2733
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن(icsi)

| مشاهده متن کامل بحث + 609294 بازدید | 19521 پست

یک شبی مجنون نمازش را شکست
بی وضو در کوچۀ لیلا نشست

عشق آن شب مست مستش کرده بود
فارغ از جام الستش کرده بود

سجده ای زد بر لب درگاه او
پُر زلیلا شد دل پُر آه او

گفت یا رب از چه خوارم کرده ای
بر صلیب عشق دارم کرده ای

جام لیلا را به دستم داده ای
وندر این بازی شکستم داده ای

نشتر عشقش به جانم می زنی
دردم از لیلاست آنم می زنی

خسته ام زین عشق، دل خونم مکن
من که مجنونم تو مجنونم مکن

مرد این بازیچه دیگر نیستم
این تو لیلای تو من نیستم

گفت: ای دیوانه لیلایت منم
در رگ پیدا و پنهانت منم

سال ها با جور لیلا ساختی
من کنارت بودم و نشناختی

عشق لیلا در دلت انداختم
صد قمار عشق یک جا باختم

کردمت آوارۀ صحرا نشد
گفتم عاقل می شوی اما نشد

سوختم در حسرت یک یا رَبت
غیر لیلا برنیامد از لبت

روز و شب او را صدا کردی ولی
دیدم امشب با منی گفتم بلی

مطمئن بودم به من سر میزنی
در حریم خانه ام در میزنی

حال این لیلا که خوارت کرده بود
درس عشقش بیقرارت کرده بود

مرد راهش باش تا شاهت کنم
صد چو لیلا کشته در راهت کنم
زمان بندی خدا بی نظیر است، نه هیچگاه دیر نه هیچگاه زود، کمی بردباری می طلبد و ایمان بسیار، اما ارزش انتظار دارد ....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وسکان جونم ایشالله یکشنبه با خبرای خوب میای عزییییییزم
به یادت هستم و برات دعا میکنم.

آواجونم مرسی که گفتی. خیالم راحت شد که شب نباید بمونم.
خدایا شکرت، بالاخره قلب تشکیل شد. دو بار سقط به علت توقف رشد در هفته پنج، مشکل اسپرم شوهرم و سیستم ایمنی خودم، میکرو بیمارستان آبان خانم دکتر رزا مقدم، شکر خدا با اولین انتقال مثبت شد
سلام وسکان جون تو صفحه 218 نوشته بودم اگه لطف کردی و وقت گرفتی بهشون بگو آذر ماه آمده این آزمایشها رو داده حالا میخواد بیاد تهران جوابشون بگیره میخواد آقای دکتر نظرش رو بگه رو جواب آزمایشها .آزمایشهایی که تو ص 218 نوشنه بودم تو بخش ژنتیک وسکان جون میخوام آقای دکتر نظرش رو بگه شاید مشکل داشته باشه 8 اسفند خیلی خوب
تو این لحظه های قشنگ زندگیم جات خیلی خالیه بابایی
2731
سلام به همه دوستای خوبم
خوب بزارین یادم بیاد.....................؟؟؟؟؟؟؟
رزا جونم کجایی ؟ امروز روز چندته ؟ از ندادی هنوز . وای خدایا دلمونو شاد کن . یادت نره وقتی از مثبتت رو گرفتی و از خوشحالی داری گریه میکنی ما رو هم دعا کنی. آمین

افسون جون استرس نداشته باش . و با علائم خودتو درگیر نکن . بخدا توکل که ی +++++++++++++ در انتظارته.

راکسن جونم به امید خدا عمل راحت و خوبی در پیش داشته باشی.. چه شب بخوابی چه نه . از خدا برات سلامتی ارزو میکنم . شک نکن بعد از این جواب میگیری.منتظرم بیای و تعریف کنی . در پناه خدا

وسکان مهربونم تا شنبه دل تو دلم نیست تا صدای قلب جوجوهاتو بشنوی... وایییییییییییییییییی 2 یا 3 تا؟

سحرررر جون و فرزانه جونم خیلیییی مواظب خودتون و نی نی های باشید . ازشون بخواین برای ما هم دعا کنن.

فریها جون حسابی سرگرم کارای عیدتی و ما رو یادت رفته ها....

ندا جون گل پسرات چطورن؟ وایییییییییی خوش بحالت چه احساس خوبی که دوتا پسر داشته باشی خدا براتون حفظشون کنه .

تسنیم جون .... نیلو جون.... اناهیتا جونم .... ندا نیکان عزیزم ...دینا جونم ....امیدوارم خوب باشین و کقشای اهنیتونو دوباره پا کنید. که اینبار به امید خدا هممون مامان بشیم . خدایا ماااااااااااااااااااااااااااااااااااا امسال ازت نی نی میخوایییییییییییییم باید بدی.بایییییییییییید .حالا هم که دیر کردی باید به هممون دوقلو بدی.

مسرلا عزیزم هنوز نتونستی وقت بگیری؟ عزیزم خودتو اذیت نکن حتما ی مصلحتی در کاره .

شایلین جونم کم پیدایی ..حسابی سرت با نی نیت گرمه.... الهی که خدا برات حفظش کنه و صحیح و سالم بدنیا بیاریش.

الی جونم به جمع ما خوش اومدی . راستش من چیزی در مورد سوالت نمیدونم . بچه ها میان و راهنماییت میکنند .

نازنین جون
نگار کوچولوی عزیزم
سمسام جون
و همه دوستای خوبم که اسمشونو حضور ذهن نداشتم .

برای همتون دعا میکنم در هر مرحله ای که هستید از خدا براتون سلامتی و شادی میخوام .

