نی نی سایت > تبادل نظر > متفرقه > عمومي > خانم هايي که ريزش مو دارن بيان!(2)

موضوع: خانم هايي که ريزش مو دارن بيان!(2) + اظهار نظر

صفحه 983 از 1155 اول قبلی  978   979   980   981   982   983   984   985   986   987   988  بعدی آخر صفحه
کاربران حاضر: 0 کاربر و 2 مهمان
مهگل.67 پست ها : 695عضویت:1392/4/15
1392/12/22 - 8:16 عصر
لیا جون ریزشت طبق گفته پزشکا غیر طبیعی هم نیس اما سعی کن کمتر شونه بکش ببخشید منظورم کتایون بود
1392/12/22 - 8:20 عصر
کتایون جان باور کن من 7سال ریزش بالای صدتا داشتم تو حمام به دویست تا هم میرسید بعد حمام هم داشتم میخوام بهت بگم باید کشف کنی چی به موهات میسازه واقعا سخته اما شدنی هس و هر کس هم موهاش و بدنش یه جوره،پس نباید ناامید بشی عزیزم ریزشت غیرطبیعی نیس اما میتونه خیلی بهتر بشه
katayoOn پست ها : 1824عضویت:1391/3/19
1392/12/22 - 8:22 عصر
مرسی مهگل جونم امیدوارم کردی
bahar پست ها : 218عضویت:1392/8/15
1392/12/22 - 8:23 عصر
مهگل جان فیل تر دوش از کجا خریدی؟؟
نسیم پست ها : 330عضویت:1392/8/28
1392/12/22 - 8:23 عصر
مهگل جون ...خدا رو شکر که موهاتون داره خوب میشه ...از چه ماسکی عزیزم استفاده می کردید برای قطع ریزش مو ؟؟؟منم خیلی ریزشم شدید مخصوصا بعد حموم که قشنگ بالای ۲۰۰ تا میریزه
مرسی گلم
از زندگی اموختم: هرانچه که رها کردم بسویم شتافت و هرانچه که بسویش شتافتم از من گریخت.
1392/12/22 - 8:29 عصر
عزیزم جاهایی که تصفیه آب دارن قیمتش 35 تومن بود این که من خریدم نمیدونم برا شما خوب باشه یا نه من چون آب محل زندگیم واقعا افتضاح بود و سرم خارش داشت گرفتم
1392/12/22 - 8:33 عصر
نسیم جون من تابستون ماسک مورد نخود سدر آب بابونه و زرده میزدم خود بود اما موهام خیلی خشک میشد آب شنبل میزدم خوب بود اما واقعا ناامید و حساس شده بودم باور کن دیدمو عوض کردم تو این 6 ماه تغذیمو بهتر کردم بعد از این همه وقت چند روز پیش تازه ماسک زدم تو این 6ماه کشف کردم چه شامپوی بهم میسازه
saba92 پست ها : 4867عضویت:1392/9/16
1392/12/22 - 11:02 عصر

