2737
2734
عنوان

خانم هایی که ریزش مو دارن بیان!(2)

| مشاهده متن کامل بحث + 1649585 بازدید | 28493 پست
کامرون جون خوب 9سال عالیه دیگه .تا 9سال دیگه هم درمان قطعیه ریزش مو کشف میشه .من از خدامه درمان گیاهی جواب بده برام ولی من الان 2ساله که کف سرم معلومه رویش ندارم میترسم .میشه بگی چند سال با ریزش مو درگیر بودی؟ ؟بعد که درمان گیاهیو شروع کردی چند وقت طول کشید دربیاد؟

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
وای کامرون جونی زدی به هدف همه این موارد که گفتی رو یه ماهه اخیر استفاده کردم شامپو نوپریت گرفتم و لوسیون اویدرم ماسک خردل و سیر هم دو سه باریه گزاشتم منم احساس کردم ممکنه از شامپو یا لوسینم باشه چون خیلی پوسته پوسته میشه سرم وقتی می خاره
سلام گیسو کمندای ناز من چند روز پیش رفتم گل سرشور خریدم.از آقاهه پرسیدم معمولا چجوری استفاده می کنن ازش؟گفت بسته به حجم موهات یخورده بریز تو جوراب نازک و بعد بزار تو ظرفی که آب داره ، شب تا صبح بزار بمونه بعد آروم در بیار محکم فشار بده ، هر چی از جوراب در اومد رو بزن به موهات و تفالشو بنداز دور............ دیروز صبح موقع سرکار رفتن از صبح تا شب گذاشتم تو آب ،عصر که اومدم خونه بعد از فشردن جوراب خیس خورده و در اومدن گل سرشور ، به توصیه یاسی جون یه مقدار بهش سدر اضافه کردم و زدم سرم و نایلون کشیدم حتی شب باهاش خوابیدم خخخخ ، امروز صبح پاشدم رفتم حموم خیلییییییییییییییییییییییییی عالی بود اصلا تو حموم ریزش نداشتم،نهایتا 20،25 تا
خدا جونم بخاطر همه چی ازت ممنونم ، من با فکر تو آرومم....
سلام دوستان ...اول از همه عاجزانهههههه خواهش میکنم منو به خوندن صفحه های قبل پاس ندید که صفحه های اول رو خوندم ...مشکلم اینجاست که هزارروش توش نوشته که من نمیدونم کدوم رو باید استفاده کنم ...یک شرح حال کلی میدم ممنون میشم منو راهنمایی کنید

من 32 سالمه از نوجوانی ریزش مو داشتم ولی نه خیلییییز...بعد زایمانم
ریزش موم شروع شد و در 1.5 سال اخیر شدت پیدا کرد و در دوماه اخیر افتضاحححححححححح شده ..حجم موهام بقدری کم شده که وقتیموهامو میبندم بالاتره از یک جاییش کف سرم بیرون میزنه ..دکترهم هیچ فایده نداشت ...چند دوره اکوفن و سیستین ب 6 و انا کپ خوردم بی تاثیر بود
تنبلی تخمدان دارم و حدود 2 ساله مداومممم دارم قرص سیپروترون مصرف میکنم ولی هیچ تاثیری روی ریزش مو نداشته

هفته پیشدکتر غدد رفتم و ازمایش دادم برای تیرویید و اهن و دی و تستسترون ..ظاهرا همه چیز تو رنجه ولینبردم هنوز پیش د کتر ببینه

