2726
عنوان

خانم هایی که ریزش مو دارن بیان!(2)

| مشاهده متن کامل بحث + 1648199 بازدید | 28493 پست
خانمی من به صورت چرخشی،حنا و مخلفاتش + نخود و زرده تخم مرغ+ گل سر شور و سدر + روغن زیتون + خردل و.زرده + تخم شنبلیله میزارم هر سری یکیشون میزارم
خدا جونم بخاطر همه چی ازت ممنونم ، من با فکر تو آرومم....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بانوی خوش اقبال و ارغوان و یاسی جون از همتون ممنونم.از مهر پارسال این کیست هچنان هستش. البته 4 سانت بود شد 2 سانت. اما نمیدونم چیکار کنم بدون قرص ضد بارداری خوب بشه. چند وقت دمکرده نعنا خوردم هر شب با روغن کنجد ماساژ دادم
زندگی دقیقا به ما آن چیزی را میدهد که به دنبالش هستیم
2728
بانو جوون نخود اب و زود جزب میکنه سعی کن نخود با زه یکم اب قاطی کنی چون سفت میشه یکیم ابکی باشه بهتر میتونی بزنی من همینجوری میزنم بعدم با دستمال سرمو میبندم هی نریزه . برای موهای خشک 3 با در هفته با روغن زیتون یا کنجد ماساژ بدین ( 2 ساعت بزار اگه ریزش نداری 4 ساعت بعد حمام برو ) میشه مثل ابریشم . مخصوصا زیتون شامپو هم خیلی مهمه شامپو بچه بزن یا شامپو روزانه کندش هم تو زده تخم مرغ هم روغن زده و هم روغن زیتون رو روی بخار اب بزاری کندش رو بریزی داخلش و زیر کتری یا هر ظرفی رو گذاشتی وقتی اب توش قول قول کرد کم کنی تا 1 ساعت بزاری حباب ته ظرف یعنی داره جوش میخوره
اگه به مد و فشن و آرایشگری علاقه داری به تک رژ سر بزن http://www.tak-roj.ir
وای یاسی عاشق این راه حلهاتم. همیشه شاد باشی و سلامت...
من امروز تو استراحت بودم. فردا میرم سراغ پیاز و سیر
بهترین راه تغییر عادات، تمرکز با تمام انرژی بر روی عادت جدید است.
پس:من متکی به نفس و پر غرورم.
کتایون جان نه تنها جلوگیری میکنه بلکه موهای سفید رو هم سیاه میکنه. البته در دراز مدت جواب میده. یک الی یک و نیم سال هر روز باید استفاده کنی. اینو دکتر کردافشاری تو برنامه صبحی دیگر که از شبکه آموزش پخش میشه گفت. خودم شنیدم
بهترین راه تغییر عادات، تمرکز با تمام انرژی بر روی عادت جدید است.
پس:من متکی به نفس و پر غرورم.
2706