2410
2553
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن(icsi)

609152 بازدید | 19521 پست
لیست مامانهای اینده سخت کوش و با اراده از طریق میکرو:

نینا64 - 28 ساله - 5 سال ازدواج - عمل واریکوسل، کم‌تحرکی، مورفو کم - تهران، رویان - یک‌بار IUI ناموفق - میکرو: پانکچر مرداد، هایپر(11 تخمک، 4 جنین) ، انتقال ١٥ ابان، سه جنین

نگین1392 - 28 ساله - 5 سال ازدواج - عمل واریکوسل، موفو کم - تهران، شایامهر، دکتر تهرانی‌نژاد - یک‌بار IUI ناموفق - میکرو: پانکچر اردیبهشت، هایپر، انتقال تیر (21 تخمک، 14 جنین) *** مثبت

بادوم 24 - 25 ساله - یک‌بار میکرو ناموفق - انتقال فریز مرداد

آذر - 30 ساله - 5 سال ازدواج - 2 سال اقدام - تنبلی تخمدان، مورفو کم - تهران، رویان، عرفان - دوبار IUI ناموفق

کانی - 35 ساله - 6 سال ازدواج - رشت، موسسه مهر، دکتر مهرافزا - میکرو: پانکچر خرداد (3 جنین) - منفی

دیبا جون - 30 ساله - 4/5 سال ازدواج - 5 ماه اقدام - تعداد کم اسپرم، کم تحرکی - تهران، کلینیک امید، دکتر اشرف آل‌یاسین

رزا - 28 ساله - 1/5 سال اقدام - کم تحرکی، ذخیره تخمدان - تهران، ابن‌سینا، بیمارستان آبان، دکتر طرازی - دوبار IUI ناموفق - میکرو: پانکچر مرداد، انتقال مرداد (4 جنین)، 3 جنین فریز - منفی

درتینا1362 - 29 ساله - کم‌تحرکی - تهران، کلینیک امید، دکتر هدایتی - میکرو: پانکچر تیر (20 تخمک، 12جنین) - 3 جنین انتقال ***منفی *** انتقال بعدی مهر ماه ( ٣ جنین)،**** منفی

مامانی‌سام‌وسارا - 30 ساله - PCO - سه‌بار IUI ناموفق - میکرو: پانکچر اردیبهشت، هایپر، انتقال مرداد (5 تخمک، 3 جنین)

کتایون - 30 ساله - 2/5 سال ازدواج - تعداد کم اسپرم، کم‌تحرکی، مورفو کم - شمال - میکرو: پانکچر تیر، 3 سری تخمک فریز شده بدون اسپرم

پرنسس‌منتظر - 28 ساله - 4 سال ازدواج - تهران - میکرو: پانکچر اسفند، هایپر، انتقال تیر (18 تخمک، 11 جنین) - منفی - انتقال فریز شهریور

هانیه‌گلم(مریم) - 26 ساله - 5 سال ازدواج - 2 سال اقدام - PCO، تنبلی تخمدان، تعداد کم اسپرم، مورفو کم

نیلی59 - 33 ساله - گرفتگی لوله‌ها - میکرو: پانکچر مرداد، هایپر، (37 تخمک، 17 جنین)

آتوسا - 26 ساله - 2 سال اقدام - میکرو: پانکچر شهریور91، هایپر (5 جنین)، انتقال بهمن91 (2 جنین) - منفی - انتقال فریز (3 جنین) - مثبت �دومین مامان�

ترنم1359 - 32 ساله - گرفتگی لوله، عمل واریکوسل، کم‌تحرکی، مورفو کم - تهران، بیمارستان آبان، دکتر مژده ذنوبی - میکرو: پانکچر تیر (8 جنین)، انتقال مرداد (3 جنین) - مثبت �اولین مامان�

سمیرا92 - 24 ساله - تهران، ابن‌سینا - میکرو: پانکچر مرداد (6 جنین)، انتقال مرداد (3 جنین)**** مثبت ( مامان سوم)

مامان‌نفس - 41 ساله - تهراان، بیمارستان مهر، دکتر اقصی - میکرو: (9 تخمک، 5 جنین)، انتقال مرداد (2 جنین)

مامان‌شایلی‌والنا - 32 ساله - تهران، دکتر عارفی - چهاربار میکرو ناموفق - میکرو: پانکچر شهریور

فاطمه‌ش - 28 ساله - 4 سال ازدواج - 1/5 سال اقدام - کم‌تحرکی، مورفو کم - تهران، رویان - دوبار IUI ناموفق

نسیم بهشتی-٢٦ ساله- ٦ سال ازدواج- ٣ سال اقدام- کم تحرکی،سه بار iui ناموفق در بیمارستان بهمن- میکرو دربیمارستان صارم، پانکچر مردادماه ١٢ تا تخمک و ٧ جنین- انتقال ٣ جنین در مرداد*** منفی*** انتقال جنین فریزی در مهرماه*** منفی

