2737
2739
عنوان

خانم هایی که ریزش مو دارن بیان!(2)

| مشاهده متن کامل بحث + 1649933 بازدید | 28493 پست
خانوما خواهش می کنم راهنماییم کنید . می خوام برم حنا بخرم .چی بخرم بی رنگ ؟طبیعی ؟ موهام خرماییه .حنا بزنم روش چه رنگی میشه ؟نارنجی نمیشه ؟چون یک ماه دیگه عروسی دعوت دارم . ممنونم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کتایون‏ ‏جان‏ ‏ موهای‏ ‏منم‏ ‏خرمایی‏ ‏روشن‏ ‏بود.الان‏ ‏هاله‏ ‏های‏ ‏شرابی‏ ‏داره.بنظر‏ ‏خودم‏ ‏ک‏ ‏خیلی‏ ‏قشنگه.البته‏ ‏سلیقه‏ ‏ها‏ ‏باهم‏ ‏فرق‏ ‏دارن. حنا‏ ‏رو‏ ‏با‏ ‏روغن‏ها‏ ‏بزن.تخم‏ ‏مرغ‏ ‏و‏ ‏روغن‏ ‏زیتون‏ ‏و‏ ‏آبلیمو‏ ‏و‏ ‏ماست.
2731
حنا‏ ‏طبیعی‏ ‏بگیر‏ ‏بی‏ ‏رنگا‏ ‏بی‏ ‏فایدن اون‏ ‏قهوه‏ ‏های‏ ‏غیرخوراکی‏ ‏خیلی‏ ‏بدن‏ ‏ب‏ ‏هرچیزی‏ ‏شبیهن‏ ‏جز‏ ‏قهوه. قهوه‏ ‏ترک‏ ‏بهتره.
2738
سلام میشه راهنماییم کنید؟ دوستان عزیزم یه سوال قرص ریجن خوبه؟ واقعا تاثیر داره؟ تو بارداری هم میشه ازش استفاده کرد؟ راستا مامی انا از راهنماییت ممنونم نمیدونم حنا رو با چی ترکیب کنم خوبه و یا ترکیب کدوم روغنا واقعا کارسازه؟
امروز کائنات همه چیز را برای من بهتر از دیروز می سازد
رنگین کمان جون بله ریجن عالیههههههههههه .ریزش منو سر یک ماه استفاده از 50 60 70 به 10 تا رسوند .ولی متاسفانه تا قطعش کردم یعنی بعد 2ماه دوباره ریزشم شروع شد .امروز دوباره رفتم ریجن خریدم .ولی فکر کنم برای بارداری ضرر داره .از دکترت حتما بپرس
پگاه جون اینو بذارم رو سرم خوبه چون دوست دارم رنگشم قشنگ بشه ؟ ... Arezoo پست ها : 6عضویت:1392/8/15 1392/8/15 - 11:25 عصر موهام عالی شده موهام رنگ سیا داشت ... با این ترکیب که زدم موهام قهوایی تقریبا روشن شده... همه میگن عالی شده موهات فکر میکنم این ترکیب واسه موهای خرمایی و قهوایی تیره بهتر جواب بده... 12 قاشق حنا + 6 قاشق قهوه پودر شده + 5 قاشق پودر چایی سیاه + دو لیوان بابونه ی دم کشیده و خنک شده و البته غلیظ + 3 قاشق قهوه ی دم کشیده + سرکه ( دو تا قاشق) حنا و قهوه و دم کشیده ی قهوه و چایی رو تو پیرکس ( هر ظرف غیر از فلز) با هم مخلوط کردم بعد بابونه رو بهش اضافه کردم بعدش هم آب داغ رو کم کم اضاف کردم تا خمیری بشه بعدش گذاشتم 1 ساعت بمونه بعدش هم سرکه رو اضافه کردم .... روی سرم هم 4 ساعت گذاشتم بمونه... بیبشتر میموند بهتر میشد ( روی سرم هم با روسری و حوله بستم تا گرم بمونه) من الان راضیم موهام خیلی نرم و لطیف و حالت پذیر شده
یا این یکی ؟ sofiya پست ها : 12844عضویت:1390/2/19 1393/2/28 - 11:05 عصر سلام با اجازتون منم از تجربه ی خودم میگم ترکیبات: حنا+قهوه ی مخصوص موی سر+بابونه+آویشن+سدر+مورد+ آب پیاز+زرده تخم مرغ +روغن زیتون( قبلا سیر بهش اضافه کرده بودم حسابی عصارش دراومده بود) همه ی این موادو باهم مخلوط میکنم 3 ساعتی رو موهام میمونه بعد میشورم کافیه شامپو رو با آب مخلوط کنید بریزین رو سرتون اینجوری راحت تر شسته میشه البته من نه برای رنگ کردن مو بلکه فقط برای تقویت و جلوگیری از ربزش موهام استفاده کردم که عالی بود رنگ موهای خودم خرمایی اینم که میذاشتم یکمی روشنتر شد البته اینم بگم من قهوه رو دم نمیکردم این دفعه دم میکنم بعد مخلوط میکنم ببینم چی درمیاد مقدار بابونمم زیاد نبود و کلا موادو به صورت خشک باهم ترکیب میکردم با زرده تخم مرغ و آب پیاز (0)
2706