2737
2734
عنوان

خانم هایی که ریزش مو دارن بیان!(2)

| مشاهده متن کامل بحث + 1649939 بازدید | 28493 پست
رستگار جون خورذن ویتامین b6 ضرر نداره کلا ویتامین های گروه b حلال در ابند و اگر با یه لیوان آب بخوری هیج ضرری نداره
هیچ دکتری نمی تونه راه حل قطعی برای درمان ریزش مو بده هم من این تجربه را دارم هم بچه هایی که اینجا هستن
به نظرم آزمایش های ضروری همون دی و تیروئید و آزمایش هورمون ها هست
خودت بهتر از هر کسی می فهمی که چی برات خوبه چی بذ شایذ یه کم طول بکشه ولی با سعی و خطا رو روش های اینجا بالاخره دستت میاد.
من جات باشم حتما یه دوره ریجن دایت را شروع می کنم
البته اگه بچه شیر نمی ی
خدا جونم مطمئنم با کمک تو به زودی به همه آرزوهام میرسم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
سلام ممنون لیا جان انشالله منم وزنم کم بشه همسرم اصلا دوست نداره
سیب جان منم مشکل تو رو داشتم دو سال دارو خوردم موهام خوب شده بود ولی به محض قطع داروهام شرایط خیلی بد شد کلی از موهام ریختن و بدتر از قبل شدم به نظرم برو طب سنتی از اونا مشاوره بخواه و داروهای گیاهی استفاده کن
نسیم جان شما چون ریزش داری بهتره بیشتر از ماسک ها استفاده کنی و کمتر از روغنا استفاده کنی مخصوصا ماسک چای سبز و پیاز و فلفل خیلی خوبن زیاد هم موهاتو ماسازنده و اروم وقتی زدی با دست یکم فشار بده خودش جذب میشه هفته ای 1 بار بیشتر روغن نزن وقتی زدی هم زیاد ماساژنده چون منم با روغن و ماساژ کلی مو هام میریخت اما ماسکها خوبن
دکترم گفت که چون اوخر شیردهیه فهعلا زینک و ویتامین سی و آمپول د بزن.بعد بیا قرص هورمونی بنویسم.ولی خودشم گفت درمانش صد در صد نیست.و پروسه بسیار طولانیه.دوستام هم که کلا پشیمونم کردن.در توان خودم هم نمیبینم که قرص هورمونی بخورم.
شما دکتر طب سنتی خوب میشناسین؟با داروی گیاهی در میزان هورمون میشه تغییری ایجاد کرد؟
2738
دکترم گفت که چون اوخر شیردهیه فهعلا زینک و ویتامین سی و آمپول د بزن.بعد بیا قرص هورمونی بنویسم.ولی خودشم گفت درمانش صد در صد نیست.و پروسه بسیار طولانیه.دوستام هم که کلا پشیمونم کردن.در توان خودم هم نمیبینم که قرص هورمونی بخورم.
شما دکتر طب سنتی خوب میشناسین؟با داروی گیاهی در میزان هورمون میشه تغییری ایجاد کرد؟
رستگار جان من هم حنا ۳ بار زدم وحشتناک ریزش داشتم گذاشتمش کنار هر موقع ریزشم قطع شد دوباره استفاده کنم ...روغن هم که می زنم بازم ریزش دارم ولی به نظرم برای رویش خیلی خوبه مخصوصا اون قسمت های که خیلی خالی شده بود ... الان می خوام از ماسک ی استفاده کنم که بهار جان لطف کردند (واقعا خیلی ممنون بهار جان برای وقتی که گذاشتید و منو راهنمایی کردید :) )‌منو راهنمایی کردن
از زندگی اموختم: هرانچه که رها کردم بسویم شتافت و هرانچه که بسویش شتافتم از من گریخت.
حتما دوست خوبم .... ریزش مو خیلی استرس آور :( امیدوارم خدا کمکم کنه و این ریزش موهامون برطرف بشه :)
از زندگی اموختم: هرانچه که رها کردم بسویم شتافت و هرانچه که بسویش شتافتم از من گریخت.
خانمها خواهش می کنم کمک کنین
ریزش موهام خیلی شدید شده می خوام قرص بگیرم
به نظر شما سیستین b6بهتره یا ریجن دایت ؟؟
توروخدا کمکم کنین همه موهام داره میرزه
من یک دخترم........نگاه به بدن ظریفم نکن ،، اراده کنم تمام هویت مردانه ات را به آتش میکشم. ....
خانمها خواهش می کنم کمک کنین
ریزش موهام خیلی شدید شده می خوام قرص بگیرم
به نظر شما سیستین b6بهتره یا ریجن دایت ؟؟
توروخدا کمکم کنین همه موهام داره میرزه
من یک دخترم........نگاه به بدن ظریفم نکن ،، اراده کنم تمام هویت مردانه ات را به آتش میکشم. ....
2706