2737
2739
عنوان

خانم هایی که ریزش مو دارن بیان!(2)

| مشاهده متن کامل بحث + 1650069 بازدید | 28493 پست
شادی خوشگله ,اول درمان کن ,تیروییدتو و بعد ,با حوصله بخون ,ترکیبات پیشنهادی بچه هارو , پست منم ,صفحه قبله بخون , اول ,غصه نخور ,و انرژی مثبت بده درست میشه ,,,, بعد م این روشارو امتحان کن
خدایا راضیم به رضایت .میشه برای سلامتی نی نی م ,یه صلوات بفرستین ,اللهم صل علی محمد و ال محمد
وای یاسی جون تو رو خدا راست میگی؟؟؟؟؟؟ آخه من بهش گفته بودم بعد از 6 هفته روی مو درآوردن حساب کنه. به این زودی یعنی بعد از ده روز جواب داده؟ باورم نمیشه!!!!!! یعنی شما هم وقتی می خواستی نی نی مو دربیاری اینجوری میشد پوست سرت؟
آرشیدای عزیزم.کمترین آرزویم این است که با چشمان مهربانت هرگز نامهربانی های روزگار را نبینی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شادونه مامان آرشیدا اون زمان یه زمان کلیه خیلی از بچه ها سر 2 هفته مو در اوردن میدونی هر نوع پوست یجوره اره نی نی مو پوست سرت یجوریه بقول یکی از بچه ها انگار مورچه زیر پوستشع خو سر کار که چیزی رو سرش نی که جز جز کنه خخخخ تبریک تبریک
اگه به مد و فشن و آرایشگری علاقه داری به تک رژ سر بزن http://www.tak-roj.ir
2728
وای یاسی جون ساحل جون محیا جون کامرون جون و همه دوستای خوبی که راهنمایی کردید و صبورانه پاسخ دادید یک دنیا ازتون ممنونم که شهره جونم داره نی نی مو در میاره مرسی از همتون بووووووووووس
آرشیدای عزیزم.کمترین آرزویم این است که با چشمان مهربانت هرگز نامهربانی های روزگار را نبینی
بچه ها چه معجزه ای کرده این پیاز حالا حتما" باید قرمز باشه؟؟؟؟ ازین پیاز هایی که سفیده نمی شه؟؟؟ بعد این که....من موهام خوبه...شما اینقدر از اثر پیاز گفتین وسوسه شدم....دلم می خواد خیییلی پرتر باشه...حالا بزنم مشکلی پیش نمیاد...؟؟؟یکم می ترسم که امتحان کنم...واسه بوش هم می ترسم... چون هم خودم و مادرم به بو خیییلی حساسیم...
** الهم صل علی محمد و ال محمد**...میشه دعا کنید برام که به حاجتم برسم؟...**الهم صل علی محمد و ال محمد**
بعد یه سوالی.. چون من موقعیتم اورژانسی نیست ..نمی خوام هر روز اینارو استفادهکنم..... می دونید...هدفم اینه که موهام زخیم تر بشه و اگه پر تر هم بشه چه بهتر...ولی الانم پر پشت هست...بیشتر می خوامم طوری مراقبت کنم که واسه آیندههم خوب بمونه...آخه اکثرا" با افزایش سن حجم موهاشون خیییلی کم میشه.... من نمی خوام اونجوری بشم..واسه همین می خوام ازین مواد استفاده کنم..لطفا" اگه نظری دارید بگید...ممنون هفته دوبار قبل حموم به مدت دو ساعت اینو بذارم....مخلوط روغن زیتون و رزماری....بعدش واسه جلو سرم مخلوط زرده تخم مرغ+ابلیمو+روغن زیتون هفته ای دو بار هم سرم رو با مخلوط جوشونده بابونه+چای سبز+جوشونده گزنه ماساژ بدم و به ساقه موم بزنم....اشکالی نداره بعدش حموم نرم...بمونم موم خشک بشه همینجوری؟؟؟ آخه بیشتر از هفته ای دوبار حموم رفتن واقعا" برام مشکله... البته حلیم شنبلیله یا ماسک پیاز هم دوست دارم امتحان کنم..ولی وقت نمیشه......در حد ماهی یه بار بذارم چطوره؟؟ تاثیر مذاره؟...یا ماهی دوبار
** الهم صل علی محمد و ال محمد**...میشه دعا کنید برام که به حاجتم برسم؟...**الهم صل علی محمد و ال محمد**
2738
سلام خدمت همه دوستان من دچار ریزش سکه ای شده بودم دو تا کار کردم و نتیجه داده موهام کاملا در اومده بعضی قسمتها هم که دو هفته پیش ریخته بودن کرکی در اومدن پوست سبز گردو رو رنده کنید آبش رو بگیرید هفته ای سه بار بزنید به قسمتهایی که ریختن عالیییییههههههههههه دوم آب پیاز قرمز بزنید به قسمتهای فاقد مو معجزه میکنه
محیا جان خواهر من پیاز سفید میزنه چون پیاز قرمز پیدا نکرده ظاهرا الان فصلش نیست اگه اشتباه نکنم برای ضخامت ساقه مو فکر کنم باید ماسک حنا استفاده کنی. خانوم دکتر زهرا عباسی 10 سال پیش به خواهرم گفت به سرت هفته ای یکبار حنا بزن خواهرم توجه نکرد الان به توصیه خانم دکتر یاسی جون سه دفعه است حنا گذاشته
ممنون شادونه جان..... می دونی یه جورایی می خوام پیشگیری کنم..از قددیم گفتن پیشگیری بهتر از درمان است اکثرمون وقتی دچار مشکلی میشیم تازه یاد این میفتیم که باید مراقبت بیشتری می کردیم.... من گفتم از الان به فکر باشم
من مامانم چند وقت پیشا پیازز قرمز گرفته بود....الان ولی اینایی که گرفته سفیدن... راستش حال ندارم برم بگردم قرمز پیدا کنم توی این هوای جهنمی...... اگه سفیدش هم جواب داد پس سفسد بزنم...پیاز پیازه دیگه
بچه ها میشه این لینک رو ببینین؟ من سعی کردم به لیمو که این پست رو گذاشته پیغام بدم ولی نشد. کسی میدونه تو اون عکسی که لیمو از سما گذاشته این خانم از چه درمانی استفاده میکرده؟
http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=467878&PageNumber=1

بهترین راه تغییر عادات، تمرکز با تمام انرژی بر روی عادت جدید است.
پس:من متکی به نفس و پر غرورم.
2706