بچه ها ریزش روزانه 50 تار مو واسه منی که قبلا اصلا نمی ریخت طبیعیه یا نه؟؟؟؟؟؟

بهترین آدمهای زندگی همان هایی هستند که وقتی کنارشان مینشینی چایی ات سرد میشود و دلت گرم ...
1392/12/22 - 11:17 عصر
صبا جون ...الان طبیعی هست ولی به نظر من پیگیری کنی بهتره ....ریزش مو شروع بشه دیگه ول نمی کنه
از زندگی اموختم: هرانچه که رها کردم بسویم شتافت و هرانچه که بسویش شتافتم از من گریخت.
1392/12/23 - 2:37 صبح
من مزاجم سرد و خشک است ...الان نگاه می کردم تقریبا تمام مواد غذایی مغذی مثل ماهی و شیر و ...رو نباید مصرف کنم !!!! به نظرتون اگه این مواد غذایی رو مصرف نکنم مشکلاتم بیشتر نمیشه ؟؟ دوستانی که مزاجشون مشابه من هست جه راهکاری رو در پیش گرفتن ؟؟
مرسی دوستان
setareh پست ها : 689عضویت:1392/8/18
1392/12/23 - 2:51 صبح
بچه ها به غیر از کرچکو حنا چی برا زخیم شدن موها خوبه؟محلولی هست که مو رو زخیم کنه؟
چشم های تو به من میبخشد،شورِ عشق و مستی و تو چون مصرع شعری زیبا،سطر برجسته ای از زندگی من هستی
1392/12/23 - 10:41 صبح
سلام دوستان،نسیم جان بنظر من باید همه چیز خورد اتفاقا قبلا که ریزش مو زیاد داشتم آرایشگر بهم میگف حتما شیر بخور برا ناخن و مو خیلی خوبه ،عزیزم باید غذاهای سرد رو با مصلحشون بخوری مثلا ماهی رو با زیتون یا سیر،من شیر رو با قووتو میخورم نمیدونم میدونید قووتو چی هس
1392/12/23 - 10:43 صبح
بچه ها چند شب پیش رفته بودیم خونه دوست شوهرم موهاش فوق العاده پر و مشکی بود سر سفره بحث زیتون شد گفتن ما از شهریور تا الان بالای 20کیلو زیتون خوردیم بنظرمن واقعا تاثیر داره زیتون خوردن
1392/12/23 - 10:48 صبح
بچه هامیدونم که شاید خیلی ها بگن شامپو در ریزش مو تاثیر نداره اما بنظر من شاید اگه شوینده ای که استفاده کنی به موهات نسازه ریزشتو بیشتر کنه من 6ماه طول کشید تا فهمیدم چه شامپویی با موهام سازگار دوس دارم چندتا تجربه بهتون بگم اول اینکه اگر شامپویی زدید که بیش از حد موهاتون خشک شد ادامه ندید چون خشکی بیش از حد خودش دردسرها ایجاد میکنه،اگر شامپویی زدید که بعدش که از حمام اومدید پوسته پوسته شد سرتون مثل شوره بنظر من اونم به موها نساخته
1392/12/23 - 10:55 صبح
بچه ها من شامپو ایوروشه زدم فوق العاده خشک شد موهام،شامپو آلوئه ورا ریزشم زیاد شد،شامپو زیتون صحت بی حالت شد موهام و بخاطر نرم کنندگی که داشت ریزشم بیشتر شد،شامپو تقویتی مای و فولیکا ضد ریزش هم باز جالب نبود،شامپو اسفناج افشید بد نبود اما خشک میکرد،شامپو سریتا کافینه باز بهتر بود اما همچنان ریزش داشتم،شامپو فولیکا مخصوص موهای رنگ شده هم باز ریزش،شامپو سدر صحت سرم پوسته پوسته نمیشد اما باز خشک میکرد،الان شامپو هداندشولدر زنانه ضد ریزش میزنم راضی هستم واقعا مصیبت بود تا فهمیدم
1392/12/23 - 11:40 صبح
بچه ها یه پیشنهاد دیگه اینکه رو آرامشتون کار کنید اگه آدم عجولی هستید و زیاد استرس دارید و بعضی وقتا از خودتون بخاطر بعضی رفتارای نابجا شاکی میشید رو خودتون کار کنید و ظرافت داشته باشید آروم ومتین کاراتون رو انجام بدید به عبارتی اسلوموشن اما نه بیش از حد،سعی کنید به آرامش واقعی برسید مثلا وقتی دارید با کسی صحبت میکنید ابروهاتون رو حرکت ندید زیاد دستاتون یا پاتون رو تکون ندید هی شال یا روسریتون رو جا به جا نکنید لبخند بزنید به هیچ عنوان غیبت نکنید، بلند نخندید،به ظاهرتون اهمیت بدید خوشبو باشید،شاید این حرفا به این تاپیک ربطی نداشته باشه اما دوس دارم همه خانما به اصل زنونه بودن و لطافت و ظرافت درونیشون برگردن
1392/12/23 - 12:55 عصر
مهگل ب نظر من شاد و شنگول بودن واسه خانوما لازمه
اما بعضیا افراط میکنن و خیلی سبک رفتار میکنن و منم مخالف اینم

دختر باید متین باشه ولی شیطون

با افراد به اندازه باورهایشان صحبت کنید اگر بیش تر صحبت کنید شما را دیوانه میپندارند.
زيتون پست ها : 569عضویت:1392/5/26
1392/12/23 - 1:27 عصر
برای ستاره خانم اینارو از نت پیدا کردم شاید مفید باشه

درمان: ضخیم کردن مو
اگر موهای نازک و ظریفی دارید احتمالا یکی از نگرانی های شما دیده شدن کف سرتان است. بنابراین باید باعث پرپشتی و ضخامت بیشتر موهای خود بشوید. برای این منظور باید تغذیه درستی داشته باشید و خوراکی های سرشار از پروتئین مصرف کنید. اما علاوه بر آن می توانید ماسک پروتئینی نیز برای موهای خود درست کنید.

بهترین ماسک برای تقویت ریشه و ضخامت موها، اسموتی موز است. این آب میوه مخلوط حاوی موزهای سرشار از اسید و تخم مرغ است که هر دو برای کشسانی، قدرت و ضخامت بخشیدن به مو بسیار مفید هستند. برای تهیه این اسموتی، دو زرده تخم مرغ، دو عدد موز رسیده، دو یا سه قاشق غذاخوری عسل، نصف پیمانه نرم کننده، دو قاشق غذاخوری روغن زیتون را با هم حسابی مخلوط کنید تا پوره ای نرم و لطیف به دست بیاید. این مواد را روی موهای خود بریزید و به مدت 20 تا 30 دقیقه بگذارید روی موهایتان بماند. سپس با آب سرد آبکشی کنید. نتیجه این ماسک را در لحظه می توانید ببینید. البته باید بدانید که این ماسک تا دفعه بعدی که حمام بروید و شامپو بزنید بیشتر پایدار نیست.

رشد سریع و ضخیم شدن تار مو

* هفته ای دو تا چهار مرتبه موهایتان را با یک شامپو و نرم کننده ملایم بشویید.
قبل از شستن موها، آنها را شانه بزنید تا گره های آن باز شود و موقع شستشو موها شکسته نشوند.

