2410
2553
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن(icsi)

| مشاهده متن کامل بحث + 609151 بازدید | 19521 پست
دوستان من بین انتخاب امپول وشیاف مرددم

اخه دکتر گفت امپول ولی وقتی گفتم خونمون پله زیادداره برام شیاف نوشت هر 8 ساعت

امروز گفتم یکی رو پیدا کنم بیاد خونه بزنه هربار 15 گفته

شوهرمم میترسه یاد بگیره

حالا شما بگین بنظرتون شیاف خارجی خوبه ؟؟
پیشاپیش شاد باش وشکر گزار چرا که خداوند نه به قدر رویاها بلکه به اندازه ایمان واطمینان توست که میبخشد.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

مامان بهراد و گندم عزیزم من روزای اول که آمپول میزدم خیلی سر درد میگرفتم،ولی روز انتقال از دکتر پرسیدم گفت اگه سرت درد میگیره میتونی استامینوفن بدون کدیئن بخوری،منم میخواستم به جای آمپول شیاف استفاده کنم ولی دکتر اجازه نداد،گفتش آمپول تاثیرش خیلی بیشتره.برای منم میاد خونه میزنه،هر دفعه هم 15میگیره،خیلی گرونه ولی چاره چیههههههههه

عزیزم شما روز چند انتقالی،چه حالتهایی داری؟؟؟؟؟

من امروز روز 5 انتقالم،زیر دلم گهگاهی درد میگیره،امروز هم پای چپم از درد داشت میترکید
2456
سلام من هایپر شدهام شکمم آب آورد 35 سانت بزرگ شده بود تو بیمارستان 3روز بستری شده ام 8 تا سرم آبومین با آمپول سلکسان زدام

2هفته طول کشید تنکی نفس دل درد تهوع معده درد وحشتناکترین روزای رندگیم بودن داغون شدهام دکترم که بیخیال میگفت گبیعی هست 3ملیون اضافی برای همین هایپر خرج شد
تواین مدت اعصاب خوانواده ام داغون شد
اما بد تر ازاین اینه که آرمایش خون که داده ام توش عفونت دیده میشه شبا تب دارم به دکترم گفتم میگه چیزی نیست
من که خیلی داغون شدهام تپش قلب گرفتم ار شدت نگرانی
17 تا هم الان جنین دارن از 37 تخمک 21 تارو توش اسپرم تزریق کردن 17تا جنین شد
"الهی ترانی منقطعا الیک و متمسکا بک ,فاهدنی فی الا مور ...." چسبندگی لوله . یکبار ای وی اف. یک انتقال منفی
ترنم جون مامان شدنت مبارک باشه عزیزم برای ما هم دعا کن منم هایپر از نوع سخیلی بدش

"الهی ترانی منقطعا الیک و متمسکا بک ,فاهدنی فی الا مور ...." چسبندگی لوله . یکبار ای وی اف. یک انتقال منفی
سلام نیلی عزیز
برات آرزوی بهبودی دارم امیدوارم انتقالت موفقیت آمیز انجام بشه که با لبخند به یاد این روزها بیفتی.
نیلی جون کجاتحت درمانی؟
من از چهارم شهریور قراره شروع کنم چند تا آمپول داره؟
در ضمن اگه لطف کنی هزینه ها رو هم بگی ممنون می شم چرا سه میلیون اضافه شد؟
خدایا شکرت که پسرای نازم روز به روز بزرگ و بزرگ تر میشن و من می تونم در کنار شون حس زیبای مادری رو تجربه کنم
2714
نیلی جون مرسی عزیزم.... ایشاله که زود خوب میشی و زود زود خبر مامان شدنت و می شنویم.
ندا جون تعداد امپولامو برات ای میل کردم.

هزینه هام هم ١/٥ حدودا دارو
پانکچر و انتقال و فریز جنین٢/٥

برات ارزوی موفقیت می کنم.
وای نیلی چه سخت !!!!! من حالتو خوب میفهمم منم هایپر شدم ولی فقط تهوع شدید داشتم و کمی ورم شکم و درد زیر شکم یک هفته طول کشید تا ادم شدم البته من ١١ تا تخمک داشتم که ٤ تاش جنین شد باز تو خیالت راحته که حالا حالاها جنین داری ایشالله با اولین انتقالت مامان میشی عزیزم
راستی کجا تحت درمانی؟انتقالت کیه

ندا جون خوبی؟ تو چه خبرا؟؟ نبینم نگران باشیا با انرژی زیاد جلو برو عزیزم

ترنم جونم مامانی نی نیمون چطوره ؟ رفتی سونوگرافی؟

سمیرا و مامان گندم منتظر خبرهای خوبتون هستیمااااا مواظب نی نی هاتون باشین
مرسی نینا جون

بچه ها کسی انتقال فریز داشته ؟؟
میخواستم ببینم دکترتون نزدیکی شب قبل از انتقال رو تو صیه کرده بهتون ؟؟

من سه شنبه انتقال دارم
پیشاپیش شاد باش وشکر گزار چرا که خداوند نه به قدر رویاها بلکه به اندازه ایمان واطمینان توست که میبخشد.
کتایون جون معمو لا تعداد بالا هایپر میشی ولی نمیشی بگی چند تا

من 30 تا هایپر شدم سرم البومین 9 تا زدم وقرص داستینکس دوتا باهم خوردم خوب شد البته بداز یک هفته
2706