2726
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن(icsi)

| مشاهده متن کامل بحث + 609276 بازدید | 19521 پست
سلام دوستان منم اردیبهشت 91میکرو کردم ولی متاسفانه هایپرشدم ودوماه توسی سی یوبودم چون ریه ام به شدت آب آورده بود.جنین ها رو فریز کردن ومهر91برام انتقال دادن ولی آزم منفی شد.دوباره 18بهمن 91انتقال داشتم که خداروشکرمثبت شدوالان پنج ماهه باردارم.همیشه فکرمیکردم اونایی که آزشون مثبت میشه حتماکارهای خارق العاده ایی انجام میدن .ولی رمزهمه شون نداشتن استرس وریلکس بودنه.کاری که من درانتقال اولم انجام ندادم.دوستان همتون یه روز ی که به همین زودی ست باردارمیشیدولی هیچ وقت حالتون رو فدای بچه نکنید.ازهمه لحظه لحظه زندگیتون لذت ببرید.واجازه ندیدنداشتن بچه سد راه زندگی وموفقیتتون باشه.نمی دونیدمن چقدرالان حسرت گذشته ام رو میخورم وحس میکنم درحق خودم ظلم کردم چون به خودم اجازه پیشرفت ندادم جلوی کارودرس خوندنم رو گرفتم.وشب وروز خودم رو بااشک وناله گذروندم واین فکرم رو که باید صرف کارهای خوب میکردم صرف غصه خوردن بی موردکردم.نمی دونم چراحتی یک درصداحتمال مادر بودن خودم رونمی دادم ولی خواهشا شما این کارهاوبلاهاروسرخودتون نیارید.چون به امیدخداهمتون مامان میشید

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام دوستان منم اردیبهشت 91میکرو کردم ولی متاسفانه هایپرشدم ودوماه توسی سی یوبودم چون ریه ام به شدت آب آورده بود.جنین ها رو فریز کردن ومهر91برام انتقال دادن ولی آزم منفی شد.دوباره 18بهمن 91انتقال داشتم که خداروشکرمثبت شدوالان پنج ماهه باردارم.همیشه فکرمیکردم اونایی که آزشون مثبت میشه حتماکارهای خارق العاده ایی انجام میدن .ولی رمزهمه شون نداشتن استرس وریلکس بودنه.کاری که من درانتقال اولم انجام ندادم.دوستان همتون یه روز ی که به همین زودی ست باردارمیشیدولی هیچ وقت حالتون رو فدای بچه نکنید.ازهمه لحظه لحظه زندگیتون لذت ببرید.واجازه ندیدنداشتن بچه سد راه زندگی وموفقیتتون باشه.نمی دونیدمن چقدرالان حسرت گذشته ام رو میخورم وحس میکنم درحق خودم ظلم کردم چون به خودم اجازه پیشرفت ندادم جلوی کارودرس خوندنم رو گرفتم.وشب وروز خودم رو بااشک وناله گذروندم واین فکرم رو که باید صرف کارهای خوب میکردم صرف غصه خوردن بی موردکردم.نمی دونم چراحتی یک درصداحتمال مادر بودن خودم رونمی دادم ولی خواهشا شما این کارهاوبلاهاروسرخودتون نیارید.چون به امیدخداهمتون مامان میشید
مامان زکی خیلی ناراحت شدم شنیدم عزیزم منم خیلی استرسیم فقطم از این هایپرشدن میترسم ولی خداروشکر تو جواب گرفتی خوشحال شدم ولی ٢ ماه سی سی یو خیلی خیلی سخته هاااا اصلاً نمیتونم درک کنم
2728
نینا جون این قدر تواین دوماه زجر کشیدم که فقط خدا میدونه وبس.ولی تااین سختی هارونکشیم که مامان شدن معنا پیدانمی کنه شما هم به خودتون استرس ندید.قرارنیست که همه هایپربشن.قراره همه مامان بشن
بچه ها شیاف سیکلوژیست رو پیدا کردیم این دارو خونه ها این دارو رو دارن هر کی لازم داره ....

شیاف cyclogest projestron 400mg

آدرس:
داروخانه شبانه روزی دکتر نوید کوخابی، خیابان دماوند سی متری نیروی هوایی و چهارراه ایت ـ نبش کوچه حاتمی
021-77474662
داروخانه تصویبی
اشرفی اصفهانی ـ خیابان 22 بهمن ـ مرکز خرید برج آرمان 021-4449394
ناباروری دارید؟ دو روش معجزه آسای ناباروری معرفی میکنم هزاران نفر باهاش نتیجه گرفتند. مشاوره>> ۰۹۱۲۰۷۴۳۸۸۵ مشاهده نتایج درمان در پیج اینستا
سلام نینا جونم . خوبی ? دیگه از وقتی تاپیک جدیدزدی کمتر به ما سر میزنی !!!!!!!
گفتم بزار یه پست بزارم حداقل تاپیکت بیاد بالا خخخخخخخخخخ ......
خانواده ۴ نفره در انتظار ۶ نفره شدن و مامان دو دوقلو هاااااا شدن 
سلام دوستان

من هم قراره میکرو بشم

٤/٥ سال ازدواج ...٥ ماهه منتظرم ... شوهرم کمی اسپرم و بی تحرکی داره ... کلینیک امید میرم .... دکتر اشرف آل یاسین ....

شنبه قراره برم دکی برای شروع دارو ...

به امید روزی که هممون مامان بشیم .... دست و جیغ و هورای مرتب
سلام نینا جون خوبی عزیزم؟ منو یادته که تو تایپیک آی یو آی بودم منم رفتم دکی گفت آی یو آی رو بیشتر از دو بار پیشنهاد نمیده مگر اینکه خود مریض بخواد خلاصه منم تن به میکرو دادم الان دو روزه دارم ال دی می خورم بعدش دارو ها شروع میشه
مشخصاتم: رزا ٢٨ ساله یکسال و نیم اقدام ٢ بار آی یو آی نا موفق شوهرم مشکل تحرک داره خودم ذخیره تخمک ام لب مرزه نرماله
امیدوارم اینجا بتونیم بهم کمک کنیم و همدم هم باشیم
ممنونم از شب رویا که بازم وقت دلتنگی به دادم میرسه
2706