2737
2739
عنوان

خانم هایی که ریزش مو دارن بیان!(2)

| مشاهده متن کامل بحث + 1650031 بازدید | 28493 پست
اب هم بندازه تو مدت 2 ساعت تبخیر میشه و میشه روغن هویج حتی بعد اینکه صافش کنی بوی هویج میده ولی اب نمیندازه باید تو حرارت غیر مستقیم باشه بریز تو کاسه\ کاسه رو بذار تو تور سیمی (الک) و بذارش داخل قابلمه اب جوش 2 ساعت با حرارت کم / عطاره به من همینو گفت اگه بخوای بجوشونی فکر کنم همون روز بشه مصرفش کرد ولی با این روش مدتش طولانی تر میشه ولی عصارش درمیاد قشنگ بوی اون گیاهو میگیره به خودش روغن پایه بیشتر روغن زیتون میریزن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بهار جون آب انداخت 2 ساعتم نه ! 4 ساعت گذاشتم موند آب هویج تبخیر نشد که نشد !
مطمئنی با حرارت غیر مستقیم فقط همونروز میشه استفاده کرد؟؟؟ ینی من هنوز روغن هویجو استفاده نکرده بریزمش دور؟؟؟
زندگی می تواند فوق العاده باشد ... اگر دیگران مارا به حال خودمان بگذارند !
2731
دوستان من موهام نازک کم پشت هستن شیرمیدم وریزشش زیاده وکوتاهشون کردم بنظرتتون چکار کنم که هم پر پشت وتاراش کلفت بشه هم زود بلند بشن هانهانهان
گاهی باید بگذری و بروی رفیق . . . . وقتی میمانی وتحمل میکنی از خودت یک احمق میسازی . . .
2738
دوستان من موهام نازک کم پشت هستن شیرمیدم وریزشش زیاده وکوتاهشون کردم بنظرتتون چکار کنم که هم پر پشت وتاراش کلفت بشه هم زود بلند بشن هانهانهان
گاهی باید بگذری و بروی رفیق . . . . وقتی میمانی وتحمل میکنی از خودت یک احمق میسازی . . .
بچه هاااااااااااااااااااااااااا چرا هیشکی جواب سوال منو نمیده ؟؟؟؟؟؟؟؟
فرق حنای رنگ دار و بی رنگ چیه؟؟؟ دوبار رفتم حنا خریدم رنگ نمیده ... هرچی هم به عطاریه گفتم رنگیه میگفت آره دیگه قرمزه !! اومدم خونه باز کردم رو دستم تست کردم مثل حنا قبلیم رنگ نداد به دستم !
چکار کنم من؟؟؟ خونمون پر حنا شده باید بذارم برا فروش!! ینی هیشکی حنا نخریده که هیشکی نمیدونه؟؟؟
عطاریه میگفت حنای بی رنگ بسته بندی خاصی داره اینا که همه جا هست رنگداره ولی من رنگی ندیدم چکار کنم؟؟
یه چیزی که از قدیما تو ذهنمه اینه که حنارو که با آب قاطی میکردن نارنجی میشد ولی حنای من سبزه وقتی هم با آب قاطی میکنم بازم سبزه ...

اوا رها جون اون روشی که گفتی عصاره ی هر پودری رو بگیرید تا لای موهاتون گیر نکنه در مورد حنا هم شدنیه؟؟ آخه اگه عصاره شو بگیریم میشه یه ذره که به همه ی موهامون نمیرسه ! میشه؟

آهان ! شماها که شروع به درمان کردید موهاتون کوتاه بود؟ یکم چیز میز زدن به موهام سخته چون بلنده کف سرمو پیدا نمیکنم موهام هی میگوره تو هم موادو فقط میتونم جاهای خالی بزنم که قشنگ در دسترسن...کل کف سرمو مواد نمیتونم بزنم عب نداره؟
دلمم نمیخواد کوتاشون کنم ...خیلی بلند نیستا ولی کوتاهه کوتاهم نیست ...
زندگی می تواند فوق العاده باشد ... اگر دیگران مارا به حال خودمان بگذارند !
2706