الان به منم گفتن برای لاپارابرم داشتم روش فکر می کردم الان نمیدونم چیکار کنم احتمالا می رم پیش دکتر خودم دکتر خواجوی ببینم چی پ
میگه شاید منم مجدد عکس بگیرم راستی سیما جون شما بعد اون قضیه چیکار کردی؟
بچه ها لطفا اگر کسی از عکس رنگی صارم تجربه داره بگه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/
Lilypie Pregnancy tickersخدا جونم خیلی دوستدارم ازت میخام نی نی سالم بیاد تو بغلم و دلم شاد بشه .الهی امین

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

یلدا جون البته لاپرا خیلی خوبه . اگه به دکترت اعتماد داری انجامش بده. خصوصا اگه عجله داری برا بارداری و قصدت درمانهای پیشرفته نیست. من چون قصدم آی وی افه برام مهم نیست که جواب چقدر خطا داشته باشه.
هرگاه خداوند تورا به لبه پرتگاه هدایت کرد به او اطمینان کن چون یا تورا از پشت خواهد گرفت یا پرواز کردن را به تو خواهد آموخت.
درساجون و ثنا جونم،از راهنماییتون ممنون.به رادیولوژى کاخ که زنگ زدم،همون مبلغى که ثناجون گفت رو بهم گفتن.به دکتر شیوعى هنوز زنگ نزدم ولى فردا میزنم.
راستى بچه ها یه سوال دیگه،من اگه روز 10پرى برم براى عکس رنگى،از دو روز بعدش یعنى روز 12 میتونم پروژه هام رو براى باردار شدن شروع کنم؟
اون موادى که وارد رحم میکنن،روى جنین تاثیر بد نمیذاره؟
ممنون میشم اگه جوابم رو بدین.
فروش محصولات چرمی http://charminehdooz.mihanblog.com
2728

مریم جان این رنگی که استفاده می شه مشکلی نداره و تو بدن باقی نمی مونه.ولی تا چند روز بعدش باید داکسی

سیکلین بخوری برایه جلوگیری از عفونت.در کل مشکلی برایه بارداری نداره چون مال قبل از تخمک گذاریه. ولی من خودم

چون خیلی دوست داشتم که هیچ داروئی قبلش استفاده نکرده باشم گذاشتم برایه ماه بعدش.ولی در کل از همون

ماه می تونی اقدام بکنی .
من تازه عضو شدم و نمی دونم این صحبتها مال کی بوده ولی من رفتم پژوهشکده رویان کلاً 10 دقیقه طول کشید و چند ثانیه درد قابل تحمل بنابراین فکر نمی کنم اصلا جای نگرانی باشه و خیل هم شلوغ نبود به همه پیشنهاد میدم
سلام به همگی
من بعد از 4 ماه اقدام هنوز نتیجه نگرفتم ، 2-3 هفته است تخمدان سمت چپم تیر می کشه و هنگام نزدیکی درد دارم بهمین دلیل هم برام عکس رنگی تجویز شده
خیلی استرس دارم آیا ممکنه اینها نشانه چسبندگی باشه؟
سلام
این درسته که قبل عکس رنگی نباید پروژه داشته باشیم؟
من روز آخر پری پروژه داشتم نمیتونم برم عکس؟
لطفا کمکم کنید
فتبارک الله احسن الخالقین.....خدایا شکرت به خاطر فرشته نازم
2706