2726
عنوان

خانم هایی که ریزش مو دارن بیان!(2)

| مشاهده متن کامل بحث + 1648797 بازدید | 28493 پست
جدیدا احساس می کنم که موهام کم شده
گروه خونی aمثبت هست هیچ دارویی مصرف نمی کنم و بیماری خاصی ندارم و موهای خشکی دارم
باید الن چه کار کنم
" در هیاهوی زندگی دریافتم چه دویدنهایی که فقط پاهایم را از من گرفت در حالی که گویی ایستاده بودم ، چه غصه هایی که باعث سپیدی مویم شد در حالی که غصه ی کودکانه ای بیش نبود ، دریافتم کسی هست که اگر بخواهد میشود و اگر نه نمیشود ، به همین سادگی..... کاش نه می دویدم و نه غصه می خوردم فقط او را می خواندم... "

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نسیم جان ریزش مو علتهای مختلفی داره و هیچوقت بدون دلیل مو نمیریزه..فکر میکنم باید مثل ما اول آزمایش بدی و ببینی کمبودی داری تو بدنت یا نه..کمبود ویتامین یا هر چیزی در بدن صرفا ایجاد بیماری نمیکنه..ریزش مو ممکنه هورمونی یا ارثی هم باشه..بعضی از مدل های ریزش مو مقطعی هست مثلا بعد از رژیم غذائی یا در اثر یک حادثه بد به وجود میاد
خلاصه اولین قدم آزمایش هست که نشون میده علت رو

می شه بگی چه ازمایشی باید انجام بدم

" در هیاهوی زندگی دریافتم چه دویدنهایی که فقط پاهایم را از من گرفت در حالی که گویی ایستاده بودم ، چه غصه هایی که باعث سپیدی مویم شد در حالی که غصه ی کودکانه ای بیش نبود ، دریافتم کسی هست که اگر بخواهد میشود و اگر نه نمیشود ، به همین سادگی..... کاش نه می دویدم و نه غصه می خوردم فقط او را می خواندم... "
2728
حالم خیلی بده.موهای من کمتر از اینه که با حنا و ... خوب بشه
این 30 ماهی هم که شیر دادم واقعا کچلم کرده
آخه من چیکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
تنها امیدم کاشت مو هست.اونم نمی دونم جواب بده یا نه
چون پشت موهام هم زیاد پرپشت نیست و جنس موهام خیلی نازکه
الان تو اینترنت عکس دو تا زنو دیدم که کاملا طاس بودن.می ترسم مثل اونا شم
بچه ها من تهران نیستم.هر کی دکتر خوب برا کاشت می شناسه بهم بگه
به هر کسی نمیشه اطمینان کرد.اگه یه بار دکتر کاشت خوب نباشه دیگه هیچ کاریش نمیشه کرد.موهای ناحیه دهنده تموم میشه
به خدا موهای منو ببینین می فهمین که اصلا ریزش ندارین
الان مرکز سرم کاملا خالیه.حتی پوش هم که می دم باز کف سرم معلومه
کم پشتی هم همه جای سرم منتشره
2706