2737
2734
عنوان

خانم هایی که ریزش مو دارن بیان!(2)

| مشاهده متن کامل بحث + 1650006 بازدید | 28493 پست
بچه ها سلاااااام قربون شما که تجربیاتتونو میذارید تو این وبلاگ چن روزیه شروع کردم از روشهای شما استفاده میکنم استرسمو کم کردم چای سبز و نعنا روری دو لیوان می خورم روزی یه فنجون رازیانه ظهر و شب هم 15 دقیقه موهامو آروم ماساژ میدم بچه ها دفعه پیش من حنا و جفت و روغن زیتون گذاشتم ریزش موهام خیلی کم شد امروزم روغن زیتونو روغن بادوم تلخ رو کمی روی آب جوش گرم کردم.خیلی کم یعنی ولرم شد بهد باهاش آروم ماساژ دادم یه ربع بعد 25 دقیقه هم شستم.ولی خیلی کم استفاده کردم موهامو خیلی چرب نکردم چون اینجوری باید خیلی میشستم منم میترسم از این کار باید بگم نتیجش خوب بود ریزشم خیلی کم شده بود. آخه من موهم سست ترین موییه که دیدم باور کنید . یهنی ممکنه ریزش موهای من با این روشا کم بشه؟! این دوبار که خیلی خوب بوده یعنی ممکنه بازم خوب باشه؟! آخه چند تا لوسیون من عوض کردم حتی لوسیونها هم ریزش موهای منو بیشتر میکنن.ولی این روشها خدا کنه برای همه ما خوب باشه.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بچه ها بالاخره بعد چند ماه فردا وقت دارم از دکتر طب سنتی خیلی هیحان دارم.دارم با کلی انرژی مثبت میرم تو رو خدا دعام کنید بعد 8 سال این دکتر اون دکتر رفتن بالاخره این روش بشه دوای دردم می گن دعا از زبون کس دیگه زودتر به آدم میرسه بعد دکتر میام می گم چیا گفت
خدایا خودت مواظب عزیزام باش...
jaft va kondoosh ----------------------- امروز روغن زیتون و کندش زدم رونو گرم کردم اونم با یه ایده باحال موهام خیلی نرم و خوش حالت شده Mazi جون هیچی بهتر از روش های طبیعی نیست فقط یکم زمان بره ولی ارزششو داره ادامه بده گلم setareh ایشااله گلممم
اگه به مد و فشن و آرایشگری علاقه داری به تک رژ سر بزن http://www.tak-roj.ir
2728
ممنونم یاسی جان.ان شاا... . ستاره جان حتما برات دعا میکنم.