2726
عنوان

خانم هایی که ریزش مو دارن بیان!(2)

| مشاهده متن کامل بحث + 1648815 بازدید | 28493 پست
سلام
دلم واسه همتون یه ذره شده هااااااااااااااااااااا
الهام به نظرم همه راه های گیاهی رو برو اخرین راه رو بزار کاشتن ................................
خیلی سخت

بچه ها کلا احساس میکنم ماها خیلی اعتماد به نفسمون پایینه
چند روز پیش تو یه فروشگاه بودم
کلا من عادت ندارم خیلی به دیگرا دقت کنم ..........
ولی یه دختری اومد توی فروشگاه با کلی قر و قمیش سوال کرد
ناخوداگاه توجهم جلب شد
دماغش رو مثلا عمل کرده بود ولی افتضاح شده بود ....خیلی بد شده بوووووووووووووودا
اصن یه وضعی
بعد مو که اصلا داشت خیلی خالی بود موهاش اونوقت با اعتماد کامل روسریش وسط سرش بود موهاشم داده بود بالا
اصن کفم بریده بود از این همه اعتماد به نفس
والاااااااااااااااااااا
وقتی دلم میگیره میرم سمت پیانو ، میبینم پیانو ندارم برمیگردم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام بچه ها منم شدید افسرده شدم ریزش موهام بیشتر شده دیگه کمتر بچه ها اینجا میان انگار وجودشون حرف زدنشون روحیمو می برد بالا از الان استرس گرفتم که 2 هفته دیگه بعد از زایمانم چی می شه حالا باز شماها خوبه شوهراتون هواتونو دارم من که اونم هوامو نداره همه کارایی که بشه انجام داد رو دور از چشمش انجام می دم ای خدا خوب به هممون مو بده از کجای دنیا چیزی کم می شه
2728
سلام به همه دوستای خوبم

دلم واسه این تاپیک تنگ شده بود....

چند وقته همش میرم تو کافه پلاس میشم و کمتر میام اینجا....

من همچنان دارم به برنامم ادامه میدم...الان هم ترکیبی رو سرمه....

هوزیتا جون قرار نبود کسی نا امید شه...
ماها امیدوار باید باشیم که بزودی همه موهای ریخته شده برمیگردن....

سلاااااااااااااااااااااااااام به بر و بچ

بچه ها من یه راهی کشفیدم.......البته شاید خیلی از شماها اینکار و بکنید ولی من تازه فهمیدم .چندروزه قبل از اینکه بخوام شونه کنم موهام بعدش بشینم ببینم چقدر ریخته کلی باهاشون حرف میزنم....
قربون صدقشون میرم که توروخدانریزید باور نمیکنید که خیلی کمتر میریزه.جل الخالق

هرچی که زنده باشه آدم وقتی باهاش حرف بزنه میفهمه مثل گل و گاه که میگن بااشون حرف بزنی میفهمن خب اینم میفهمه دیگه......
با تو هوای زندگیم عطر آرامش یافته...این هوا اون هوای سابق نیست
من فکر میکنم بچه هایی که نتیجه درستی نگرفتن دلیلش اینه که تلاششون کافی نیست..باید مثل شیدا و سما جون با پشتکار باشیم که نتیجه بگیریم..من هنوز نصف کارهای اونا رو دقیق انجام نمیدوم..یعنی مشغله زندگی نمیذاره..ولی تمام سعیمو میکنم و هیچوقت ناامید نمیشم
آره آیلین جون باور کن میفهمه ببین آب هم که شنیدی میگن باهاش حرف بزنی میفهمه میگن هر وقت استرس داری تو آب یه چیزی بگو برای آرامشت بعد بخور کل مولکولهای آب تغییر میکنه و طوری چیده میشه که تو بهش گفتی

چند سال پیش یه نفر تو جشنواره خوارزمی در مورد مولکولهای آب خیلی چیزا کشفیده بود

وقتی در مورد آب و گیاه ها هست پس مال مو هم که صد در صد هست من مطمئنم جواب میده
با تو هوای زندگیم عطر آرامش یافته...این هوا اون هوای سابق نیست
هوزیتا جون من میخوام اقدام کنم بعد پری ...واسه نینی....

من باردار میشم انشالا و تو فارق انشالا...

بعد کمکهای خوبی واسه هم خواهیم بود....خوشحال میشم...
parpariجان هر وقت اومدی کامنتت رو لطفا پاک کن عزیزم.تو روحیه من تاثیر بدی گذاشت...حس میکنم بچه موهام دارن خودکشی میکنن.....

2706