2726
سلام
من مامان علیرضا هستم که روز 8 تولدش به خاطر درست شیر نخوردن و گرم شدن زیاد دچار افت قند خون شد و پزشکان متاسفانه تشخیص تشنج ندادن و بعد از شش ماه متوجه شدند که دیگه دیر شده بود و علیرضا الان یه کودک سی پی هست که نگهداریش خیلی مشکله
همیشه به کسی تکیه کنید که به کسی تکیه نکرده باشد

و او کسی نیست غیر از خدا . . .

علیرضا نه گردن میگیره نه میتونه بشینه نه راه بره نه حرف بزنه تازه بلعش هم خیلی مشکل داره و توانایی نگه داشتن هیچ چیزی توی دستش رو نداره و همیشه هم داره گریه میکنه و میخواد بغل شه
دکتر اوایل گفت با کاردرمانی خوب میشه اما متاسفانه بدتر شد که بهتر نشد
الان علیرضا یکسال و هشت ماهشه و فقط 7.5 کیلو هست خیلی لاغر و سبکه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دکترش گفته عمر زیادی نداره و به قول شوشو داره ذره ذره جلوی چشممون آب میشه منم راضیم به رضای خدا نمیخوام بچم زجر بکشه اما روزها و شبهای خیلی بدی رو باهمسری داریم میگذرونیم به خاطر بیماری علیرضا

2728
مامان گلی عزیز خدا شفا بده پسرت رو عزیزم
خدا لعنت کنه یک سری دکتر های بی سواد رو

یه دختر دایی دارم پسرش 5 سالشه و متابولیک هست نتاسفانه دکتر ها توی 1 سالگی تشخیص دادن خیر ندیده ها و الان پسر 6 ساله مسل یه بچه 6 ماه میمونه
آدمی فقط در یک صورت حق دارد به دیگری از بالا نگاه کند، و آن هنگامی است که بخواهد دست کسی که بر زمین افتاده را بگیرد و او را بلند کند...
اخی ...واقعا ناراحت شدم ....هرچی خواست خداست.....ولی تشنج درمان داره که...بیماری مادرزادی دیگه ای نداره؟
پروردگارا! گناهانِ ما را به ریال و کارهای نیکمان را به دلار محاسبه بفرما :|
واییی خدای من
یعنی چون تو محیط گرم نگهش داشتین تشنج کرد؟ خوب بچه که دنیا میاد همه میگن باید گرم نگهش داشت
حالا گذشته از این راه درمان چی هست؟ امکان بهبود براش چقدره و ایا خارج از کشور میتونن براش کاری بکنن یا اصلا درمانی وجود نداره؟
من نميدانستم معني هرگز را… تو چرا باز نگشتي ديگر؟   
چند باری وبلاگتو خوندم و گریه کردم
خدا بهت صبر بده و عجر زحماتت رو نثار شما و همسرت کنه عزیزم
آدمی فقط در یک صورت حق دارد به دیگری از بالا نگاه کند، و آن هنگامی است که بخواهد دست کسی که بر زمین افتاده را بگیرد و او را بلند کند...
سلام عزیزم دختر خواهرشوهرم 14 سالشه مشکل سی بس داره بلع نداره جیغ میزنه هر بار تشنج میکنه چیزایی که یاد میگیره رو فراموش میکنه مامان باباشو میزنه با دستای سنگینش دکترا گفتن عمری نداره ولی الان 14 ساله الان جیغای بلند میزنه و کلی از این مشکلات اگه کاری از دستم بر میاد برات انجام بدم یا از تجربیاتش اگه میخوای چیزی بدونی
آنگاه که خداوند فرزندی به من عنایت کرد دانستم که مادرم چقدر مرا دوست داشت.
2706