*برای شستن موها ترجیحاً از آب ولرم یا خنک استفاده کنید. بعد از شستشو، فوراً موها را شانه نزنید. درعوض، اجازه بدهید موها کمی خشک شوند و بعد شانه شان کنید.

* وقتی می خواهید از نرم کننده استفاده کنید، نباید آن را روی پوسته سر بمالید. سعی کنید نرم کننده را فقط روی ساقه و پایین موها بمالید تا آن را مرطوب نگه دارد.

* شانه زدن مو با برس های گرد باعث می شود موهایتان پرحجم تر به نظر برسد. این برس ها کمک می کنند که روغن طبیعی مو در کل سر پخش شود و موها را درخشان تر نشان می دهد.

اما از زیاد شانه زدن موها خودداری کنید و برای باز کردن گره های مو از شانه هایی با دندانه های بلند استفاده کنید. علاوه بر این، سعی کنید حداقل ماهی یکبار یا هر 10-8 هفته یکبار موهایتان را اصلاح کنید تا پایین موها که خراب می شود سالم شود.

* بطور مداوم موها و پوست سرتان را با روغن نارگیل گرم یا روغن زیتون ماساژ دهید تا گردش خون در سر بیشتر شده و رشد موهایتان سریعتر شود. این ماساژ دایره وار و استفاده از روغن های درمانی به سالم ماندن موها کمک می کند. می توانید از گیاهان درمانی هم استفاده کنید.

بعنوان مثال ، دو قاشق غذاخوری رزماری خشک را در فنجانی روغن زیتون ریخته، مخلوط را گرم کنید و روی سر بمالید. همچنین، مخلوط گرم شده روغن نارگیل و آب انگور فرنگی هم قابل استفاده است.

بعد از ماساژ دادن اجازه دهید که روغن 15 تا 30 دقیقه روی سرتان بماند و بعد شستشو دهید. حتی می توانید پوست سرتان را بدون هیچ ماده ای هر روز ماساژ دهید.

* اگر دوست دارید بدانید چطور می توانید رشد موهایتان را سریعتر کرده و آنها را ضخیم تر کنید، احتمالاً می دانید که داشتن موهایی سالم یکی از ملزومات آن است.

درنتیجه، باید رژیم غذایی خوبی داشته باشید که حاوی ویتامین های A، B کمپلکس، C، E، امگا3، پروتئین، زینک و منیزیم باشد.

باید از انواع مختلف موادغذایی مثل جوانه ها، اسفناچ، کلم، عدس، لوبیا، زردآلو، مرکبات، سبزیحات تازه، روغن ماهی، روغن بذرکتان، غلات کامل و از این قبیل استفاده کنید.

قرص های بیوتین، مولتی ویتامین ها و سایر مکمل های غذایی هم برای دست یافتن به رشد سریع موها مفید است. علاوه بر این، باید در طول روز به اندازه کافی آب بنوشید.

* بااینکه این مسئله هنوز از نظر علمی تایید نشده است، اما می توانید در شامپوی معمولیتان کمی ژلاتین ساده بریزید. این کار موجب تقویت رشد موها می شود.
* کارهایی مثل رنگ کردن مو، فر کردن مو، یا کارهای آرایشی دیگر که در آن از موادشیمیایی بسیار قوی و ابزار گرم کننده استفاده می شود را کمتر انجام دهید.

این کارها موهایتان را خشک کرده و به مرور زمان در معرض آسیبدیدگی قرار می دهند. برای بستن موها از کلیپس یا گیره سرهایی با پوشش پارچه ای استفاده کنید.

* روزانه حداقل 8-7 ساعت بخوابید تا موهایتان سریعتر رشد کند. عواملی مثل کمبود خواب و استرس معمولاً با ریزش مو در ارتباط هستند. موقع خوابیدن از بالش های سیلک یا ساتنی استفاده کنید زیرا کمتر موها را دچار گره خوردگی می کند.

علاوه بر اینها، مرتب ورزش کنید تا گردش خون و متابولیسم بدنتان تنظیم شود. موقع شنا کردن حتماً از کلاه شنا استفاده کنید تا کلر آب استخر آسیب کمتری به موهایتان وارد کند.

اگر نمی دانید چطور با شستشوی روزانه می توانید موجب رشد بیشتر و سریعتر موهایتان شوید، نباید خودتان را خیلی سختی دهید. به جز شرایطی که موهایتان شدیداً چرب باشد، نباید موهایتان را هر روز شستشو دهید.
setareh پست ها : 689عضویت:1392/8/18
1392/12/23 - 3:32 عصر
ممنون ریتون عزیزم
چشم های تو به من میبخشد،شورِ عشق و مستی و تو چون مصرع شعری زیبا،سطر برجسته ای از زندگی من هستی
صفحه 983 از 1155 اول قبلی  978   979   980   981   982   983   984   985   986   987   988  بعدی آخر صفحه
اظهار نظر

پر کردن فیلدها یی که با علامت * مشخص شده اند الزامی است.
*متن: