2737
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن(icsi)

| مشاهده متن کامل بحث + 609303 بازدید | 19521 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
آره خوبن امروز با ماشین رفتم یه دوری زدم کلی تو خونه حوصلم سر رفته بود
خداوند همیشه بهترینها را برایم فراهم می کند. من هر لحظه شاد تر و پر انرژی تر از قبل هستم .شادی و آرامش از آن من است .ممنونم خدا
منم یه مدت همین طور بودم خیلی نگران وزنم بودم بهش فکر نکردم. یه دختر خاله دارم از دختریش شاید یه 20 کیلویی بالا بود الان 2 تا پسر داره شاید تاپیر داشته باشه ولی اینم نیست که فکرتا مشغولکنی
خداوند همیشه بهترینها را برایم فراهم می کند. من هر لحظه شاد تر و پر انرژی تر از قبل هستم .شادی و آرامش از آن من است .ممنونم خدا
2738
من سری های قبل تو این 2 هفته خیلی ورم می کردم و سینه هام از درد داشتن می ترکیدن ولی این سری ورم ندارم و سینه هام هم هی یه درد ملایم داره در کل شرایطم بهتر از دفعه های قبله
از همین الان شمیم هر کاری که باعث بشه کوچکترین اطمه ایی به آرامشت بزن بزار کنار من همین کار را کردم و الان آرامش بیشتری دارم
2706