امیدوارم همه مورد لطف خدا باشیم و خدا به همه کمک کنه خصوصا شما ﺳﻼﻡ . ﺍﻣﺸﺐ ﺗﻼﻭﺕ ﺁﻳﻪ 29 ﻭ 30 ﺳﻮﺭﻩ ﻓﺎﻃﺮ ﺑﺎﻋﺚ ﻧﺰﻭﻝ ﺑﺮﻛته ﺑِﺴﻢِ ﺍﻟﻠّﻪِ ﺍﻟﺮَّﺣﻤﻦِ ﺍﻟﺮَّﺣِﻴﻢ ﺇِﻥَّ ﺍﻟَّﺬِﯾﻦَ ﯾَﺘْﻠُﻮﻥَ ﮐِﺘَﺎﺏَ ﺍﻟﻠَّﻪِ ﻭَﺃَﻗَﺎﻣُﻮﺍ ﺍﻟﺼَّﻼﺓَ ﻭَﺃَﻧْﻔَﻘُﻮﺍ ﻣِﻤَّﺎ ﺭَﺯَﻗْﻨَﺎﻫُﻢْ ﺳِﺮًّﺍ ﻭَﻋَﻼﻧِﯿَﺔً ﯾَﺮْﺟُﻮﻥَ ﺗِﺠَﺎﺭَﺓً ﻟَﻦْ ﺗَﺒُﻮﺭَ ﴿٢٩﴾ ﻟِﯿُﻮَﻓِّﯿَﻬُﻢْ ﺃُﺟُﻮﺭَﻫُﻢْ ﻭَﯾَﺰِﯾﺪَﻫُﻢْ ﻣِﻦْ ﻓَﻀْﻠِﻪِ ﺇِﻧَّﻪُ ﻏَﻔُﻮﺭٌ ﺷَﮑُﻮﺭٌ ‏( ۳۰‏) ... ﺳُﺒﺤﺎﻥَ ﺍﻟﻠﻪ ﻳﺎ ﻓﺎﺭِﺝَ ﺍﻟﻬَﻢّ ﻭَ ﻳﺎ ﮐﺎﺷِﻒَ ﺍﻟﻐَﻢّ ﻓَﺮِّﺝ ﻫَـﻤّﯽ ﻭَ ﻳَﺴّﺮ ﺍَﻣﺮﯼ ﻭَ ﺍﺭﺣِﻢ ﺿَﻌﻔﯽ ﻭَ ﻗِﻠَـّﺔَ ﺣﻴﻠَﺘﯽ ﻭَ ﺍﺭﺯُﻗﻨﯽ ﺣَﻴﺚَ ﻻ ﺍَﺣﺘَﺴِﺐ ﻳﺎ ﺭَﺏَّ ﺍﻟﻌﺎﻟَﻤﻴﻦ ﺣﻀﺮﺕ ﻣﺤﻤﺪ ‏( ﺹ‏) ﻓﺮﻣﻮﺩﻧﺪ ﻫﺮ ﮐﺴﯽ ﺍﯾﻦ ﺩﻋﺎ ﺭﺍ ﺑﯿﻦ ﻣﺮﺩﻡ ﭘﺨﺶ ﮐﻨﺪ ﮔﺮﻓﺘﺎﺭﯾﻬﺎﯾﺶ ﺣﻞ ﺷﻮﺩ (!)
2738
دوستای گلم افرادی که ژل طبیعی آلوئه ورا رو به موهاشون زدند لطفا کمک کنن دوستان ژل آلوئه ورا رو به گفته یاسی جون از برگ طبیعیش رنده کردیم ولی مثل سفیده تخم مرغ که کلا قابل جدا شدن نیست و یه ماده یه تیکه است همونجوری بود لزج و بکدست با سیر که قاطی کردیم اصلا نمیشد یه بخشیش رو تیکه تیکه روی فرق سر گذاشت مجبور شدم کل مواد رو یه دفعه بریزم روی سر خواهرم و اون هم مثل شامپو ماساژ بده و بعد از یک ساعت شست. آیا شما هم همینطوری استفاده می کنید یا اینکه ژلش قابل تفکیکه و میشه جدا جدا به فرق سر مالید؟
آرشیدای عزیزم.کمترین آرزویم این است که با چشمان مهربانت هرگز نامهربانی های روزگار را نبینی
سلام بچه ها من رفتم.کتایون عزیزم خاک بر سرش کنن شیر بیگی بود یه زن فوق العاده مزخرف و بیشعور بی شخصیتی بوو عوضی کلی گریم انداخت برگشتع می گه همین یه ذره موتم بایو نگه داریم
خدایا خودت مواظب عزیزام باش...
ستاره جون شما به صحبت های ایشون اهمیت نده. به درخت بامبو توجه کن با انرژی مثبت خواهر من 8 ساله ریزش مو داره و کف سرش کلا پیداست کلی هم محلول فرانسوی به موهاش زده بدتر شده که بهتر نشده. الان تقریبا 1ماه و 10 روزه داره از نسخه های بچه های اینجا استفاده میکنه (20مرداد شروع کرده) دو بار در هفته سیر و پیاز میزنه دوبار حنا بقیه اش هم با تنوع روغن و ... جمعه سرش رو نگاه میکردم موهای ریز ریز درآورده بود زیاد نبود با فاصله بود اما رویش موی دو میلیمتری رو خودم دیدم. شما ماشالله از عکست پیداست موهای خوبی داری با همین ماسک ها تقویتش کن. انشالله جواب میگیری
آرشیدای عزیزم.کمترین آرزویم این است که با چشمان مهربانت هرگز نامهربانی های روزگار را نبینی
یاسی جون منتظر جواب در مورد نحوه درست ژل آلوئه ورا هستم. چکار کنیم که یه تیکه (مثل سفیده تخم مرغ) نباشه. ممنون
2706