2733
2739
]چیکار کنیم که هم زن نمونه باشیم و هم یه ادم با کلاس تو جامعه؟ بیاید نکته های که باعث امروزی بودن ونمونه بودن میشه رو به هم بگیم
من دانشجوی فوق هستم اما راستش الان احساس می کنم مثل قبل نیستم وقت کم می ارم و از طرفی خونه ام همون طور که دوست داشتم مرتب نیست؟بیاید از تجربیات هم استفاده کنیم
سلام.واقعا اولین قدم برای نمونه بودن نظمه!نظم!
وقتی نظم باشه ذهن آدم خیلی شفاف تر و بی دغدغه تر کار میکنه.
برای نظم بیاین چندتا برنامه بریزیم و قول بدیم بهش عمل کنیم!
اسمم *باران* هستش دوستای نازنینم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
اگر یک روز در هفته -ترجیحا 5شنبه- رو اختصاص بدیم به کارهای خونه و در طول هفته سعی کنیم فقط چیزی رو سرجای خودش قرار بدیم و از نظمی که پنجشنبه برقرار کردیم , نگهداری* کنیم،همیشه یه خونه ی مرتب و آراسته داریم

من از وقتی بچه اومده زیاد خونم مثل قبلا مرتب نیست چون پسرم مدام بهم میریزه منهم بهش سخت نمیگیرم چون دوست ندارم بهش بگم نکن بشین دست نزن .
پسرم هر جور که باشی بدون مامان عاشقانه دوست داره خنگ باشی یا باهوش زشت باشی یا خوشکل شیطون باشی یا اروم دوست دارم دوست دارم دوست دارم .
2738
آهان!یه نکته ی مهم به ذهنم رسید که از خرم سلطان و زمرد در عمر گل لاله یاد گرفتم!اینکه عفت کلام برای یک زن خیلی خیلی مهمه.حتی با صمیمی ترین دوستاش و حتی در شرایط عصبانیت.

2706