2733
2739
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن(icsi)

| مشاهده متن کامل بحث + 609311 بازدید | 19521 پست
سلام به همه- شمیم جون خدا رو شکر بهتری عزیزم-به نظر من آمپول بهتر از شیافه من اینبار برم انتقال حتما از آمپول استفاده میکنم.
هر چیزی که برام با ارزشتره ، به دست آوردنش سختتره.
سلام من اومدم سمانه بیا بدو میخواید بدونید در مورد چی حرفیدیم؟سفر به کشورهای مختلف اون خودش همه جا رفته بود انقدر گفت من چی بگم فقط هرزگاهی میگفتم مهندس 120 رد شدی سرعتشو میگم بعد رفتیم بازدید کارخونه و از این حرفا تازه کلی براش کلاس بود من باش بودم بخدااااااااا من که دیشب استرس گرفته بودم اصلا یادم نیست راه2.5 ساعته رو چه جوری رفتیم خلاصه تا باشه از این ماموریتها بعد اومدم شرکت دیدم شوشو یه چیزی رو تواتاقش قائم میکنه خلاصه اومدیم خونه ولی فبلش رفتیم خونه مامیم دیدم بله برام تفلد گرفتن آخه تفلدمه مبارک مبارک مبارک
انما امره اذا اراد شی ان یقول له کن فیکون................فقط کافیست او بخواهد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کسی well woman گرفت بعد از خوردنش بد حالت تهوع میگیرم شمیم چطوری؟ دلچه میبینم که هر روز میای نت آفرین دختلم سمانه تولدت 9 بود؟مبارک باشه انشالله با نی نی سال دیگه دنیز رفتی ورزش امروز؟ نیروانا مبارک باشه گلم سامیه تخمکات چطور بودی خوبی؟دل نگرانتیم بیا از خودت بگو! یه توصیه تو خونه را برید امضای من و بخونید اونوقت میبینید شو شو غش کردخخخخخخ آها صبح مدیرعاملم اومد بود دم در خونمون اونقت با شو شو رفته بودم پایین دیگه رفتم عقب بنشینم شو شو گفت زشته بیا برو جلو بنشین اصلا روشن فکریش منو کشته البته تعریف از خود نباشه مثل همه شما خانمهای نجیب اهل هیچ غلطی نیستما و مدیر عامل هر دومون یک نفره آخه یه جا کار میکنیم همکارمم هستیم علاوه بر زن و شوهر وای چقدر حرفیدم
2731
مهتاب من ول ومن خریدم تاقبل انتقال خوردم اماحالا میترسم بخورم نه منتهو نداشتم بعد خوردنش باید بعد غذابخوری
هیچ کودکی نگران وعده بعدیِ غذایش نیست،زیرابه مهربانیِ مادرش ایمان دارد... ایکاش من هم مثل او به خدایم ایمان داشتم...  
2738
آخ جام جم حرف منو زدی امروز اومدم بنویسم ک بچه ها از راکسن خبری ندارید غیبتش داره طولانی میشه و از راکسنی ک من میشناسم بعیده . مهتاب یعنی با هم تو ی روز متولد شدیم.شدیم سه تا شهریوری . دوستان ممنون از لطفتون
Life's donkey without me
بهارمن نمیدونم اسم پمادی یا چیزی که بدردش بخوره فکرکنم تبخال دستگاه تناسلی گرفته باشه زودتربایدبرهدکتر
هیچ کودکی نگران وعده بعدیِ غذایش نیست،زیرابه مهربانیِ مادرش ایمان دارد... ایکاش من هم مثل او به خدایم ایمان داشتم...  
شب به نیمه زندیک میشود و دلم دوباره هوای مادرانگی می کند....هوای بی تابی شبانه کودک رویایم.....چه کنم چه میتوانم بکنم جز خوردن حسرت برای یک شب سنگین دیگر برای زندگیم رو گاهی اوقات دلم میگیرد و بغض میکنم به خاطر مادر بی فرزند برای خودم برای زنانی که همیشه سوختن در حسرت بچه ی ناخواسته دیگران بی اختیار سکوت می کنم سکوتی سنگین تر از فریاد برای آرزویم که هیچگاه نمیخواهد بر سر طاقچه خاطراتم بوی نا بگیرد نمی گذارد عشقم به هدر برود او می آید من مادر میشوم حتی اگر تمام بهشت زیر پایم نباشد ولی خانه ام بهشت میشود من او را پرورش میدهم تکه ای از جانم را دنیا زیبا نشانش میدهم و اوقرار است آیینه ی روزهای فراقم شود و من هر بار با دیدن چشمان معصوم و دستان پاکش به خود تلنگر بزنم این است نتیجه سالها انتظارت این است امانت خداوند.........روزها از پس یکدیگر در گذرند اما به کندی همیشه در غصه وصال غمی نهفته است شیرینتر از وصل ودردی نهفته است تلختر از هجر.......اصلا چه اهمیت دارد به ساعت خیره شوم؟مهم این است پایانش زیباست و من مادر میشوم مادر مادر مادر (ای خدای مهربون خودت میگی دعای مادر در حق فرزندش گیراست پس من و همه دوستام تو این تاپیک یه مامان دل شکسته داریم پس به حق دل شکسته مامانامون خصوصا مامی خودم که سادات هم هست ما هم مامان شیم...........) بگوآآآآآآآآآآآآآآآآآآاممممممممییییییییییییییننننننننن آمین
هیس با با هیس انقدر بلند نگین آمین خدا بیداره شو شو هامون خوابن الان بیدار میشن فکر میکنن از بس آمپول هورمونی زدیم خل و چل شدیم هیس نخند تا نصف شبی یه انگی بمون نچسبیده بخوابیم وای نکنه راستی راستی خل شدم آخه خودمم دارم میخندم خخخخخخ شب بخیر
شمیم جون خوبی عزیزم؟ راستش بخاطر کار شوهرش تا 10 روز دیگه نمیتونه بره دکتر من فکر میکنم علت سقطش همین بوده به نظرتون بگم بتامتازون بزنه؟
هر چیزی که برام با ارزشتره ، به دست آوردنش سختتره.
2706