ولی هورمونهای زنانه و پرولاکتین رو نداده بود بهم

حالا عاجزانههههه خواهش میکنم با این شرن حال بگید من از چه روشی استفاده کنم ....خسته شدم ...افسردگی گرفتم ...تر به خداااااا کمکم کنید
2738
cameron پست ها : 1943 عضویت:1392/6/111393/6/20 - 11:51 عصر کچل باشی بهتره یا هم کچل باشی + عوارض ؟ ببخشیدا خب برو PRP 6 سال و با این روش 4 ماه طول کشید (0) کچل !!!!!!!!واقعا مرسی !!!!!!!!اینجا جمع شدیم بهم امید بدیم نه اینکه .....
بچه ها سلام
محلول شیمیایی عوارض داره مخصوصا ماینوکسیدیل
ماینوکسیدیل ب قول شیدا فقط فاز ریزش رو متوقف میکنه ولی ب محض قطع ریزش شروع میشه البته زن برادرمن ریزش موداشت ماینوکسیدیل استفاده کرد و قطع کرد مشکلی هم پیش نیومد که من تنها دلیلش رو این میدونم که ریزش موی زن برادرم از داخل نبود یعنی مشکل داخلی نبود ی مرحله ای بود که تموم شد رفت
ولی برای کسی که مشکل داخلی دارن مثل غلبه خلط این ماینوکسدیل که قطع شه عوارض شدیدی داره چون مشکل از درون رفع نشده
اینا ب این معنی نیست که ماینوکسیدیل اگه استفاده شه و قطع شه دیگه امکان رویش مو وجود نخواهد داشت
مو همیشه قابل رویشه
ماده رویش مو طبق نظر بو علی سینا دخان ودودی شکله که در بدن تولید میشه
نمیدونم چطوری همینقدر از نت توتستم سرچ کنم که این دخان برای رویش ب محیط لزج و خشک نیاز داره یعنی متعادل نه سردی بیش از حد نه داغی بیش از حد اینا برداشت منه
در ضمن
یکی از بیماران حاج حسن طالبی توی سایتش نوشته که 17 سال اینطورا ماینوکسیدل و انواع داروی شیمیایی زد ولی بازم موهاش با روش سنتی برگشتن
حرفام ب معنای تائید استفاده از محلول شیمیای و مخصوصا ماینوکسیدل نیست
قطعم منم مخالفم با محلولای شیمیایی چون عوارض داره
حرفم اینه که نباید از رویش موها ناامید باشید حتی یکی مثل من که از محلول شیمیایی استفده کرده و عوارضش رو دیده نباید ناامید شه
ی چیزی در درون ریخته ب هم که روی موها نمود پیدا کرده
من خودم طبع ب شدت سرد و اعصابم باعث ریزشم شده و ی مدت محلول شیمیایی که استفاده کردم
ولی مطمئنم از درون که اصلاح شه وضعیتم دوباره موهام در میان
هیچ وقت ناامید نباشید از رویش موهاتون
این همه موی زائد روی شکم و سینه در میاد
مگه فولیکول مو اونجا وجود داره که مو میزنه بیرون؟
فولیکول ب نظرم مجرای رویش مو هست که همه جای بدن وجود داره و شاید بهش میگن مسام توی طب سنتی
حالا طب مدرن میگه فولیکول
مسام همه جای بدن هست سوراخ ها و منافذ پوستی رو میگن مسام
حالا یکی موی زائد دور سینه اش درمیاد ب خاطر اینه که خلط غالب توی اون بخش از بدنش داره و این مواد و خلط غالب با موی زائد داره خودشو نشون میده و دفع میشه از بدن
ولی الان میگن هورمون
اسامی عوض شده ولی اصل یکیه
مثلا کسی که غلبه صفرا داره توی ازمایش با چربی خون خودشو نشون میده
یا کسی که غلبه سودا داره خودشو با افزایش گلبولای قرمز و غلظت خون نشون میده
خلاصه اینکه ناامید نباششششششششششششد
من ب رویش موهام امید دارم و این اتفاق میفته و باید بیفته
حرفایی که اینجا نوشتم توی نت سرچ کردم و دیدم
امیدوارم توی منابغ قابل اعتماد و معتبری سرچ زده باشم و اینا رو براتون نوشته باشم
بگذار مهربانی ات دریا شود
سلام خانوم های عزیز. یه سوال داشتم، نمی دونم کدومتون میتونید کمکم کنید. من پوست سرم چربه اما ساقه موهام خشک و کم آب. الان نمی دونم نوع موهام چربه و از دستور بچه هایی که موهاشون چربه استفاده کنم یا دستور موهای خشک؟ ممنون میشم هرکسی میدونه کمکم کنه
بانوی خوش اقبال جون منم زدم اما سدر نداشتمم عالیه خیلی مفیده برا تقویت مو اینو خیلی از قدیمیا میگن ---------------- الهام جان ما کسی رو پاس نمیدیم واقعا صفحه اول عالیه چون کلی اطلاعات داخلشه بلاخره هر فرد موهاش و پوست سرش یه ویژگی داره ما هم اونجارو خوندیم که داریم درمان میکنیم دکتر نیستیم تجویز کنیم که خدایی نکرده نتیجه بد بده هر کی میاد اینجا مو میخاد باید صفحه اول رو بخونه از اول باید صبر داشته باشین چون روش گیاهی نیاز به زمان داره عزیزای من بدون صبر هیچ فایده نداره ------------------------------------------ katayoOn جان ناراحت نشوو کامرون جون برای خوبی خودت میگه نه فقط به تو به خیلیا دیدم بچه های دیگه هم گفتن تجاری خوب نیس چون موقتیه ببین وقتی یه زمین خشکه هر چی بذر خوب بریزی عمل نمیاد باشد به زمین برسی تا جوون بگیره سر و مو هم زیمنه باشد با صبر حوصله درمانش کنی روش های تجاری و شیمیایی موقتی عزیزم بهتره از تجربه های همدیگه کمک بگیریم گلم ========================== دیشب رزماری جوشیده درست کردم یعنی همون جوشاندش زدم سرمم ماساژ دام بعد 2 ساعت شستم چون گرمه ترسیدم بزارمش تا صبح --------------------------- خوب خانوم گلاااا من خودم وقتی میبینم موهام در نیومده هنوز میگممم این همه مدت بیچاره موهام سوء تغذیه داشت از اون ور کش مو , تل سر کشیده شد هورمونامم بهم ریخته بود دلیلش ایناس به خودم میگم صبر داشته باش + امید موهات مثل قدیم پر میشه
اگه به مد و فشن و آرایشگری علاقه داری به تک رژ سر بزن http://www.tak-roj.ir
2706