خدایا از اینکه مرا در حد ایوب پیامبر بحساب می آوری سپاسگذارم.
کاشکی بشود دریــــــا دل...

صدای گریه ی نوزاد آرام آرام تبدیل می شود به خنده. می فهمم که دوباره دارد چهار دست و پا از پشت سرم می آید. دست نمی برم میان ابرهای بالای سرم و خیالم را پاره پاره نمی کنم. می گذارم بیاید. می آید و آرام آرام از جلویم رد می شود. بلند نمی شوم. دنبالش نمی روم. کم محلی اش می کنم...

http://khattedovom.blogfa.com/post/29
رَبِّ لَا تَـــــذَرْنِی فَـــــرْدًا وَأَنـــــتَ خَیْــرُ الْوَارِثِیــــــنَ...وبلاگ کوچک نقلی ام را آب و جارو کرده ام، قدمتان به روی چشم.
هاتسان جونم ماشالله ترکوندی ها! آفرین به این حافظه! عاشقتم:-*
مرسی از دعای خوبت عزییییییزم.
تو کی میری هیسترو؟
خدایا شکرت، بالاخره قلب تشکیل شد. دو بار سقط به علت توقف رشد در هفته پنج، مشکل اسپرم شوهرم و سیستم ایمنی خودم، میکرو بیمارستان آبان خانم دکتر رزا مقدم، شکر خدا با اولین انتقال مثبت شد
سلام
هاتسان جون ممنونم که به یادم بودی عزیزم من فردا آز دارم و اصلا اصلا امید ندارم امروز روز ١٣ انتقالمه اگه یه درصد مثبت شدم مطمئن باش از ته قلبم برات دعا می کنم
بچه ها من دیگه فریز هم ندارم بعد از انتقال اولیم که منفی شد همه مدل آز دادم که اینبار جنین هام هدر نرن آخه همشون با کیفیت بودن اگه واقعا منفی بشم دیگه نمی دونم چی کار کنم
ممنونم از شب رویا که بازم وقت دلتنگی به دادم میرسه
2738
رزا جونم سلام عزیزم اصلا نگران نباش گلم حتما حتما مامانی، ما همه خدا را داریم، خدا خودش میبینه که چقدر تلاش کردیم و زحمت کشیدیم و انتظار،مطمئن باش دست رد به سینمون نمیزنه، فقط زیاد ما را توی انتظار نذار و بیا خبر خوب را زود بده،عزیزم من امروز و فردا مخصوصت دعا می خونم،تو هم منو دعا کن، امروز روز 8 انتقالم.
هاتسان جان ممنون که به یادمی.
بوس یه همه دوستان
زمان بندی خدا بی نظیر است، نه هیچگاه دیر نه هیچگاه زود، کمی بردباری می طلبد و ایمان بسیار، اما ارزش انتظار دارد ....
من دوروزه سرماخوردمممم
هری لیموشیرین وپرتقال وشلغم ومایعات میخورم بی فایدست ابریزش دیونم کرده
پیشاپیش شاد باش وشکر گزار چرا که خداوند نه به قدر رویاها بلکه به اندازه ایمان واطمینان توست که میبخشد.
افسون جون ممنونم ازت ایشالله که خدا به دل پاکت نگاه می کنه و مامان میشی ،مطمئن باش دعات می کنم جمعه ختم خوندن حدسی کسا دارم حتما حتما اسم شما رو هم می گم ، من دو بار iui کردم و این دومین میکروم هست خیلی سختی کشیدم ولی نتیجه اش رو ندیدم
سحر جونم ایشالله زودتر خوب میشی سعی کن خیلی استراحت کنی
هاتسان جون راستی دکتر برای چی بهت گفت هیسترو کن؟ چون فقط یه بار منفی شده بودی؟ قبلا عکس رنگی انداختی؟
رزا جونم اصلا نا امید نباش . با تمام وجودت همه چیزو بسپار بخدا .صلاح هممونو بهتر میدونه . الهی که دلت فردا شاد بشه عزیزم و یاد حرفم بیفتی که گفتم ما رو فراموش نکنی؟؟؟ امشب قول میدم مثل افسون جون برات ختم ایت الکرسی بردارم . توکل بخدا
2 سال پیش عکس رنگی گرفتم و لوله هام باز بودند و لاپرا هم شدم . اما بعد انتقال ماه پیشم دکتر نظر داد به هیسترو . اخه 4 جنین گرید a برام انتقال داد و گفت رحمت هم اماده ست .ا ما منفی گرفتم. الان هم منتظرم که پری بیاد ک بعدش برم برای عمل
خدایا از اینکه مرا در حد ایوب پیامبر بحساب می آوری سپاسگذارم.
مرسی هاتسان عزیزم ممنونم از لطفت مطمئن باش چه مثبت چه منفی بشم همیشه بین دعا های من هستید ، مرسی از جوابت چون منم دفعه پیش ٤ تا جنین با گرید a انتقال دادم ایندفعه هم سه تا که اونا هم عالی بودن و تازه سرم ivig هم زدم اگه نشه شاید منم باید هیسترو بشم
ایشالله که عملت خوب پیش بره و هیچی نباشه
سلام دوستای خوبم
یادتون باشه بعد از منفی شدن میکرو ، گفتم این ماه پیاز درمانی کنم شاید اثر داشته باشه
دیروز روز 18 پری بود و رفتم سونوگرافی ، گفت تخمدان راست که هیچ تخمکی نیست ولی بعد از کلی گشتن گفت یه فولیکول 14 تو تخمدان چپ میبینم ، میگفت برای روز 18 کوچیکه ولی شاید این هم یه شانس باشه
حالا ببینیم خدا چی میخواد
و دورادور برای همتون دعا میکنم اگه لایق باشیم...
2706