2733
2734
عنوان

کفش پاشنه بلند که راحت باشه

| مشاهده متن کامل بحث + 13528 بازدید | 39 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کلا جنسهایی که میاره خیلی تکه اگه سر بارش بری بهتره چون سایزهاش زود تمام می شه من کارتشو دارم بهش زنگ زدم گفت تازه رسیده دیروز رفتم بعضی هاشو گفت هنوز نچیدیم
می شه برای مادر شدنم صلوات بفرستین 
2728
مارک ecco اکو خیلی عالیه. البته قیمتاش بالای 100 تومنه. واقعا راحته من باهاش میدوم انگار نه انگار چون منم هر کفشی نمیتونم پام کنم.
چشمها را باید شست ، جور دیگر باید دید...
2738
منم در مورد مارک ecco شنیده بودم اما نمیدونستم کجا شعبه داره ممنون یاسمین جان که برامون آدرس گذاشتی
بهترین اتفاق زندگی من در سال 93 رفتن به پابوس سرور و سالار شهیدان امام حسین (ع) بود.. خدایا شکرت که منو لایق این سفر دونستی.. http://www.taranomemehr.blogfa.com **وبلاگ ترنم مهر**
خانمی 68000 تومان بود که66000 داد البته مدلهای مختلف داره ولی همین بوت جای دیگه دو برابره چون یک کیفشو قیمت کردم چرم بود می داد85 همون کیف با همون مارک تو مهستان 140 بود کفش هاشم نسبت به مهستان 15تومان پایین تر بود البته این کاراش چرم ایران بود ولی کارهای خارجیش تکه من جایی ندیدم
می شه برای مادر شدنم صلوات بفرستین 
سارا جون همونی نیست که کفش بچه گانه هم داره؟؟اگه همون باشه من یک کفش برای پسرم قیمت کردم 99000 تومان بود.. راستش زورم اومد اینقدر پول برای کفش پسرم بدم.. چون من بالای 35 تومان تا حالا براش کفش نگرفتم... رنج قیمتی که من براش کفش گرفتم بین 27 تا 35 تومن بوده ... من از سنائی میخرم... به خاطر همین احساس کردم حیفم میاد براش نخریدم...ولی الحق و الانصاف هم خوشگل بود و هم به نظر می اومد که خیلی راحت باشه..
بهترین اتفاق زندگی من در سال 93 رفتن به پابوس سرور و سالار شهیدان امام حسین (ع) بود.. خدایا شکرت که منو لایق این سفر دونستی.. http://www.taranomemehr.blogfa.com **وبلاگ ترنم مهر**
منم بدون کفش پاشنه بلند اعتماد به نفس ندارم ولی خوب کفشهای ایرانی هم که پارو داغون می کنه توی توحید ومجتمع پارک کفشهای پاشنه بلند و خیلی شیکی دیدم که تست کردم راحت بود ولی خوب بالای 100 تومنو ایناست
برای آرامش زمین دعا کنیم.
2706