2733
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن(icsi)

| مشاهده متن کامل بحث + 609311 بازدید | 19521 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آدر جون من apca نرمال نیست فکر کنم سی دی هام مشکل ندارن باز باید از دکترم بپرسم
خداوند همیشه بهترینها را برایم فراهم می کند. من هر لحظه شاد تر و پر انرژی تر از قبل هستم .شادی و آرامش از آن من است .ممنونم خدا
سلام بچه ها خوبید دریای دنیز یا هر کسی که رویان میره شما چند روز بعد از آخرین ال دی گفتن بیاین واسه سونو من از خیلی از غیر رویانی ها پرسیدم گفتن روزی که آخرین ال دی مون رو میخوردیم به من دقیقا 6 روز بعد از آخرین ال دی گفته بیا یعنی امروز که سه شنبه است ال دی هام تموم میشه دوشنبه هفته بعد گفتن بیا خیلی ها از دوستام میگم باز هم غیر رویانی ها میگن خیلی دیر گفتن میگن زنگ بزن شاید اشتباه شده میگم اگه شما هم که رویان میرید مثله من رفتید که هیچی
2728
سلام دوستان امیدوارم خوب باشی مهربانی نمیدونم حکمت درچیه من ساعت ۵صبح بیمارستان الزهرا بودم نوبت شرکت گیرم نیومد
هیچ کودکی نگران وعده بعدیِ غذایش نیست،زیرابه مهربانیِ مادرش ایمان دارد... ایکاش من هم مثل او به خدایم ایمان داشتم...  
2738
24 تیر ال دی تموم شد 30 تیر رفتم سونو 31 لک دیدم بعد2مرداد رفتم سونو دوباره آندومترم به اندازه ای که میخواستن نازک شده بود پیورگان دادن بهم از اون شب بعدش سونوهاییکه رفتم به ترتیب......8 مرداد.....11 مرداد....13 مرداد... که روز 14 سیکلم بود گفتن امشب اچ سی جی رو بزن پس فرداش که 15 مرداد بود یعنی شانزدهم سیکل رفتم واسه پانکچر.
خدایا....
اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَعَلَی آلِ مُحَمَّدٍ اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَعَلَی آلِ مُحَمَّدٍ اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَعَلَی آلِ مُحَمَّدٍ اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَعَلَی آلِ مُحَمَّدٍ اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَعَلَی آلِ مُحَمَّدٍ برایه براورده شدنه حاجت همه دوستان وخودم انشاالله بزودی زود هممون مامان بشیم اااااااااااااااالللللللللللللههههههههههییییییی امین
هیچ کودکی نگران وعده بعدیِ غذایش نیست،زیرابه مهربانیِ مادرش ایمان دارد... ایکاش من هم مثل او به خدایم ایمان داشتم...  
2706