2410
2553
عنوان

خانم هایی که ریزش مو دارن بیان!(2)

| مشاهده متن کامل بحث + 1645115 بازدید | 28489 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام
ای بابا عجب داستانی شده این ریزش مو.
به خانمهای شیرده یه صحبت خواهرانه کنم چون خودمم یه نوزاد 4 ماهه دارم وزیاد تو اینترنت چرخیدم
اولا ریزش بعد از زایمان خیلی بین خانمها شایع و علتش هم 100 هزار تا مورده مثلا اینکه شما فاز استراحت و رویش موهاتون در طول دوره بارداری تغییر میکنه و موها به دلیل شرایط هورمونی توی اون فازی که ریزش نمیکنن میره و همین موها بعد از زایمان یادش میفته که بریزند و همه با هم شروع میکنند به خداحافظی و چون یهو با هم یادشون میفته که بریزند ریزش از حد طبیعی بیشتر میشه و ترسناک میشه .حالا به این توضیحات اضافه کنید مشکلات کمبود بدن رو که به خاطر پروسه زایمان و 9 ماه بارداری در هر حال بدن ممکنه دچار کمبودهایی بشه که رو ریزش مو تاثیر منفی بگذاره اما اما اما من به اعتقاد شخصیم چیزی که بیشتر از همه دمار از روزگار مو در میاره استرس و فشارهای روحی و روانیه که خود بارداری و زایمان و بچه داری به اندازه کافی استرس ایجاد میکنه .حالا از اینهمه علت تازه من 3 تاش رو در حد سوادم گفتم و احتمالا موارد دیگه هم هست که در حوصله و توان من و شما نیست .پس اگر بخواهیم یه جمع بندی داشته باشیم اینه که
سلام
ای بابا عجب داستانی شده این ریزش مو.
به خانمهای شیرده یه صحبت خواهرانه کنم چون خودمم یه نوزاد 4 ماهه دارم وزیاد تو اینترنت چرخیدم
اولا ریزش بعد از زایمان خیلی بین خانمها شایع و علتش هم 100 هزار تا مورده مثلا اینکه شما فاز استراحت و رویش موهاتون در طول دوره بارداری تغییر میکنه و موها به دلیل شرایط هورمونی توی اون فازی که ریزش نمیکنن میره و همین موها بعد از زایمان یادش میفته که بریزند و همه با هم شروع میکنند به خداحافظی و چون یهو با هم یادشون میفته که بریزند ریزش از حد طبیعی بیشتر میشه و ترسناک میشه .حالا به این توضیحات اضافه کنید مشکلات کمبود بدن رو که به خاطر پروسه زایمان و 9 ماه بارداری در هر حال بدن ممکنه دچار کمبودهایی بشه که رو ریزش مو تاثیر منفی بگذاره اما اما اما من به اعتقاد شخصیم چیزی که بیشتر از همه دمار از روزگار مو در میاره استرس و فشارهای روحی و روانیه که خود بارداری و زایمان و بچه داری به اندازه کافی استرس ایجاد میکنه .حالا از اینهمه علت تازه من 3 تاش رو در حد سوادم گفتم و احتمالا موارد دیگه هم هست که در حوصله و توان من و شما نیست .پس اگر بخواهیم یه جمع بندی داشته باشیم اینه که
2720
ببخشید پستم چند بار اومد
عرض کنم حضورتون اینکه باید حوصله داشته باشیم تا چرخه طبیعی این داستان ریزش طی بشه ضمن اینکه چکاپ شیم تا اگر کمبود احتمالی هست شناخته شه که این بهترین حالتشه لااقل میفهیم مشکل کجاست و قابل رفعه
اما اگر باز هم نشد باید در هر حال ناامید نشیم و امیدورانه دنبال کنیم .
یه چیزی که به وفور دیدم اینه که اونایی که اعصاب بهتری دارند و بی خیال ترند اکثرا موهای بهتری دارند
اگر بشه بی خیالی طی میکردیم خیلی خوب بود که اونم به شرایط هورمونی و عادتعای شخصی ادمها مربوطه اما باید سعی کرد .
آخه من که تازه زایمان نکردم 5ساله که زایمان کردم
همه موهام داره میرزه
یه قوطی ماینوکسیدیل زدم گفتم تا موهام عادت نکرده قطعش کنم که اینجوری شد
حالا چیکار کنم ؟؟؟!!
چه قرص زودتر ریزشو قطع می کنه ؟؟؟
من یک دخترم........نگاه به بدن ظریفم نکن ،، اراده کنم تمام هویت مردانه ات را به آتش میکشم. ....
آخه من که تازه زایمان نکردم 5ساله که زایمان کردم
همه موهام داره میرزه
یه قوطی ماینوکسیدیل زدم گفتم تا موهام عادت نکرده قطعش کنم که اینجوری شد
حالا چیکار کنم ؟؟؟!!
چه قرص زودتر ریزشو قطع می کنه ؟؟؟
من یک دخترم........نگاه به بدن ظریفم نکن ،، اراده کنم تمام هویت مردانه ات را به آتش میکشم. ....
2714
تمام خونمون مو شده یه جا نیس که مو نباشه

امروز تو یخچالم مو دیدم

وای خوب شد شوشو ندیدش

خیلی بده این همه تمیز میکنم آخرش همه جا مو هست دپرس شدم دیگه
قهر مال بچه هاس..آدم بزرگها دل میکنن!!
الی جان شما همه ی ازمایش ها رو دادید ؟؟‌ مخصوصا تیرویید رو ؟؟ من خودمم هم خیلی ریزش مو دارم قطع هم نمی شه برای همین واقعا درکتون می کنم .. من این روغن ها رو که استفاده کردم به نظرم رویش داشته الانم هم می خوام ماسک استفاده کنم ....شما هم این روش ها رو دنبال کنید ..شاید ریزشتتون قطع نشه ولی حداقل یکم از موهاتون دوباره رشد می کنه. که بهتر از هیچی.. من دکتر که رفتم بهم از این امپول های بیوتین و بپانتین با زینک و اهن داد خودمم هم اکوفن خوردم ولی به نظرم هیج کدومشون زیاد تاثیر نداشت چون بدن نمی تونه کاملا این مولتی ویتامین ها رو جذب کنه برای همین باید سعی کنید از راه مواد غذایی ویتامین بدنتون رو تامین کنید.
از زندگی اموختم: هرانچه که رها کردم بسویم شتافت و هرانچه که بسویش شتافتم از من گریخت.
بهترین راه دریافت ویتامین استفاده از مواد غذایی هست و مخمرها افزایش سطح ویتامین هم مشکل آفرین هست
توسل کنید به گیاه eclipta alba که بیشترین بیشترین افزایش سطح تولید ریشه مو رو داره
2706