2726
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن(icsi)

| مشاهده متن کامل بحث + 609269 بازدید | 19521 پست
سلام بجه ها من خیلی میشنوم که بعذ از این که جواب میکروشون مثبت شد توی هفته 20 یا 22 بچه رو سقط میکنن. ولی تا حالا دلیلشو نفهمیدم. کسی دلیلشو میدونه؟ من قبلا فکر میکردم که سه ماهو که رد کنی دیگه تقریبا مشکل سقط حل شده ولی الان خیلی نگرانم.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
آخی وقتی با دارو تخمکت خوبه پس حتما باید ج میداد!!!! شوهرت سالمه سالمه خدارو شکر؟
عزیزم این فکرارو نکن، بجاش خدارو شکر کن که این راه ها جلو پامون هست! من تو این سایت دیدم کسایی که مشکل ندارن فقط برا تعیین جنسیت تن به آی وی اف و اینا میدن!
خوش باشید...
ثمین جون نگران نباش توکل کن بخدا من مشکلم بدتر از شماست هم خودم تنبلی دارم هم شوهرم مشکل داره از وقتی فهمیدم شوهرم مشکل داره دیگه دنبال دکتر نرفتم ولی فکر کنم باید میکرو بشم اونم اگه جواب بده!!
خوش باشید...
من 2-3 دوره دارو خوردم و آمپول زدم جواب نگرفتم خواستم آی یو آی کنم که شوهرم رفت آز داد فهمیدم موفولوژیش مشکل داره و واریکوسل داره! پیش دکتر خودم نرفتم دیگه تو اینترنت سرچ کردم دیدم وقتی نرمالش کم باشه آی یو آی و آی وی اف جواب نمیده میکرو فقط!
خوش باشید...
2706