2733
2734
عنوان

خانم هایی که ریزش مو دارن بیان!(2)

| مشاهده متن کامل بحث + 1650158 بازدید | 28493 پست
یاسی جون میشه لیست کارای منو بخونی که مطمئنم شم درست دارم پیش میرم ماسک حنا+بابونه +آملا+قهوه+زرده تخم مرغ:هفته ای یک بار اسپری دم نوش گزنه :هفته ای دو بار قرص ریجن :روزی یه دونه دم نوش رازیانه(چون ریزش موی مردانه دارم):هرشب خوردن تخم کدوی خام:روزی ده عدد کنجد :درهر غذایی که بتونم میریزم راستی من طبع سرد دارم ممنونم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
سلام دوستان عزیز در مورد اصلاح مزاج: یک قاشق سیاهدونه نیم کوب رو با سه قاشق عسل مخلوط کنید و روزانه دو قاشق مراباخوری صبح و شب میل کنید در مورد تخم کتان: برای کسانی عالی است که مطمین باشند کیست تخمدان یا سینه ندارند، متاسفانه تخم کتان رشد کیست رو سریعتر می کنه یاسی جان لطفا طرز تهیه ریمل رو هم به من یاد میدی.
آرشیدای عزیزم.کمترین آرزویم این است که با چشمان مهربانت هرگز نامهربانی های روزگار را نبینی
سلااااااااااااااااااااام به همه دوستان. یاسی خانم سلام. چطوری دکی جون؟ یه چیزی بگم دلتون بسوزه یه لیوان پرررررررررر روغن نارگیل cbc ریخمعجون شنبل که گفته روغن قل ائل رو زد آخه روغن قل میزنه؟ نه میزنه؟ روغنمو گذاشتم رو گازززززززززززز اصلا قل نزد بو دادو دقت کردم داشت دود درمیومد منم ریختمش دور کسایی ک همیگن پیاز بو میده دوستان به بو دادنو و رنگ گرفتن فکر نکنین الان فقط به موثر بودنشون فکر کنید
زندگی دقیقا به ما آن چیزی را میدهد که به دنبالش هستیم
سلام ساحل گیسو کمند هستم در خدمتتون. بفرمایین خخخخخخ متن سخنرانی ساحل در اسفند 93 حین ورور به جشن مهمونییییییییییییییییییی
من روغن نارگیلو گذاشتم رو شعله گاز داغغغغغغ شد بو داد بعد حنا زدم. ایا درسته؟ روغن بمحض داغ شدن بو میده و یه کوچولو دقت کنی دود؟
2706