فیریها:24ساله_2/5 ازدواج و2سال اقدام_مشکل تحرک کم و مورفولوژی پایین_تهران,رویان_مهرماه شروع سیکل میکرو

ندا: 30 سالمه و اصفهانی هستم.6 ساله ازدواج کردم و دو سال و نیمه نی نی می خوام.
PCO هستم ولی پریودیم منظمه و تخمک گذاریم هم منظم.عکس رنگی هم مشکلی نداشتم. شوهرم واریکوسل داشت که بعد از عمل خیلی آزش بدتر شد هم از نظر تعداد و هم تحرک. دکترا میکرو رو پیشنهاد دادن و تا بحال هیچ عملی دیگه ای انجام ندادم.
پانکچر 8 مرداد (4 جنین)، هایپر، ١ مهر عمل انتقال*******مثبت

مهتاب باران:اسمم افسانه،23 سالمه،6سال ازدواج،5سال اقدام،2بار IUI ناموفق،.یکبار لاپرا کردم،7مهر پانکچر شدم،11مهر انتفال دادم جنین 5 روزه.*** منفی
Mera: ٢٨ساله 4 ساله ازدواج کردم و سه ساله که طبیعی اقدام کردم خودم مشکل خاصی ندارم همه چیز نرمال به جز کیست اخیری که بر اثر مصرف کلومیفن زده بودم شوهرم واریکوسل داشت عمل کرد مورفو خیلی پایین و تحرک خیلی خیلی کم و الان از 30/06/92 در مرکز ناباروری ابن سینا تحت درمانم و روش درمانی پیشنهادی ما میکرو هستش .
الان برای یک ماه ال دی باید مصرف کنم به اضافه آسپرین و فولیک اسید .

Mami joojoo:من 35 سالمه 4سال مزدوجم شوشو آزو اسپرمه میکرو ناموفق داشتم منتظرم 3تا اسکیمومو انتقال بدم برام دعا کنید

دوستان اگه کم و کسری یا اشتباهی هست لطفاً اطلاع دهید تا اصلاح کنم، مرسی
سلام دوستای خوبم من ٢٨ سالمه ساکن تهرانم ٥ ساله ازدواج کردم شوشو عمل واریکوسل کرده تعدادش طبیعی شده ولی تحرکش و شکل خوبش خیلی کمه یکبار در اردیبهشت ماه در رویان iui شدم که متاسفانه منفی شد امروز که رفتم رویان دکترش درمان با میکرو را پیشنهاد کرد و گفت درصد شانس خیلی کمی با iui دارین من و شوشو هم تصمیم به میکرو گرفتیم احتمالاً از هفته بعد روز دوم پریود درمانو شروع می کنیم
خوشحال میشم تجربیات شما رو هم بشنوم و باهم سختی این روزهارو کم کنیم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
نینا جون سلام..من هم دقیقا مثل شمام...28 سالمه..5ساله ازدواج کردم...شوهرم مهر 90 واریکوسل عمل کرد تعداد و تحرک فقط کمی تغییر کرد...یک بار ای یو ای کردم بهمن ماه که نشد...
مثل شما شوهرم مورفولوژیش پایینه...دکترش گفت با ای یو ای طول میکشه...میکرو پیشنهاد داد..
ما هم بعداز عید رفتیم دنبال درمان با میکرو..اردیبهشت پانکچر شدم...تخمک زیاد داشتم هایپر شدم...
الانم منتظر پری هستم تا به امید خدا برم واسه انتقال...
نگین عشق من
2714

عزیزم برات آرزو میکنم با اولین میکرو مامان بشی انشاا...
فقط یه توصیه به همه خانومایی که میخوان میکرو کنن دارم برایه نتیجه گرفتن اولا باید خدا بخواد بعد نداشتن استرس خیلی نقش داره تو مثبت شدن
موقع انتقال یه خانومی همراهه من بود خیلی روحیه خوبی داشت همش میگفت میخندید موقع آز دادن مثبت شد ولی متاسفانه برایه من منفی چون همش استرس داشتم و دل شوره ............
فقط بیخیال و باروحیه برین جلو صد درصد مامان میشین البته با خواسته خدایه مهر بون
نینا جون من تهران مرکز شایامهر میرم
دکتر تهرانی نژاد...
تخمک زیاد داشتم...حالم بد شد...21 تخمک...وقتی ادم هایپر میشه دیگه انتقال نمیدن...
14 تا هم جنین داشتم...
به نظرم حتما بیا کلوپ...اونجا انلاین جواب میگیری...
فکر میکردم میکرو خیلی سخت باشه ولی اینطور نبود...فکر میکردم بعد پانکچر حالم بد بشه..خیلی نگران بودم..ولی خداروشکر..بعداز بهوش امدن حالم خوب بود...تو میکرو امپول زیاد داره که اونم زود میگذره...امپولش هم گوناله که خیلی از بچه ها واسه ای یو ای هم استفاده میکنن
میکرو فقط اسمش ترسناکه خودش چیزی نیست..
نگین عشق من
2706